Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39633:677TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
Famfulík Petr ml.
Hubinka Jiří
 
 
-12-878-72301
2.Durák Lubomír
Riemer Tomáš
 
 
Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
877  3011
3.Palatka EdwardHubinka Jiří-6489 3121
4.Durák LubomírFamfulík Petr ml.-11-9-8  0322
5.Smetana JaroslavOsecký Lukáš-710-49-62323
6.Riemer TomášFamfulík Petr st.93-14-1293233
7.Durák LubomírHubinka Jiří-8-87-6 1334
8.Smetana JaroslavFamfulík Petr ml.5-10-99-92335
9.Riemer TomášOsecký Lukáš9-12-78-102336
10.Palatka EdwardFamfulík Petr st.-4263 3146
11.Smetana JaroslavHubinka Jiří-5-8-8  0347
12.Riemer TomášFamfulík Petr ml.98-95 3157
13.Palatka EdwardOsecký Lukáš-278-5-82358
14.Durák LubomírFamfulík Petr st.-1-1-1  0359
15.Riemer TomášHubinka Jiří10-7-81133269
16.Palatka EdwardFamfulík Petr ml.-97-15633279
17.Durák LubomírOsecký Lukáš-1-1-1  03710
18.Smetana JaroslavFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palatka Edward31Hubinka Jiří22
Durák Lubomír04Famfulík Petr ml.22
Smetana Jaroslav03Osecký Lukáš40
Riemer Tomáš31Famfulík Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:Chadima Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Češka František
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13481:330TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Lorenc Milan
Češka Roman
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
-69-84-102311
3.Češka RomanFišer Lukáš1289  3021
4.Lorenc MilanKovář Dušan105-912 3131
5.Langr LukášSychra Václav8411  3041
6.Štrof JaroslavWO    3051
7.Lorenc MilanFišer Lukáš-697-10123261
8.Langr LukášKovář Dušan613-83 3171
9.Štrof JaroslavSychra Václav-8-9-8  0372
10.Češka RomanWO    3082
11.Langr LukášFišer Lukáš-948-1393292
12.Štrof JaroslavKovář Dušan66-96 31102
13.Češka RomanSychra Václav         
14.Lorenc Milan         
15.Štrof JaroslavFišer Lukáš         
16.Češka RomanKovář Dušan         
17.Lorenc MilanSychra Václav         
18.Langr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Češka Roman10Fišer Lukáš03
Lorenc Milan20Kovář Dušan03
Langr Lukáš30Sychra Václav11
Štrof Jaroslav11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18533:461TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Rybka Tomáš ml.
Rybka Martin
 
 
685  3010
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
-89-76-102311
3.Dostálek JaroslavSteinmetz Roman-796-873221
4.Syrový VojtěchPlíva Roman-12899 3131
5.Syrový KarelRybka Martin6-786 3141
6.Dostálek MartinRybka Tomáš ml.677  3051
7.Syrový VojtěchSteinmetz Roman-1189-10-92352
8.Syrový KarelPlíva Roman-68-5-7 1353
9.Dostálek MartinRybka Martin266  3063
10.Dostálek JaroslavRybka Tomáš ml.788  3073
11.Syrový KarelSteinmetz Roman-6-9-8  0374
12.Dostálek MartinPlíva Roman877  3084
13.Dostálek JaroslavRybka Martin9-1098 3194
14.Syrový VojtěchRybka Tomáš ml.9-886 31104
15.Dostálek MartinSteinmetz Roman         
16.Dostálek JaroslavPlíva Roman         
17.Syrový VojtěchRybka Martin         
18.Syrový KarelRybka Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostálek Jaroslav30Steinmetz Roman21
Syrový Vojtěch21Plíva Roman12
Syrový Karel12Rybka Martin03
Dostálek Martin30Rybka Tomáš ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40658:678TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
-10-98-7 1301
2.Pohl Pavel st.
Baťa Roman
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-5-6910123211
3.Baťa RomanKalandra Miloslav ml.-9-8-6  0312
4.Vojnar JiříZítka Patrik-104-9663222
5.Synek MartinMrva Milan6-7-84103232
6.Pohl Pavel st.Maděra Jaroslav2-10-7-8 1333
7.Vojnar JiříKalandra Miloslav ml.846  3043
8.Synek MartinZítka Patrik76-8-983253
9.Pohl Pavel st.Mrva Milan-1013-5-7 1354
10.Baťa RomanMaděra Jaroslav-5-6-12  0355
11.Synek MartinKalandra Miloslav ml.-7-77-10 1356
12.Pohl Pavel st.Zítka Patrik-410-58-152357
13.Baťa RomanMrva Milan-10-7-6  0358
14.Vojnar JiříMaděra Jaroslav18-998 3168
15.Pohl Pavel st.Kalandra Miloslav ml.83-99 3178
16.Baťa RomanZítka Patrik5-12-11-7 1379
17.Vojnar JiříMrva Milan-9-10-12  03710
18.Synek MartinMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťa Roman04Kalandra Miloslav ml.22
Vojnar Jiří31Zítka Patrik22
Synek Martin21Mrva Milan31
Pohl Pavel st.13Maděra Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31660:638TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Kolomý Tomáš
Krejčí Robin
 
 
-99-6643210
2.Hrdina Lukáš
Slavíček Martin
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
10-79-383220
3.Lamač MartinAdamec Václav-10-5-9  0321
4.Jedlička RichardHubálek Zdeněk-12-7-7  0322
5.Hrdina LukášKrejčí Robin7-12-77-42323
6.Slavíček MartinKolomý Tomáš9610  3033
7.Jedlička RichardAdamec Václav5-5-6-4 1334
8.Hrdina LukášHubálek Zdeněk87-69 3144
9.Slavíček MartinKrejčí Robin876  3054
10.Lamač MartinKolomý Tomáš-7-748-92355
11.Hrdina LukášAdamec Václav-10117-12-112356
12.Slavíček MartinHubálek Zdeněk788  3066
13.Lamač MartinKrejčí Robin5-9-7843276
14.Jedlička RichardKolomý Tomáš69-55 3186
15.Slavíček MartinAdamec Václav7-910-4-102387
16.Lamač MartinHubálek Zdeněk-594-283297
17.Jedlička RichardKrejčí Robin974  30107
18.Hrdina LukášKolomý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lamač Martin22Adamec Václav40
Jedlička Richard22Hubálek Zdeněk13
Hrdina Lukáš12Krejčí Robin13
Slavíček Martin31Kolomý Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40675:734TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balský Karel
Štarman Karel
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-79-88-22301
2.Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
Svoboda Miloš
Svoboda Leoš
 
 
-86-5793211
3.Flodr TomášPavel Jan915-68 3121
4.Balský KarelSourada Milan-9-68-7 1322
5.Štarman KarelSvoboda Leoš98-8-973232
6.Syrová LucieSvoboda Miloš-2-7-11  0333
7.Balský KarelPavel Jan-7-10-5  0334
8.Štarman KarelSourada Milan768  3044
9.Syrová LucieSvoboda Leoš711-7-4-42345
10.Flodr TomášSvoboda Miloš-9769 3155
11.Štarman KarelPavel Jan9-36-12-72356
12.Syrová LucieSourada Milan-9-7-8  0357
13.Flodr TomášSvoboda Leoš1295  3067
14.Balský KarelSvoboda Miloš-7-581433277
15.Syrová LuciePavel Jan-7-10-4  0378
16.Flodr TomášSourada Milan12-84-12-92379
17.Balský KarelSvoboda Leoš-8-989123289
18.Štarman KarelSvoboda Miloš-69-3-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flodr Tomáš31Pavel Jan31
Balský Karel22Sourada Milan31
Štarman Karel22Svoboda Leoš13
Syrová Lucie04Svoboda Miloš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS