Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Peškar Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32375:470TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muselík Miroslav
Němečková Eva
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
9-7-5-6 1301
2.Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
8-12-8-8 1302
3.Muselík MiroslavSourada Milan-71311-6-92303
4.Palatka EdwardSvoboda Leoš-879-9-82304
5.Smetana JaroslavSvoboda Miloš-610-78103214
6.Němečková EvaPavel Jan-5-10-5  0315
7.Palatka EdwardSourada Milan10-6-8-8 1316
8.Smetana JaroslavSvoboda Leoš-88 -9-31317
9.Němečková EvaSvoboda Miloš-8-5-6  0318
10.Muselík MiroslavPavel Jan-8-7-11  0319
11.Smetana JaroslavSourada Milan-89-7-6 13110
12.Němečková EvaSvoboda Leoš         
13.Muselík MiroslavSvoboda Miloš         
14.Palatka EdwardPavel Jan         
15.Němečková EvaSourada Milan         
16.Muselík MiroslavSvoboda Leoš         
17.Palatka EdwardSvoboda Miloš         
18.Smetana JaroslavPavel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muselík Miroslav02Sourada Milan30
Palatka Edward02Svoboda Leoš20
Smetana Jaroslav12Svoboda Miloš11
Němečková Eva02Pavel Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5377:268TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Karel st.
 
 
674  3010
2.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Adamec Václav
Adamec Miroslav ml.
 
 
1047  3020
3.Lorenc MilanAdamec Václav696  3030
4.Štrof JaroslavAdamec Miroslav ml.844  3040
5.Češka RomanKolomý Tomáš775  3050
6.Langr LukášAdamec Karel st.856  3060
7.Štrof JaroslavAdamec Václav-8-129973270
8.Češka RomanAdamec Miroslav ml.79-99 3180
9.Langr LukášKolomý Tomáš49-108 3190
10.Lorenc MilanAdamec Karel st.-61078 31100
11.Češka RomanAdamec Václav         
12.Langr LukášAdamec Miroslav ml.         
13.Lorenc MilanKolomý Tomáš         
14.Štrof JaroslavAdamec Karel st.         
15.Langr LukášAdamec Václav         
16.Lorenc MilanAdamec Miroslav ml.         
17.Štrof JaroslavKolomý Tomáš         
18.Češka RomanAdamec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Milan20Adamec Václav02
Štrof Jaroslav20Adamec Miroslav ml.02
Češka Roman20Kolomý Tomáš02
Langr Lukáš20Adamec Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39618:670TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovský Radim
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
-10-8-3  0301
2.Novák Aleš
Slavíček Martin
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-79-41093211
3.Slavíček MartinMrva Milan-7-69-8 1312
4.Šedová EliškaKalandra Miloslav ml.6-757 3122
5.Novák AlešZítka Patrik-67-61073232
6.Svojanovský RadimMaděra Jaroslav7-859 3142
7.Šedová EliškaMrva Milan9-9-51083252
8.Novák AlešKalandra Miloslav ml.78-11-6-62353
9.Svojanovský RadimZítka Patrik784  3063
10.Slavíček MartinMaděra Jaroslav9-7-9-7 1364
11.Novák AlešMrva Milan-99-56-82365
12.Svojanovský RadimKalandra Miloslav ml.10-6-4-8 1366
13.Slavíček MartinZítka Patrik88-94 3176
14.Šedová EliškaMaděra Jaroslav-84-810-52377
15.Svojanovský RadimMrva Milan-6-9-5  0378
16.Slavíček MartinKalandra Miloslav ml.-5-7-4  0379
17.Šedová EliškaZítka Patrik-8-117-7 13710
18.Novák AlešMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin13Mrva Milan31
Šedová Eliška22Kalandra Miloslav ml.31
Novák Aleš12Zítka Patrik13
Svojanovský Radim22Maděra Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15441:397TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Syrová Vlasta
 
 
Rybka Martin
Vaňous Jan
 
 
8-78-1093210
2.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Wávra Petr
Štarman Emil
 
 
6-10-8963220
3.Syrová VlastaWávra Petr-4-2-5  0321
4.Syrová LucieŠtarman Emil6-787 3131
5.Štarman KarelRybka Martin81111  3041
6.Flodr TomášVaňous Jan689  3051
7.Syrová LucieWávra Petr-8967 3161
8.Štarman KarelŠtarman Emil8-8124 3171
9.Flodr TomášRybka Martin289  3081
10.Balský KarelVaňous Jan7-589 3191
11.Štarman KarelWávra Petr-10-7-5  0392
12.Flodr Tomᚊtarman Emil7-876 31102
13.Balský KarelRybka Martin         
14.Syrová LucieVaňous Jan         
15.Flodr TomášWávra Petr         
16.Balský KarelŠtarman Emil         
17.Syrová LucieRybka Martin         
18.Štarman KarelVaňous Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrová Vlasta01Wávra Petr21
Syrová Lucie20Štarman Emil03
Štarman Karel21Rybka Martin02
Flodr Tomáš30Vaňous Jan02
Balský Karel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18558:481TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
-98-99-72301
2.Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
Sychra Václav
Vilhelm Václav
 
 
9-876 3111
3.Dostálek JaroslavKovář Dušan-98610 3121
4.Syrový VojtěchDušek Rudolf986  3031
5.Syrový KarelSychra Václav-109108 3141
6.Dostálek MartinVilhelm Václav658  3051
7.Syrový VojtěchKovář Dušan9-8106 3161
8.Syrový KarelDušek Rudolf8-988 3171
9.Dostálek MartinSychra Václav-89-8-10 1372
10.Dostálek JaroslavVilhelm Václav689  3082
11.Syrový KarelKovář Dušan-910-10-8 1383
12.Dostálek MartinDušek Rudolf98-95 3193
13.Dostálek JaroslavSychra Václav98-8-9-102394
14.Syrový VojtěchVilhelm Václav854  30104
15.Dostálek MartinKovář Dušan         
16.Dostálek JaroslavDušek Rudolf         
17.Syrový VojtěchSychra Václav         
18.Syrový KarelVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostálek Jaroslav21Kovář Dušan12
Syrový Vojtěch30Dušek Rudolf03
Syrový Karel21Sychra Václav21
Dostálek Martin21Vilhelm Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36612:642TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohl Pavel st.
Baťa Roman
 
 
Hubinka Jiří
Osecký Lukáš
 
 
9-9106 3110
2.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
7-1098 3120
3.Baťa RomanHubinka Jiří-8-91012-92321
4.Pohl Pavel st.Osecký Lukáš-173-9-102322
5.Dvořák MartinFamfulík Petr ml.1077  3032
6.Synek MartinFamfulík Vladislav ml.-5699 3142
7.Pohl Pavel st.Hubinka Jiří-4-9-8  0343
8.Dvořák MartinOsecký Lukáš-11-8-6  0344
9.Synek MartinFamfulík Petr ml.-121112-9-52345
10.Baťa RomanFamfulík Vladislav ml.-85-66-72346
11.Dvořák MartinHubinka Jiří-8-7-8  0347
12.Vojnar JiříOsecký Lukáš-9-6-7  0348
13.Baťa RomanFamfulík Petr ml.98-2-1073258
14.Pohl Pavel st.Famfulík Vladislav ml.-7968 3168
15.Vojnar JiříHubinka Jiří87-10-2-92369
16.Baťa RomanOsecký Lukáš7-9-75-723610
17.Pohl Pavel st.Famfulík Petr ml.         
18.Dvořák MartinFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baťa Roman13Hubinka Jiří40
Pohl Pavel st.12Osecký Lukáš40
Dvořák Martin12Famfulík Petr ml.12
Synek Martin11Famfulík Vladislav ml.12
Vojnar Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS