Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:16513:349TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Milan
Češka Roman
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
8513  3010
2.Langr Lukáš
Vrba Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Lorenc MilanMrva Milan8-1010-9-92321
4.Češka RomanMaděra Jaroslav-79-58-82322
5.Vrba JanZítka Patrik689  3032
6.Langr LukášWO    3042
7.Češka RomanMrva Milan-6-9-8  0343
8.Vrba JanMaděra Jaroslav584  3053
9.Langr LukášZítka Patrik9-7-3-7 1354
10.Lorenc MilanWO    3064
11.Vrba JanMrva Milan775  3074
12.Langr LukášMaděra Jaroslav874  3084
13.Lorenc MilanZítka Patrik-8-9-9  0385
14.Češka RomanWO    3095
15.Langr LukášMrva Milan-9798 31105
16.Lorenc MilanMaděra Jaroslav         
17.Češka RomanZítka Patrik         
18.Vrba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lorenc Milan02Mrva Milan22
Češka Roman02Maděra Jaroslav12
Vrba Jan30Zítka Patrik21
Langr Lukáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34680:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
Rybka Tomáš ml.
Rybka Tomáš st.
 
 
-898-7-122301
2.Skácelík Jiří
Konečný Pavel
 
 
Vaňous Jan
Beneš Stanislav
 
 
-9-109-7 1302
3.Smetana JaroslavRybka Tomáš st.989  3012
4.Palatka EdwardRybka Tomáš ml.7812  3022
5.Skácelík JiříBeneš Stanislav-89-5-8 1323
6.Konečný PavelVaňous Jan-8-6-8  0324
7.Palatka EdwardRybka Tomáš st.8-9-59103234
8.Skácelík JiříRybka Tomáš ml.-5-948-122335
9.Konečný PavelBeneš Stanislav-8-9-9  0336
10.Smetana JaroslavVaňous Jan89-89 3146
11.Skácelík JiříRybka Tomáš st.9-8-91083256
12.Konečný PavelRybka Tomáš ml.-8-9-8  0357
13.Smetana JaroslavBeneš Stanislav89-8-953267
14.Palatka EdwardVaňous Jan9811  3077
15.Konečný PavelRybka Tomáš st.-88-9-4 1378
16.Smetana JaroslavRybka Tomáš ml.899  3088
17.Palatka EdwardBeneš Stanislav564  3098
18.Skácelík JiříVaňous Jan-8-975-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smetana Jaroslav40Rybka Tomáš st.13
Palatka Edward40Rybka Tomáš ml.22
Skácelík Jiří13Beneš Stanislav22
Konečný Pavel04Vaňous Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7381:298Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
8-769 3110
2.Kolomý Tomáš
Krejčí Robin
 
 
Sychra Václav
Fangl Jiří
 
 
-76-6893220
3.Adamec VáclavKovář Dušan679  3030
4.Kolomý TomášSychra Václav-10987 3140
5.Krejčí RobinDušek Rudolf789  3050
6.Hubálek ZdeněkFangl Jiří694  3060
7.Kolomý TomášKovář Dušan6-689 3170
8.Krejčí RobinSychra Václav-89-7983280
9.Hubálek ZdeněkDušek Rudolf679  3090
10.Adamec VáclavFangl Jiří743  30100
11.Krejčí RobinKovář Dušan         
12.Hubálek ZdeněkSychra Václav         
13.Adamec VáclavDušek Rudolf         
14.Kolomý TomášFangl Jiří         
15.Hubálek ZdeněkKovář Dušan         
16.Adamec VáclavSychra Václav         
17.Kolomý TomášDušek Rudolf         
18.Krejčí RobinFangl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Václav20Kovář Dušan02
Kolomý Tomáš20Sychra Václav02
Krejčí Robin20Dušek Rudolf02
Hubálek Zdeněk20Fangl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:21612:535TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Michael
Sourada Milan
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Vladislav ml.
 
 
7-8-51083210
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Famfulík Petr st.
Famfulík Petr ml.
 
 
97-98 3120
3.Svoboda MilošOsecký Lukáš8-710-9-62321
4.Suchomel MichaelFamfulík Petr ml.-5311-7-92322
5.Svoboda LeošFamfulík Vladislav ml.759  3032
6.Sourada MilanFamfulík Petr st.885  3042
7.Suchomel MichaelOsecký Lukáš-101114-7-92343
8.Svoboda LeošFamfulík Petr ml.797  3053
9.Sourada MilanFamfulík Vladislav ml.376  3063
10.Svoboda MilošFamfulík Petr st.975  3073
11.Svoboda LeošOsecký Lukáš8-3-6-10 1374
12.Sourada MilanFamfulík Petr ml.378  3084
13.Svoboda MilošFamfulík Vladislav ml.-79-7-9 1385
14.Suchomel MichaelFamfulík Petr st.10-7-97-112386
15.Sourada MilanOsecký Lukáš785  3096
16.Svoboda MilošFamfulík Petr ml.596  30106
17.Suchomel MichaelFamfulík Vladislav ml.         
18.Svoboda LeošFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš22Osecký Lukáš31
Suchomel Michael03Famfulík Petr ml.13
Svoboda Leoš21Famfulík Vladislav ml.12
Sourada Milan40Famfulík Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30 TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Flodr Tomáš
 
 
Syrový Karel
Dostál Jan
 
 
     0301
2.Štarman Karel
Balský Karel
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
     2302
3.Balský KarelDostál Jan     0303
4.Štarman KarelDostálek Jaroslav     3113
5.Dostál JiříSyrový Vojtěch     3023
6.Flodr TomášSyrový Karel     3233
7.Štarman KarelDostál Jan     3243
8.Dostál JiříDostálek Jaroslav     3053
9.Flodr TomášSyrový Vojtěch     3263
10.Balský KarelSyrový Karel     0364
11.Dostál JiříDostál Jan     3074
12.Flodr TomášDostálek Jaroslav     3084
13.Syrová LucieSyrový Vojtěch     2385
14.Štarman KarelSyrový Karel     1386
15.Flodr TomášDostál Jan     2387
16.Syrová LucieDostálek Jaroslav     3097
17.Štarman KarelSyrový Vojtěch     32107
18.Dostál JiříSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel02Dostál Jan22
Štarman Karel31Dostálek Jaroslav04
Dostál Jiří30Syrový Vojtěch13
Flodr Tomáš31Syrový Karel21
Syrová Lucie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31626:617TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Šeda Václav
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
-811-4-7 1301
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
-93-4483211
3.Hrdina LukášDvořák Martin-6-10-4  0312
4.Šeda VáclavPohl Pavel st.-7588 3122
5.Jedlička RichardSynek Martin-7967 3132
6.Lamač MartinVojnar Jiří-11-4-12  0333
7.Šeda VáclavDvořák Martin-9-9-9  0334
8.Jedlička RichardPohl Pavel st.1046  3044
9.Lamač MartinSynek Martin26-65 3154
10.Hrdina LukášVojnar Jiří-12-1211-8 1355
11.Jedlička RichardDvořák Martin6-2911 3165
12.Lamač MartinPohl Pavel st.9-8-5-5 1366
13.Hrdina LukášSynek Martin101111  3076
14.Šeda VáclavVojnar Jiří-5-3514113286
15.Lamač MartinDvořák Martin10-8-99-42387
16.Hrdina LukášPohl Pavel st.45-7-6103297
17.Šeda VáclavSynek Martin565  30107
18.Jedlička RichardVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš22Dvořák Martin31
Šeda Václav31Pohl Pavel st.13
Jedlička Richard30Synek Martin04
Lamač Martin13Vojnar Jiří21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS