Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Češka František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Chadima Bedřich
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37676:643TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
-75-63-112301
2.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-96-5-11 1302
3.Lorenc MilanSvoboda Leoš-8-77893212
4.Štrof JaroslavPavel Jan-8-978-82313
5.Češka RomanSourada Milan-8-7-9  0314
6.Langr LukášSvoboda Miloš567  3024
7.Štrof JaroslavSvoboda Leoš48-9-9-92325
8.Češka RomanPavel Jan4-9-8-8 1326
9.Langr LukášSourada Milan798  3036
10.Lorenc MilanSvoboda Miloš8-9-811-82337
11.Češka RomanSvoboda Leoš-7-89853247
12.Langr LukášPavel Jan-9-8-10  0348
13.Lorenc MilanSourada Milan-5-87-9 1349
14.Štrof JaroslavSvoboda Miloš-1288-1063259
15.Langr LukášSvoboda Leoš567  3069
16.Lorenc MilanPavel Jan68-95 3179
17.Štrof JaroslavSourada Milan-78-9-10 13710
18.Češka RomanSvoboda Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lorenc Milan22Svoboda Leoš13
Štrof Jaroslav13Pavel Jan31
Češka Roman12Sourada Milan31
Langr Lukáš31Svoboda Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Smetana Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31345:437Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Eva
Muselík Miroslav
 
 
Adamec Václav
Adamec Miroslav ml.
 
 
-6-6-7  0301
2.Palatka Edward
Smetana Jaroslav
 
 
Adamec Karel st.
Kolomý Tomáš
 
 
899  3011
3.Muselík MiroslavAdamec Václav-117-2-2 1312
4.Palatka EdwardAdamec Miroslav ml.-87-5-8 1313
5.Smetana JaroslavKolomý Tomáš7-8-98-102314
6.Němečková EvaAdamec Karel st.-4-3-3  0315
7.Palatka EdwardAdamec Václav-88-79-92316
8.Smetana JaroslavAdamec Miroslav ml.-88-7-9 1317
9.Němečková EvaKolomý Tomáš-5-6-6  0318
10.Muselík MiroslavAdamec Karel st.-9254 3128
11.Smetana JaroslavAdamec Václav-3-5-3  0329
12.Němečková EvaAdamec Miroslav ml.-11-8-6  03210
13.Muselík MiroslavKolomý Tomáš         
14.Palatka EdwardAdamec Karel st.         
15.Němečková EvaAdamec Václav         
16.Muselík MiroslavAdamec Miroslav ml.         
17.Palatka EdwardKolomý Tomáš         
18.Smetana JaroslavAdamec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muselík Miroslav11Adamec Václav30
Palatka Edward02Adamec Miroslav ml.30
Smetana Jaroslav03Kolomý Tomáš20
Němečková Eva03Adamec Karel st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Šváb Adam
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38579:646TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Balský Karel
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-6-108-6 1301
2.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
6712  3011
3.Syrová LucieKalandra Miloslav ml.-5-8-6  0312
4.Balský KarelMrva Milan-8-6-8  0313
5.Štarman KarelZítka Patrik-41088 3123
6.Flodr TomášMaděra Jaroslav11-5-57-72324
7.Balský KarelKalandra Miloslav ml.-5-911-8 1325
8.Štarman KarelMrva Milan-65-81193235
9.Flodr TomášZítka Patrik55-89 3145
10.Syrová LucieMaděra Jaroslav-108-8-4 1346
11.Štarman KarelKalandra Miloslav ml.-4-710-7 1347
12.Flodr TomášMrva Milan58-9-5-62348
13.Syrová LucieZítka Patrik78-9-9-72349
14.Balský KarelMaděra Jaroslav9-9-58103259
15.Flodr TomášKalandra Miloslav ml.6-58-973269
16.Syrová LucieMrva Milan-6-6-6  03610
17.Balský KarelZítka Patrik         
18.Štarman KarelMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrová Lucie04Kalandra Miloslav ml.31
Balský Karel12Mrva Milan31
Štarman Karel21Zítka Patrik12
Flodr Tomáš22Maděra Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6401:258TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Šedová Eliška
 
 
Wávra Petr
Rybka Tomáš st.
 
 
-57-98-92301
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Rybka Martin
Vaňous Jan
 
 
8-965 3111
3.Novák AlešVaňous Jan764  3021
4.Šedová EliškaWávra Petr-7859 3131
5.Jedlička RichardRybka Tomáš st.647  3041
6.Lamač MartinRybka Martin853  3051
7.Šedová EliškaVaňous Jan446  3061
8.Jedlička RichardWávra Petr8-1078 3171
9.Lamač MartinRybka Tomáš st.658  3081
10.Novák AlešRybka Martin547  3091
11.Jedlička RichardVaňous Jan643  30101
12.Lamač MartinWávra Petr         
13.Novák AlešRybka Tomáš st.         
14.Šedová EliškaRybka Martin         
15.Lamač MartinVaňous Jan         
16.Novák AlešWávra Petr         
17.Šedová EliškaRybka Tomáš st.         
18.Jedlička RichardRybka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš20Vaňous Jan03
Šedová Eliška20Wávra Petr02
Jedlička Richard30Rybka Tomáš st.02
Lamač Martin20Rybka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19546:473Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
610-48 3110
2.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Sychra Václav
Vilhelm Václav
 
 
866  3020
3.Pohl Pavel st.Kovář Dušan8-7-12473230
4.Baťa RomanDušek Rudolf-12-35-8 1331
5.Vojnar JiříSychra Václav10-9-69-52332
6.Synek MartinVilhelm Václav824  3042
7.Baťa RomanKovář Dušan-68-12-7 1343
8.Vojnar JiříDušek Rudolf55-810 3153
9.Synek MartinSychra Václav8-12-9-9 1354
10.Pohl Pavel st.Vilhelm Václav877  3064
11.Vojnar JiříKovář Dušan-108-6993274
12.Synek MartinDušek Rudolf-12566 3184
13.Pohl Pavel st.Sychra Václav1088  3094
14.Dvořák MartinVilhelm Václav659  30104
15.Synek MartinKovář Dušan         
16.Pohl Pavel st.Dušek Rudolf         
17.Dvořák MartinSychra Václav         
18.Vojnar JiříVilhelm Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pohl Pavel st.30Kovář Dušan12
Baťa Roman02Dušek Rudolf12
Vojnar Jiří21Sychra Václav21
Synek Martin21Vilhelm Václav03
Dvořák Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20557:485TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Dostál Jan
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Vladislav st.
 
 
-98-109-92301
2.Syrový Karel
Dostálek Martin
 
 
Famfulík Vladislav ml.
Famfulík Petr ml.
 
 
7-9-89-82302
3.Syrový VojtěchOsecký Lukáš7-86-783212
4.Syrový KarelFamfulík Vladislav ml.959  3022
5.Dostál JanFamfulík Petr ml.7-657 3132
6.Dostálek MartinFamfulík Vladislav st.876  3042
7.Syrový KarelOsecký Lukáš-8-57-14 1343
8.Dostál JanFamfulík Vladislav ml.7-896 3153
9.Dostálek MartinFamfulík Petr ml.486  3063
10.Syrový VojtěchFamfulík Vladislav st.1078  3073
11.Dostál JanOsecký Lukáš-6-9-9  0374
12.Dostálek MartinFamfulík Vladislav ml.876  3084
13.Syrový VojtěchFamfulík Petr ml.-998-1293294
14.Syrový KarelFamfulík Vladislav st.4-9-89732104
15.Dostálek MartinOsecký Lukáš         
16.Syrový VojtěchFamfulík Vladislav ml.         
17.Syrový KarelFamfulík Petr ml.         
18.Dostál JanFamfulík Vladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Vojtěch30Osecký Lukáš21
Syrový Karel21Famfulík Vladislav ml.03
Dostál Jan21Famfulík Petr ml.03
Dostálek Martin30Famfulík Vladislav st.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS