Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:229TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Konečný Pavel
Skácelík Jiří
 
 
989  3010
2.Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
Moravcová Kateřina
Němečková Eva
 
 
-9667 3120
3.Syrový VojtěchKonečný Pavel984  3030
4.Dostálek JaroslavSkácelík Jiří8-685 3140
5.Syrový KarelMoravcová Kateřina863  3050
6.Dostálek MartinNěmečková Eva585  3060
7.Dostálek JaroslavKonečný Pavel964  3070
8.Syrový KarelSkácelík Jiří-9862 3180
9.Dostálek MartinMoravcová Kateřina654  3090
10.Syrový VojtěchNěmečková Eva82-93 31100
11.Syrový KarelKonečný Pavel         
12.Dostálek MartinSkácelík Jiří         
13.Syrový VojtěchMoravcová Kateřina         
14.Dostálek JaroslavNěmečková Eva         
15.Dostálek MartinKonečný Pavel         
16.Syrový VojtěchSkácelík Jiří         
17.Dostálek JaroslavMoravcová Kateřina         
18.Syrový KarelNěmečková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch20Konečný Pavel02
Dostálek Jaroslav20Skácelík Jiří02
Syrový Karel20Moravcová Kateřina02
Dostálek Martin20Němečková Eva02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38703:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baťa Roman
Dvořák Martin
 
 
Lorenc Milan
Langr Lukáš
 
 
89-108 3110
2.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Štrof Jaroslav
Schwedler Josef
 
 
797  3020
3.Synek MartinLangr Lukáš-59-91083230
4.Zemek JiříŠtrof Jaroslav-13-9-7  0331
5.Dvořák MartinČeška Roman4-6-9-11 1332
6.Baťa RomanSchwedler Josef131010  3042
7.Vojnar JiříLangr Lukáš54-89 3152
8.Dvořák MartinŠtrof Jaroslav-7-51110103262
9.Baťa RomanČeška Roman-6-8-7  0363
10.Synek MartinLorenc Milan-78-136-62364
11.Dvořák MartinLangr Lukáš-11-99-13 1365
12.Baťa RomanŠtrof Jaroslav12-6-13-7 1366
13.Synek MartinČeška Roman-698-663276
14.Vojnar JiříLorenc Milan-10866 3186
15.Baťa RomanLangr Lukáš-7-5-6  0387
16.Synek MartinŠtrof Jaroslav-65-9773297
17.Vojnar JiříČeška Roman-6-376-92398
18.Dvořák MartinLorenc Milan6-12-9-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Synek Martin31Langr Lukáš22
Zemek Jiří01Štrof Jaroslav22
Dvořák Martin13Češka Roman31
Baťa Roman13Schwedler Josef01
Vojnar Jiří21Lorenc Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12458:365TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Novák Aleš
 
 
Sychra Václav
Fangl Jiří
 
 
-978-7-112301
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
8-7-9-8 1302
3.Novák AlešKovář Dušan-6-891063212
4.Jedlička RichardSychra Václav8-768 3122
5.Lamač MartinDušek Rudolf675  3032
6.Šedová EliškaFangl Jiří457  3042
7.Jedlička RichardKovář Dušan8-597 3152
8.Lamač MartinSychra Václav-98810 3162
9.Šedová EliškaDušek Rudolf746  3072
10.Novák AlešFangl Jiří667  3082
11.Lamač MartinKovář Dušan89-76 3192
12.Šedová EliškaSychra Václav576  30102
13.Novák AlešDušek Rudolf         
14.Jedlička RichardFangl Jiří         
15.Šedová EliškaKovář Dušan         
16.Novák AlešSychra Václav         
17.Jedlička RichardDušek Rudolf         
18.Lamač MartinFangl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Aleš20Kovář Dušan03
Jedlička Richard20Sychra Václav03
Lamač Martin30Dušek Rudolf02
Šedová Eliška30Fangl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
     2301
2.Balský Karel
Svatoš Petr
 
 
Hubinka Jiří
Osecký Lukáš
 
 
     1302
3.Balský KarelHubinka Jiří     3112
4.Syrová LucieOsecký Lukáš     3222
5.Svatoš PetrFamfulík Petr ml.     2323
6.Flodr TomášFamfulík Vladislav ml.     3133
7.Syrová LucieHubinka Jiří     0334
8.Svatoš PetrOsecký Lukáš     1335
9.Flodr TomášFamfulík Petr ml.     3045
10.Balský KarelFamfulík Vladislav ml.     3255
11.Svatoš PetrHubinka Jiří     1356
12.Flodr TomášOsecký Lukáš     3166
13.Balský KarelFamfulík Petr ml.     1367
14.Syrová LucieFamfulík Vladislav ml.     3077
15.Flodr TomášHubinka Jiří     3087
16.Balský KarelOsecký Lukáš     2388
17.Syrová LucieFamfulík Petr ml.     1389
18.Svatoš PetrFamfulík Vladislav ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel22Hubinka Jiří22
Syrová Lucie22Osecký Lukáš22
Svatoš Petr04Famfulík Petr ml.31
Flodr Tomáš40Famfulík Vladislav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23613:524TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
4611  3010
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-9-9-13  0311
3.Mrva MilanPavel Jan666  3021
4.Maděra JaroslavSourada Milan-109-1010-102322
5.Zítka PatrikSvoboda Leoš-4658 3132
6.Kalandra Miloslav ml.Svoboda Miloš6138  3042
7.Maděra JaroslavPavel Jan937  3052
8.Zítka PatrikSourada Milan610-7-6-72353
9.Kalandra Miloslav ml.Svoboda Leoš768  3063
10.Mrva MilanSvoboda Miloš375  3073
11.Zítka PatrikPavel Jan-49-78-72374
12.Kalandra Miloslav ml.Sourada Milan-5-6-10  0375
13.Mrva MilanSvoboda Leoš8-1133 3185
14.Maděra JaroslavSvoboda Miloš7-936 3195
15.Kalandra Miloslav ml.Pavel Jan7-810-9-102396
16.Mrva MilanSourada Milan-74-771032106
17.Maděra JaroslavSvoboda Leoš         
18.Zítka PatrikSvoboda Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrva Milan40Pavel Jan22
Maděra Jaroslav21Sourada Milan31
Zítka Patrik12Svoboda Leoš03
Kalandra Miloslav ml.22Svoboda Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Rybka Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:38516:598Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Geldner Josef
 
 
Adamec Miroslav ml.
Krejčí Robin
 
 
-797-6103210
2.Rybka Martin
Plíva Roman
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
9-411-973220
3.Geldner JosefAdamec Václav6-5-7-8 1321
4.Rybka MartinAdamec Miroslav ml.-5-5-9  0322
5.Plíva RomanHubálek Zdeněk7-9-810-92323
6.Rybka Tomáš ml.Krejčí Robin-647-8103233
7.Rybka MartinAdamec Václav6-7-9-5 1334
8.Plíva RomanAdamec Miroslav ml.-67-8-7 1335
9.Rybka Tomáš ml.Hubálek Zdeněk-5-3-8  0336
10.Geldner JosefKrejčí Robin-81397 3146
11.Plíva RomanAdamec Václav-11-97-9 1347
12.Rybka Tomáš ml.Adamec Miroslav ml.-6-7-5  0348
13.Geldner JosefHubálek Zdeněk-10-89-6 1349
14.Rybka MartinKrejčí Robin79-76 3159
15.Rybka Tomáš ml.Adamec Václav-5-6-5  03510
16.Geldner JosefAdamec Miroslav ml.         
17.Rybka MartinHubálek Zdeněk         
18.Plíva RomanKrejčí Robin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geldner Josef12Adamec Václav40
Rybka Martin12Adamec Miroslav ml.30
Plíva Roman03Hubálek Zdeněk30
Rybka Tomáš ml.13Krejčí Robin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS