Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21543:472TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
-66-7-8 1301
2.Jedlička Richard
Novák Aleš
 
 
Lorenc Milan
Češka Martin
 
 
-775-643211
3.Novák AlešLangr Lukáš9-6810 3121
4.Jedlička RichardČeška Roman869  3031
5.Šedová EliškaŠtrof Jaroslav576  3041
6.Svojanovský RadimLorenc Milan-78-9-8 1342
7.Jedlička RichardLangr Lukáš764  3052
8.Šedová EliškaČeška Roman66-28 3162
9.Svojanovský RadimŠtrof Jaroslav-7768 3172
10.Novák AlešLorenc Milan-9104-3-112373
11.Šedová EliškaSchwedler Josef1075  3083
12.Svojanovský RadimČeška Roman-8629 3193
13.Novák AlešŠtrof Jaroslav5-10-59-82394
14.Jedlička RichardLorenc Milan-8-3-6  0395
15.Svojanovský RadimSchwedler Josef366  30105
16.Novák AlešČeška Roman-4-7   02  
17.Jedlička RichardŠtrof Jaroslav         
18.Šedová EliškaLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš12Langr Lukáš02
Jedlička Richard21Češka Roman03
Šedová Eliška30Štrof Jaroslav12
Svojanovský Radim31Lorenc Milan30
   Schwedler Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:Kopecký Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:Jaška Jindřich
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12470:365TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
Konečný Pavel
Skácelík Jiří
 
 
10-8-9-9 1301
2.Sochor Martin
Flodr Tomáš
 
 
Němečková Eva
Moravcová Kateřina
 
 
788  3011
3.Sochor MartinKonečný Pavel-9-8-8  0312
4.Syrová LucieSkácelík Jiří6-9-810-72313
5.Štarman KarelMoravcová Kateřina598  3023
6.Flodr TomášNěmečková Eva248  3033
7.Syrová LucieKonečný Pavel95-118 3143
8.Štarman KarelSkácelík Jiří889  3053
9.Flodr TomášMoravcová Kateřina669  3063
10.Sochor MartinNěmečková Eva558  3073
11.Štarman KarelKonečný Pavel85-126 3183
12.Flodr TomášSkácelík Jiří883  3093
13.Sochor MartinMoravcová Kateřina-7667 31103
14.Syrová LucieNěmečková Eva         
15.Flodr TomášKonečný Pavel         
16.Sochor MartinSkácelík Jiří         
17.Syrová LucieMoravcová Kateřina         
18.Štarman KarelNěmečková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Martin21Konečný Pavel12
Syrová Lucie11Skácelík Jiří12
Štarman Karel30Moravcová Kateřina03
Flodr Tomáš30Němečková Eva02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34678:668TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
648  3010
2.Svoboda Miloš
Suchomel Michael
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
8-678 3120
3.Pavel JanPohl Pavel st.653  3030
4.Suchomel MichaelDvořák Martin8-6-58-72331
5.Svoboda MilošSynek Martin-68-5-9 1332
6.Sourada MilanVojnar Jiří6-584 3142
7.Suchomel MichaelPohl Pavel st.-9119-5103252
8.Svoboda MilošDvořák Martin-567-9-102353
9.Sourada MilanSynek Martin8-676 3163
10.Pavel JanVojnar Jiří8910  3073
11.Svoboda MilošPohl Pavel st.-68-87-62374
12.Sourada MilanDvořák Martin-7888 3184
13.Pavel JanSynek Martin-87-8-10 1385
14.Suchomel MichaelVojnar Jiří-867-6-82386
15.Sourada MilanPohl Pavel st.-5-6-6  0387
16.Pavel JanDvořák Martin6-78-783297
17.Suchomel MichaelSynek Martin-7-8-7  0398
18.Svoboda MilošVojnar Jiří-68-76932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel Jan31Pohl Pavel st.22
Suchomel Michael13Dvořák Martin22
Svoboda Miloš13Synek Martin31
Sourada Milan31Vojnar Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29624:568Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
-9-7-9  0301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
9-9-7-8 1302
3.Hubálek ZdeněkDostálek Jaroslav6-4-87-52303
4.Adamec Miroslav ml.Syrový Vojtěch1058  3013
5.Kolomý TomášDostálek Martin-55-8-5 1314
6.Adamec VáclavSyrový Karel649  3024
7.Adamec Miroslav ml.Dostálek Jaroslav-7-8-9  0325
8.Kolomý TomášSyrový Vojtěch5-8-8-8 1326
9.Adamec VáclavDostálek Martin577  3036
10.Hubálek ZdeněkSyrový Karel-99-9653246
11.Kolomý TomášDostálek Jaroslav8-577 3156
12.Adamec VáclavSyrový Vojtěch73-87 3166
13.Hubálek ZdeněkDostálek Martin5-674 3176
14.Adamec Miroslav ml.Syrový Karel788  3086
15.Adamec VáclavDostálek Jaroslav67-8-993296
16.Hubálek ZdeněkSyrový Vojtěch5-66-10-82397
17.Adamec Miroslav ml.Dostálek Martin6-699 31107
18.Kolomý TomášSyrový Karel56   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubálek Zdeněk22Dostálek Jaroslav22
Adamec Miroslav ml.31Syrový Vojtěch22
Kolomý Tomáš12Dostálek Martin13
Adamec Václav40Syrový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20 TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Vladislav st.
 
 
810-810 3110
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Famfulík Vladislav ml.
Famfulík Petr ml.
 
 
-88-4-6 1311
3.Maděra JaroslavOsecký Lukáš-959-9103221
4.Kalandra Miloslav ml.Famfulík Vladislav st.466  3031
5.Mrva MilanFamfulík Petr ml.838  3041
6.Zítka PatrikFamfulík Vladislav ml.-25145 3151
7.Kalandra Miloslav ml.Osecký Lukáš-7    0352
8.Mrva MilanFamfulík Vladislav st.     3062
9.Zítka PatrikFamfulík Petr ml.     3072
10.Maděra JaroslavFamfulík Vladislav ml.     2373
11.Mrva MilanOsecký Lukáš     2374
12.Zítka PatrikFamfulík Vladislav st.     3184
13.Maděra JaroslavFamfulík Petr ml.     3094
14.Kalandra Miloslav ml.Famfulík Vladislav ml.     0395
15.Zítka PatrikOsecký Lukáš     30105
16.Maděra JaroslavFamfulík Vladislav st.         
17.Kalandra Miloslav ml.Famfulík Petr ml.         
18.Mrva MilanFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděra Jaroslav21Osecký Lukáš22
Kalandra Miloslav ml.12Famfulík Vladislav st.03
Mrva Milan21Famfulík Petr ml.03
Zítka Patrik40Famfulík Vladislav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22503:474TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
-6778 3110
2.Wávra Petr
Rybka Martin
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
-7-6-5  0311
3.Plíva RomanFišer Lukáš945  3021
4.Steinmetz RomanSychra Václav1077  3031
5.Wávra PetrKovář Dušan-68-8-8 1332
6.Rybka MartinDušek Rudolf2-9-6983242
7.Steinmetz RomanFišer Lukáš-78-6583252
8.Wávra PetrSychra Václav510-89 3162
9.Rybka MartinKovář Dušan-3-108-6 1363
10.Plíva RomanDušek Rudolf2-878 3173
11.Wávra PetrFišer Lukáš11-756 3183
12.Rybka MartinSychra Václav-2-7-6  0384
13.Plíva RomanKovář Dušan710-87 3194
14.Steinmetz RomanDušek Rudolf-67107 31104
15.Rybka MartinFišer Lukáš         
16.Plíva RomanSychra Václav         
17.Steinmetz RomanKovář Dušan         
18.Wávra PetrDušek Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plíva Roman30Fišer Lukáš03
Steinmetz Roman30Sychra Václav12
Wávra Petr21Kovář Dušan21
Rybka Martin12Dušek Rudolf03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS