Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:42540:649TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Muselík Miroslav
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-5-8-7  0301
2.Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-659-1093211
3.Muselík MiroslavKalandra Miloslav ml.-6-8-8  0312
4.Palatka EdwardMaděra Jaroslav-7-710-6 1313
5.Smetana JaroslavZítka Patrik-889-873223
6.Riemer TomášMrva Milan-7-4910-82324
7.Palatka EdwardKalandra Miloslav ml.-6-5-7  0325
8.Smetana JaroslavMaděra Jaroslav-5-5-9  0326
9.Riemer TomášZítka Patrik-3-98493236
10.Muselík MiroslavMrva Milan9-78-863246
11.Smetana JaroslavKalandra Miloslav ml.-6-5-5  0347
12.Riemer TomášMaděra Jaroslav8-69-793257
13.Muselík MiroslavZítka Patrik-712-11-9 1358
14.Palatka EdwardMrva Milan-4-912683268
15.Riemer TomášKalandra Miloslav ml.-8-9-9  0369
16.Muselík MiroslavMaděra Jaroslav-4-8-6  03610
17.Palatka EdwardZítka Patrik         
18.Smetana JaroslavMrva Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muselík Miroslav13Kalandra Miloslav ml.40
Palatka Edward12Maděra Jaroslav31
Smetana Jaroslav12Zítka Patrik12
Riemer Tomáš22Mrva Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:Chadima Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Bedřich
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9453:356TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Rybka Tomáš st.
Rybka Tomáš ml.
 
 
8-96-9-102301
2.Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
Beneš Stanislav
Vaňous Jan
 
 
10-77-9-82302
3.Langr LukášRybka Tomáš st.597  3012
4.Češka RomanBeneš Stanislav7-899 3122
5.Štrof JaroslavVaňous Jan866  3032
6.Lorenc MilanRybka Tomáš ml.10-887 3142
7.Češka RomanRybka Tomáš st.8109  3052
8.Štrof JaroslavBeneš Stanislav688  3062
9.Lorenc MilanVaňous Jan976  3072
10.Langr LukášRybka Tomáš ml.947  3082
11.Štrof JaroslavRybka Tomáš st.8-7106 3192
12.Lorenc MilanBeneš Stanislav577  30102
13.Langr LukášVaňous Jan         
14.Češka RomanRybka Tomáš ml.         
15.Lorenc MilanRybka Tomáš st.         
16.Langr LukášBeneš Stanislav         
17.Češka RomanVaňous Jan         
18.Štrof JaroslavRybka Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš20Rybka Tomáš st.03
Češka Roman20Beneš Stanislav03
Štrof Jaroslav30Vaňous Jan02
Lorenc Milan30Rybka Tomáš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18567:512TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Kovář Dušan
Sychra Václav
 
 
8117  3010
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Vilhelm Václav
Dušek Rudolf
 
 
-68125 3120
3.Suchomel MichaelKovář Dušan84-49 3130
4.Svoboda LeošSychra Václav-7126-973240
5.Svoboda MilošVilhelm Václav8811  3050
6.Pavel JanDušek Rudolf5138  3060
7.Svoboda LeošKovář Dušan-97-11-6 1361
8.Svoboda MilošSychra Václav-97-14-11 1362
9.Pavel JanVilhelm Václav897  3072
10.Suchomel MichaelDušek Rudolf-911-8-7 1373
11.Svoboda MilošKovář Dušan9129  3083
12.Pavel JanSychra Václav-129-81263293
13.Sourada MilanFišer Lukáš-9-8119-102394
14.Svoboda LeošDušek Rudolf6910  30104
15.Pavel JanKovář Dušan         
16.Sourada MilanSychra Václav         
17.Svoboda LeošFišer Lukáš         
18.Svoboda MilošDušek Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Michael11Kovář Dušan12
Svoboda Leoš21Sychra Václav12
Svoboda Miloš21Vilhelm Václav02
Pavel Jan30Dušek Rudolf12
Sourada Milan01Fišer Lukáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9411:315Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomý Tomáš
Krejčí Robin
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr st.
 
 
10-8-9563210
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
3123  3020
3.Adamec VáclavOsecký Lukáš-7241 3130
4.Kolomý TomášFamfulík Petr ml.1078  3040
5.Krejčí RobinFamfulík Vladislav ml.-76-6883250
6.Hubálek ZdeněkFamfulík Petr st.1210-93 3160
7.Kolomý TomášOsecký Lukáš-10897 3170
8.Krejčí RobinFamfulík Petr ml.-9989 3180
9.Hubálek ZdeněkFamfulík Vladislav ml.89-78 3190
10.Adamec VáclavFamfulík Petr st.976  30100
11.Krejčí RobinOsecký Lukáš         
12.Hubálek ZdeněkFamfulík Petr ml.         
13.Adamec VáclavFamfulík Vladislav ml.         
14.Kolomý TomášFamfulík Petr st.         
15.Hubálek ZdeněkOsecký Lukáš         
16.Adamec VáclavFamfulík Petr ml.         
17.Kolomý TomášFamfulík Vladislav ml.         
18.Krejčí RobinFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Václav20Osecký Lukáš02
Kolomý Tomáš20Famfulík Petr ml.02
Krejčí Robin20Famfulík Vladislav ml.02
Hubálek Zdeněk20Famfulík Petr st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30685:648TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šeda Václav
 
 
Syrový Vojtěch
Dostálek Jaroslav
 
 
876  3010
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Dostál Jan
Syrový Karel
 
 
-877-9-62311
3.Svojanovská JanaSyrový Karel-106212 3121
4.Šeda VáclavSyrový Vojtěch-9-681083231
5.Jedlička RichardDostál Jan7-8-6-11 1332
6.Lamač MartinDostálek Jaroslav-10896 3142
7.Šeda VáclavSyrový Karel12-7510 3152
8.Jedlička RichardSyrový Vojtěch88-8-6-52353
9.Lamač MartinDostál Jan9-8-7-9 1354
10.Svojanovská JanaDostálek Jaroslav-11-10-10  0355
11.Jedlička RichardSyrový Karel10613  3065
12.Lamač MartinSyrový Vojtěch-710-66103275
13.Svojanovská JanaDostál Jan8-7-7-8 1376
14.Šeda VáclavDostálek Jaroslav-7569 3186
15.Lamač MartinSyrový Karel9-1465 3196
16.Svojanovská JanaSyrový Vojtěch-998-8-42397
17.Šeda VáclavDostál Jan868  30107
18.Jedlička RichardDostálek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojanovská Jana13Syrový Karel04
Šeda Václav40Syrový Vojtěch22
Jedlička Richard12Dostál Jan31
Lamač Martin31Dostálek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Balský Karel
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
     3210
2.Dostál Jiří
Flodr Tomáš
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
     3020
3.Štarman KarelVojnar Jiří     2321
4.Balský KarelHerel Miroslav     2322
5.Flodr TomášPohl Pavel st.     3032
6.Dostál JiříSynek Martin     3142
7.Balský KarelVojnar Jiří     1343
8.Flodr TomášHerel Miroslav     3053
9.Dostál JiříPohl Pavel st.     3163
10.Štarman KarelSynek Martin     2364
11.Flodr TomášVojnar Jiří     3174
12.Dostál JiříHerel Miroslav     3084
13.Štarman KarelPohl Pavel st.     3094
14.Balský KarelSynek Martin     1395
15.Dostál JiříVojnar Jiří     30105
16.Štarman KarelHerel Miroslav         
17.Balský KarelPohl Pavel st.         
18.Flodr TomášSynek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štarman Karel12Vojnar Jiří22
Balský Karel03Herel Miroslav12
Flodr Tomáš30Pohl Pavel st.03
Dostál Jiří40Synek Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS