Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Balský Karel
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     1301
2.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
     1302
3.Syrová LucieNovák Aleš     3112
4.Dostál JiříLamač Martin     3022
5.Balský KarelJedlička Richard     3032
6.Flodr TomášHrdina Lukáš     3142
7.Dostál JiříNovák Aleš     3052
8.Balský KarelLamač Martin     3262
9.Flodr TomášJedlička Richard     3172
10.Syrová LucieHrdina Lukáš     3282
11.Balský KarelNovák Aleš     2383
12.Flodr TomášLamač Martin     3193
13.Syrová LucieJedlička Richard     0394
14.Dostál JiříHrdina Lukáš     31104
15.Flodr TomášNovák Aleš         
16.Syrová LucieLamač Martin         
17.Dostál JiříJedlička Richard         
18.Balský KarelHrdina Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrová Lucie21Novák Aleš12
Dostál Jiří30Lamač Martin03
Balský Karel21Jedlička Richard12
Flodr Tomáš30Hrdina Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:35657:680TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
8-687 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
5-8-610-82311
3.Adamec Miroslav ml.Sourada Milan-119-9-10 1312
4.Hubálek ZdeněkSvoboda Miloš798  3022
5.Kolomý TomášSvoboda Leoš69-78 3132
6.Adamec VáclavPavel Jan6-6-109-82333
7.Hubálek ZdeněkSourada Milan-37-6-4 1334
8.Kolomý TomášSvoboda Miloš117-79 3144
9.Adamec VáclavSvoboda Leoš-9-8-9  0345
10.Adamec Miroslav ml.Pavel Jan-98-6-8 1346
11.Kolomý TomášSourada Milan-1099-7-62347
12.Adamec VáclavSvoboda Miloš5-9119 3157
13.Adamec Miroslav ml.Svoboda Leoš119-108 3167
14.Hubálek ZdeněkPavel Jan-9-57-8 1368
15.Adamec Karel st.Sourada Milan-910-5-7 1369
16.Adamec Miroslav ml.Svoboda Miloš9128  3079
17.Hubálek ZdeněkSvoboda Leoš-779-8-1423710
18.Kolomý TomášPavel Jan-489-8-1123  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.22Sourada Milan40
Hubálek Zdeněk13Svoboda Miloš04
Kolomý Tomáš21Svoboda Leoš22
Adamec Václav12Pavel Jan30
Adamec Karel st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30266:363TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Petr
Plíva Roman
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-78-6-8 1301
2.Rybka Tomáš ml.
Rybka Martin
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
-6-7-8  0302
3.Wávra PetrKalandra Miloslav ml.8-9-5-7 1303
4.Plíva RomanMrva Milan-67-5-8 1304
5.Rybka Tomáš ml.Maděra Jaroslav-6-8-7  0305
6.Rybka MartinZítka Patrik5-7-8-8 1306
7.Plíva RomanKalandra Miloslav ml.-95-8-6 1307
8.Rybka Tomáš ml.Mrva Milan-5-7-8  0308
9.Rybka MartinMaděra Jaroslav-5-6-7  0309
10.Wávra PetrZítka Patrik-8-9-7  03010
11.Rybka Tomáš ml.Kalandra Miloslav ml.         
12.Rybka MartinMrva Milan         
13.Wávra PetrMaděra Jaroslav         
14.Plíva RomanZítka Patrik         
15.Rybka MartinKalandra Miloslav ml.         
16.Wávra PetrMrva Milan         
17.Plíva RomanMaděra Jaroslav         
18.Rybka Tomáš ml.Zítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wávra Petr02Kalandra Miloslav ml.20
Plíva Roman02Mrva Milan20
Rybka Tomáš ml.02Maděra Jaroslav20
Rybka Martin02Zítka Patrik20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17480:420TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinka Jiří
Osecký Josef
 
 
Dušek Rudolf
Kovář Dušan
 
 
5-8-8793210
2.Famfulík Petr st.
Famfulík Petr ml.
 
 
Fangl Jiří
Sychra Václav
 
 
-91067 3120
3.Famfulík Petr st.Fangl Jiří886  3030
4.Hubinka JiříKovář Dušan7-8-11853240
5.Osecký JosefSychra Václav6-4710 3150
6.Famfulík Petr ml.Dušek Rudolf659  3060
7.Hubinka JiříFangl Jiří82-57 3170
8.Osecký JosefKovář Dušan-7-10-9  0371
9.Famfulík Petr ml.Sychra Václav-136-6-10 1372
10.Famfulík Petr st.Dušek Rudolf88-7-643282
11.Osecký JosefFangl Jiří79-814 3192
12.Famfulík Petr ml.Kovář Dušan-3878 31102
13.Famfulík Petr st.Sychra Václav         
14.Hubinka JiříDušek Rudolf         
15.Famfulík Petr ml.Fangl Jiří         
16.Famfulík Petr st.Kovář Dušan         
17.Hubinka JiříSychra Václav         
18.Osecký JosefDušek Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Famfulík Petr st.20Fangl Jiří03
Hubinka Jiří20Kovář Dušan12
Osecký Josef21Sychra Václav11
Famfulík Petr ml.21Dušek Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26591:545Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
-8-58-9 1301
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
577  3011
3.Pohl Pavel st.Syrový Vojtěch9-8-2-9 1312
4.Baťa RomanDostálek Jaroslav-9-86-9 1313
5.Dvořák MartinDostálek Martin10-998 3123
6.Vojnar JiříSyrový Karel393  3033
7.Baťa RomanSyrový Vojtěch-8-10-9  0334
8.Dvořák MartinDostálek Jaroslav-610-8693244
9.Vojnar JiříDostálek Martin-871010 3154
10.Pohl Pavel st.Syrový Karel9119  3064
11.Dvořák MartinSyrový Vojtěch-2118-783274
12.Vojnar JiříDostálek Jaroslav-8-893-62375
13.Pohl Pavel st.Dostálek Martin346  3085
14.Baťa RomanSyrový Karel-86-4-6 1386
15.Vojnar JiříSyrový Vojtěch107-7-583296
16.Pohl Pavel st.Dostálek Jaroslav352  30106
17.Baťa RomanDostálek Martin         
18.Dvořák MartinSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pohl Pavel st.31Syrový Vojtěch22
Baťa Roman03Dostálek Jaroslav22
Dvořák Martin30Dostálek Martin03
Vojnar Jiří31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:Češka František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Čermák Radek
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Češka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:220TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Němečková Eva
Skácelík Jiří
 
 
899  3010
2.Lorenc Milan
Češka Roman
 
 
Konečný Pavel
Moravcová Kateřina
 
 
7610  3020
3.Langr LukášNěmečková Eva376  3030
4.Češka RomanSkácelík Jiří789  3040
5.Štrof JaroslavKonečný Pavel897  3050
6.Schwedler JosefMoravcová Kateřina9108  3060
7.Češka RomanNěmečková Eva468  3070
8.Štrof JaroslavSkácelík Jiří879  3080
9.Schwedler JosefKonečný Pavel997  3090
10.Langr LukášMoravcová Kateřina355  30100
11.Štrof JaroslavNěmečková Eva         
12.Schwedler JosefSkácelík Jiří         
13.Langr LukášKonečný Pavel         
14.Češka RomanMoravcová Kateřina         
15.Schwedler JosefNěmečková Eva         
16.Langr LukášSkácelík Jiří         
17.Češka RomanKonečný Pavel         
18.Štrof JaroslavMoravcová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langr Lukáš20Němečková Eva02
Češka Roman20Skácelík Jiří02
Štrof Jaroslav20Konečný Pavel02
Schwedler Josef20Moravcová Kateřina02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline