Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11444:349Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Dvořák Martin
 
 
Konečný Pavel
Skácelík Jiří
 
 
-712-10-5 1301
2.Vojnar Jiří
Zemek Jiří
 
 
Moravcová Kateřina
Němečková Eva
 
 
57-4-6-102302
3.Dvořák MartinKonečný Pavel895  3012
4.Vojnar JiříSkácelík Jiří-63810 3122
5.Zemek JiříMoravcová Kateřina8-6104 3132
6.Synek MartinNěmečková Eva835  3042
7.Vojnar JiříKonečný Pavel10-567 3152
8.Zemek JiříSkácelík Jiří109-77 3162
9.Synek MartinMoravcová Kateřina655  3072
10.Dvořák MartinNěmečková Eva377  3082
11.Zemek JiříKonečný Pavel-8669 3192
12.Synek MartinSkácelík Jiří855  30102
13.Dvořák MartinMoravcová Kateřina         
14.Vojnar JiříNěmečková Eva         
15.Synek MartinKonečný Pavel         
16.Dvořák MartinSkácelík Jiří         
17.Vojnar JiříMoravcová Kateřina         
18.Zemek JiříNěmečková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Martin20Konečný Pavel03
Vojnar Jiří20Skácelík Jiří03
Zemek Jiří30Moravcová Kateřina02
Synek Martin30Němečková Eva02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37686:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
-8-48973210
2.Dostál Jan
Syrový Vojtěch
 
 
Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
-9-88-9 1311
3.Syrový VojtěchLangr Lukáš-8-7-7  0312
4.Syrový KarelČeška Roman-12-6-8  0313
5.Dostál JanLorenc Milan89-8-9133223
6.Dostálek MartinSchwedler Josef897  3033
7.Syrový KarelLangr Lukáš10-9-8983243
8.Dostál JanČeška Roman7-78-8-72344
9.Dostálek MartinLorenc Milan8-79-8-42345
10.Syrový VojtěchSchwedler Josef-8-109883255
11.Dostál JanLangr Lukáš-83-8-11 1356
12.Dostálek MartinČeška Roman9-995 3166
13.Syrový VojtěchLorenc Milan-8-910-7 1367
14.Syrový KarelSchwedler Josef798  3077
15.Dostálek MartinLangr Lukáš-77-8-5 1378
16.Syrový VojtěchČeška Roman-8-9-8  0379
17.Syrový KarelLorenc Milan9812  3089
18.Dostál JanŠtrof Jaroslav98-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch13Langr Lukáš31
Syrový Karel31Češka Roman31
Dostál Jan22Lorenc Milan22
Dostálek Martin22Schwedler Josef03
   Štrof Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22576:502TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Šedová Eliška
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
95-10-543210
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Osecký Lukáš
Rejent Marek
 
 
-8-349-52311
3.Novák AlešFamfulík Petr ml.-6896 3121
4.Jedlička RichardOsecký Lukáš-7-10-8  0322
5.Lamač MartinRejent Marek755  3032
6.Šedová EliškaFamfulík Vladislav ml.7124  3042
7.Jedlička RichardFamfulík Petr ml.-84812 3152
8.Lamač MartinOsecký Lukáš-13-6-8  0353
9.Šedová EliškaRejent Marek11714  3063
10.Novák AlešFamfulík Vladislav ml.-105-58103273
11.Lamač MartinFamfulík Petr ml.9-879 3183
12.Šedová EliškaOsecký Lukáš-68-55-82384
13.Novák AlešRejent Marek5-88-8-112385
14.Jedlička RichardFamfulík Vladislav ml.863  3095
15.Šedová EliškaFamfulík Petr ml.316  30105
16.Novák AlešOsecký Lukáš         
17.Jedlička RichardRejent Marek         
18.Lamač MartinFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš21Famfulík Petr ml.04
Jedlička Richard21Osecký Lukáš30
Lamač Martin21Rejent Marek12
Šedová Eliška31Famfulík Vladislav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Balský Karel
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
     1301
2.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Sychra Václav
Fangl Jiří
 
 
     3011
3.Balský KarelKovář Dušan     3221
4.Syrová LucieSychra Václav     3131
5.Štarman KarelDušek Rudolf     3141
6.Flodr TomášFangl Jiří     3051
7.Syrová LucieKovář Dušan     3161
8.Štarman KarelSychra Václav     3271
9.Flodr TomášDušek Rudolf     3081
10.Balský KarelFangl Jiří     3091
11.Štarman KarelKovář Dušan     1392
12.Flodr TomášSychra Václav     30102
13.Balský KarelDušek Rudolf         
14.Syrová LucieFangl Jiří         
15.Flodr TomášKovář Dušan         
16.Balský KarelSychra Václav         
17.Syrová LucieDušek Rudolf         
18.Štarman KarelFangl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balský Karel20Kovář Dušan12
Syrová Lucie20Sychra Václav03
Štarman Karel21Dušek Rudolf02
Flodr Tomáš30Fangl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Rybka Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30247:376TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Geldner Josef
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-9-6-4  0301
2.Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
-5-79-4 1302
3.Geldner JosefSourada Milan-6-7-9  0303
4.Rybka MartinSvoboda Leoš-8-7-5  0304
5.Plíva RomanSvoboda Miloš6-4-510-72305
6.Rybka Tomáš ml.Pavel Jan-3-6-6  0306
7.Rybka MartinSourada Milan-6-8-4  0307
8.Plíva RomanSvoboda Leoš9-8-8-10 1308
9.Rybka Tomáš ml.Svoboda Miloš-5-8-4  0309
10.Geldner JosefPavel Jan11-8-7-5 13010
11.Plíva RomanSourada Milan         
12.Rybka Tomáš ml.Svoboda Leoš         
13.Geldner JosefSvoboda Miloš         
14.Rybka MartinPavel Jan         
15.Rybka Tomáš ml.Sourada Milan         
16.Geldner JosefSvoboda Leoš         
17.Rybka MartinSvoboda Miloš         
18.Plíva RomanPavel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Geldner Josef02Sourada Milan20
Rybka Martin02Svoboda Leoš20
Plíva Roman02Svoboda Miloš20
Rybka Tomáš ml.02Pavel Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17525:456TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Adamec Miroslav ml.
Krejčí Robin
 
 
11118  3010
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
87-8-1183220
3.Kalandra Miloslav ml.Adamec Václav75-86 3130
4.Maděra JaroslavAdamec Miroslav ml.6-997 3140
5.Zítka PatrikHubálek Zdeněk-81195 3150
6.Mrva MilanKrejčí Robin353  3060
7.Maděra JaroslavAdamec Václav7-5-78-92361
8.Zítka PatrikAdamec Miroslav ml.9-867 3171
9.Mrva MilanHubálek Zdeněk9-857 3181
10.Kalandra Miloslav ml.Krejčí Robin611-12-6-52382
11.Zítka PatrikAdamec Václav-4-612-9 1383
12.Mrva MilanAdamec Miroslav ml.4-496 3193
13.Kalandra Miloslav ml.Hubálek Zdeněk9911  30103
14.Maděra JaroslavKrejčí Robin5104  30  
15.Mrva MilanAdamec Václav         
16.Kalandra Miloslav ml.Adamec Miroslav ml.         
17.Maděra JaroslavHubálek Zdeněk         
18.Zítka PatrikKrejčí Robin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalandra Miloslav ml.21Adamec Václav21
Maděra Jaroslav11Adamec Miroslav ml.03
Zítka Patrik21Hubálek Zdeněk03
Mrva Milan30Krejčí Robin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS