Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33516:618TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
8-12-11863210
2.
 
 
Vykydal Lubomír
Riemer Tomáš
 
 
WO    0311
3.Fišer LukášRiemer Tomáš68-65 3121
4.Palatka EdwardWO    0322
5.Kovář DušanSmetana Jaroslav-8-6-6  0323
6.Sychra VáclavVykydal Lubomír-99810 3133
7.Riemer TomášWO    0334
8.Kovář DušanPalatka Edward-98-9-8 1335
9.Sychra VáclavSmetana Jaroslav654  3045
10.Fišer LukášVykydal Lubomír687  3055
11.Kovář DušanRiemer Tomáš-9996 3165
12.Sychra VáclavPalatka Edward8-59-973275
13.Fišer LukášSmetana Jaroslav-7988 3185
14.Vykydal LubomírWO    0386
15.Sychra VáclavRiemer Tomáš-1010-89-112387
16.Fišer LukášPalatka Edward854  3097
17.Smetana JaroslavWO    0398
18.Kovář DušanVykydal Lubomír7-6811 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fišer Lukáš40Riemer Tomáš12
Kovář Dušan22Palatka Edward12
Sychra Václav31Smetana Jaroslav12
   Vykydal Lubomír03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36546:611TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Famfulík Vladislav st.
 
 
Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
-797-1183210
2.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
-4-11-6  0311
3.Famfulík Petr ml.Langr Lukáš-6-7-6  0312
4.Famfulík Vladislav st.Češka Roman-5-88-6 1313
5.Famfulík Vladislav ml.Lorenc Milan-15-8-6  0314
6.Osecký LukášSchwedler Josef568  3024
7.Famfulík Vladislav st.Langr Lukáš-34-8-3 1325
8.Famfulík Vladislav ml.Češka Roman-310-88-72326
9.Osecký LukášLorenc Milan-6-710-9 1327
10.Famfulík Petr ml.Schwedler Josef8-85-7123237
11.Famfulík Vladislav ml.Langr Lukáš-12-89-5 1338
12.Osecký LukášČeška Roman6108  3048
13.Famfulík Petr ml.Štrof Jaroslav-47-6413258
14.Famfulík Vladislav st.Schwedler Josef-87-49-72359
15.Osecký LukášLangr Lukáš8148  3069
16.Famfulík Petr ml.Češka Roman-12-6-2  03610
17.Famfulík Vladislav st.Štrof Jaroslav         
18.Famfulík Vladislav ml.Schwedler Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Petr ml.22Langr Lukáš31
Famfulík Vladislav st.03Češka Roman31
Famfulík Vladislav ml.03Lorenc Milan20
Osecký Lukáš31Schwedler Josef12
   Štrof Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16500:398TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
58-1211 3110
2.Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
69-88 3120
3.Mrva MilanSyrový Vojtěch-88-9-10 1321
4.Maděra JaroslavDostálek Jaroslav6-96-963231
5.Zítka PatrikDostálek Martin1410  3041
6.Kalandra Miloslav ml.Syrový Karel56-34 3151
7.Maděra JaroslavSyrový Vojtěch-7773 3161
8.Zítka PatrikDostálek Jaroslav484  3071
9.Kalandra Miloslav ml.Dostálek Martin7-117-883281
10.Mrva MilanSyrový Karel4-8-91083291
11.Zítka PatrikSyrový Vojtěch77-8-10-42392
12.Kalandra Miloslav ml.Dostálek Jaroslav489  30102
13.Mrva MilanDostálek Martin         
14.Maděra JaroslavSyrový Karel         
15.Kalandra Miloslav ml.Syrový Vojtěch         
16.Mrva MilanDostálek Jaroslav         
17.Maděra JaroslavDostálek Martin         
18.Zítka PatrikSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrva Milan11Syrový Vojtěch21
Maděra Jaroslav20Dostálek Jaroslav03
Zítka Patrik21Dostálek Martin02
Kalandra Miloslav ml.30Syrový Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39637:669Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Petr
Plíva Roman
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
-6789 3110
2.Rybka Tomáš ml.
Rybka Martin
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
-55-8-4 1311
3.Wávra PetrSynek Martin-9-6-7  0312
4.Rybka Tomáš ml.Vojnar Jiří-5-48-9 1313
5.Plíva RomanDvořák Martin395  3023
6.Rybka MartinPohl Pavel st.-4-95893233
7.Rybka Tomáš ml.Synek Martin9-47-15-82334
8.Plíva RomanVojnar Jiří10-87-10103244
9.Rybka MartinDvořák Martin8-3-8-10 1345
10.Wávra PetrPohl Pavel st.11-996 3155
11.Plíva RomanSynek Martin-109-7-8 1356
12.Rybka MartinVojnar Jiří5-789 3166
13.Wávra PetrDvořák Martin3-6-8463276
14.Rybka Tomáš ml.Pohl Pavel st.10-9-8-9 1377
15.Rybka MartinSynek Martin-108-109-72378
16.Wávra PetrVojnar Jiří-65-6-7 1379
17.Rybka Tomáš ml.Dvořák Martin-6-7-9  03710
18.Plíva RomanPohl Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wávra Petr22Synek Martin40
Rybka Tomáš ml.04Vojnar Jiří22
Plíva Roman21Dvořák Martin22
Rybka Martin22Pohl Pavel st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24553:510TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Lamač Martin
Jedlička Richard
 
 
676  3010
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
6-6-6-6 1311
3.Sourada MilanNovák Aleš547  3021
4.Svoboda LeošLamač Martin-108-7-3 1322
5.Svoboda MilošJedlička Richard8-88-8-82323
6.Pavel JanHrdina Lukáš-5873 3133
7.Svoboda LeošNovák Aleš-8-9-5  0334
8.Svoboda MilošLamač Martin-87-6873244
9.Pavel JanJedlička Richard8-9107 3154
10.Sourada MilanHrdina Lukáš4106  3064
11.Svoboda MilošNovák Aleš8-789 3174
12.Pavel JanLamač Martin-68-7-8 1375
13.Sourada MilanJedlička Richard-8676 3185
14.Svoboda LeošHrdina Lukáš-682-593295
15.Pavel JanNovák Aleš8-788 31105
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Milan30Novák Aleš13
Svoboda Leoš12Lamač Martin21
Svoboda Miloš21Jedlička Richard12
Pavel Jan31Hrdina Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14486:389Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
466  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
858  3020
3.Hubálek ZdeněkValdhans Rudolf579  3030
4.Adamec Miroslav ml.Štarman Karel54-68 3140
5.Kolomý TomášSyrová Lucie-11-114663250
6.Adamec VáclavBalský Karel710-6-9143260
7.Adamec Miroslav ml.Valdhans Rudolf995  3070
8.Kolomý Tomᚊtarman Karel-8684 3180
9.Adamec VáclavSyrová Lucie6-488 3190
10.Hubálek ZdeněkBalský Karel-711-68-112391
11.Kolomý TomášValdhans Rudolf8-69-8-62392
12.Adamec VáclavŠtarman Karel-5314 31102
13.Hubálek ZdeněkSyrová Lucie-8    01  
14.Adamec Miroslav ml.Balský Karel         
15.Adamec VáclavValdhans Rudolf         
16.Hubálek ZdeněkŠtarman Karel         
17.Adamec Miroslav ml.Syrová Lucie         
18.Kolomý TomášBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk11Valdhans Rudolf12
Adamec Miroslav ml.20Štarman Karel03
Kolomý Tomáš21Syrová Lucie02
Adamec Václav30Balský Karel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS