Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:38 TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durák Lubomír
Konečný Pavel
 
 
Novák Vladimír
John Jiří
 
 
     0301
2.Skácelík Jiří
Moravcová Kateřina
 
 
Lamač Martin
Jedlička Richard
 
 
     0302
3.Konečný PavelNovák Aleš     3212
4.Skácelík JiříLamač Martin     0313
5.Durák LubomírJedlička Richard     0314
6.Moravcová KateřinaJohn Jiří     1315
7.Skácelík JiříNovák Aleš     2316
8.Durák LubomírLamač Martin     2317
9.Moravcová KateřinaJedlička Richard     3227
10.Konečný PavelJohn Jiří     3237
11.Durák LubomírNovák Aleš     0338
12.Moravcová KateřinaLamač Martin     1339
13.Konečný PavelJedlička Richard     3249
14.Skácelík JiříJohn Jiří     13410
15.Moravcová KateřinaNovák Aleš         
16.Konečný PavelLamač Martin         
17.Skácelík JiříJedlička Richard         
18.Durák LubomírJohn Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Pavel30Novák Aleš21
Skácelík Jiří03Lamač Martin30
Durák Lubomír03Jedlička Richard12
Moravcová Kateřina12John Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Češka František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37677:661TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
-169-9-13 1301
2.Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
Svatoš Petr
Valdhans Rudolf
 
 
79-87 3111
3.Lorenc MilanFlodr Tomáš-38-79-82312
4.Štrof JaroslavValdhans Rudolf6-89-833222
5.Langr LukášSyrová Lucie5-12-79-92323
6.Češka RomanSvatoš Petr755  3033
7.Štrof JaroslavFlodr Tomáš-10610-7-92334
8.Langr LukášValdhans Rudolf75-102 3144
9.Češka RomanSyrová Lucie8-97-8-102345
10.Lorenc MilanSvatoš Petr-7-6-9  0346
11.Langr LukášFlodr Tomáš664  3056
12.Češka RomanValdhans Rudolf-8-6-10  0357
13.Lorenc MilanSyrová Lucie-7108-9-142358
14.Štrof JaroslavSvatoš Petr8-9-81093268
15.Češka RomanFlodr Tomáš-8-11-6  0369
16.Lorenc MilanValdhans Rudolf115-77 3179
17.Štrof JaroslavSyrová Lucie-11-5-8  03710
18.Langr LukášSvatoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Milan13Flodr Tomáš31
Štrof Jaroslav22Valdhans Rudolf13
Langr Lukáš21Syrová Lucie40
Češka Roman13Svatoš Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33452:504TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-8-1010-9 1301
2.Syrový Vojtěch
Dostálek Jaroslav
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
8-8-910-62302
3.Syrový VojtěchSourada Milan9-6-47-62303
4.Dostálek JaroslavPavel Jan-107-3-7 1304
5.Syrový KarelSvoboda Leoš-78-9-6 1305
6.Dostálek MartinSvoboda Miloš3-1077 3115
7.Dostálek JaroslavSourada Milan768  3025
8.Syrový KarelPavel Jan-2-7-10  0326
9.Dostálek MartinSvoboda Leoš6-6-7-8 1327
10.Syrový VojtěchSvoboda Miloš-778-833237
11.Syrový KarelSourada Milan-8-7-9  0338
12.Dostálek MartinPavel Jan-6-47-9 1339
13.Syrový VojtěchSvoboda Leoš-89-9-8 13310
14.Dostálek JaroslavSvoboda Miloš         
15.Dostálek MartinSourada Milan         
16.Syrový VojtěchPavel Jan         
17.Dostálek JaroslavSvoboda Leoš         
18.Syrový KarelSvoboda Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Vojtěch12Sourada Milan21
Dostálek Jaroslav11Pavel Jan30
Syrový Karel03Svoboda Leoš30
Dostálek Martin12Svoboda Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Herel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32449:505Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
Adamec Karel st.
Adamec Miroslav ml.
 
 
-9-3-7  0301
2.Synek Martin
Baťa Roman
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-9-6-4  0302
3.Synek MartinAdamec Václav96-9-9-72303
4.Herel MiroslavHubálek Zdeněk-11-13-14  0304
5.Baťa RomanAdamec Miroslav ml.-8-45-7 1305
6.Dvořák MartinAdamec Karel st.65-76 3115
7.Herel MiroslavAdamec Václav9-9-4-4 1316
8.Baťa RomanHubálek Zdeněk-49-7-7 1317
9.Dvořák MartinAdamec Miroslav ml.95-129 3127
10.Synek MartinAdamec Karel st.464  3037
11.Baťa RomanAdamec Václav-7-8-7  0338
12.Dvořák MartinHubálek Zdeněk769  3048
13.Synek MartinAdamec Miroslav ml.7-7-3-6 1349
14.Herel MiroslavAdamec Karel st.-4-5108-723410
15.Dvořák MartinAdamec Václav         
16.Synek MartinHubálek Zdeněk         
17.Herel MiroslavAdamec Miroslav ml.         
18.Baťa RomanAdamec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Synek Martin12Adamec Václav30
Herel Miroslav03Hubálek Zdeněk21
Baťa Roman03Adamec Miroslav ml.21
Dvořák Martin30Adamec Karel st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30132:330TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sychra Václav
Kovář Dušan
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-6-8-5  0301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.Kovář DušanKalandra Miloslav ml.-4-6-5  0303
4.Sychra VáclavMrva Milan-8-7-6  0304
5.Dušek RudolfZítka Patrik-5-6-8  0305
6.Maděra JaroslavWO    0306
7.Sychra VáclavKalandra Miloslav ml.-6-7-8  0307
8.Dušek RudolfMrva Milan-9-5-3  0308
9.Zítka PatrikWO    0309
10.Kovář DušanMaděra Jaroslav-6-5-9  03010
11.Dušek RudolfKalandra Miloslav ml.         
12.Mrva Milan         
13.Kovář DušanZítka Patrik         
14.Sychra VáclavMaděra Jaroslav         
15.Kalandra Miloslav ml.         
16.Kovář DušanMrva Milan         
17.Sychra VáclavZítka Patrik         
18.Dušek RudolfMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovář Dušan02Kalandra Miloslav ml.20
Sychra Václav02Mrva Milan20
Dušek Rudolf02Zítka Patrik10
   Maděra Jaroslav10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Osecký Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18553:446TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
Rybka Tomáš st.
Rybka Tomáš ml.
 
 
-6-1074-92301
2.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Vaňous Jan
Beneš Stanislav
 
 
648  3011
3.Famfulík Petr st.Rybka Tomáš st.-827-13-82312
4.Famfulík Vladislav ml.Rybka Tomáš ml.8-899 3122
5.Famfulík Petr ml.Vaňous Jan-5845 3132
6.Osecký JosefBeneš Stanislav9107  3042
7.Famfulík Vladislav ml.Rybka Tomáš st.-9-9-7  0343
8.Famfulík Petr ml.Rybka Tomáš ml.95-8-6-182344
9.Osecký JosefVaňous Jan84-5-1073254
10.Famfulík Petr st.Beneš Stanislav758  3064
11.Famfulík Petr ml.Rybka Tomáš st.579  3074
12.Osecký JosefRybka Tomáš ml.96-87 3184
13.Famfulík Petr st.Vaňous Jan824  3094
14.Famfulík Vladislav ml.Beneš Stanislav-9538 31104
15.Osecký JosefRybka Tomáš st.         
16.Famfulík Petr st.Rybka Tomáš ml.         
17.Famfulík Vladislav ml.Vaňous Jan         
18.Famfulík Petr ml.Beneš Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Petr st.21Rybka Tomáš st.21
Famfulík Vladislav ml.21Rybka Tomáš ml.12
Famfulík Petr ml.21Vaňous Jan03
Osecký Josef30Beneš Stanislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS