Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14449:361TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Palatka Edward
Smetana Jaroslav
 
 
5-734 3110
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
-67-89-82311
3.Pavel JanRiemer Tomáš263  3021
4.Svoboda LeošSmetana Jaroslav896  3031
5.Svoboda MilošVykydal Lubomír-8397 3141
6.Sourada MilanPalatka Edward79-46 3151
7.Svoboda LeošRiemer Tomáš-7105-893261
8.Svoboda MilošSmetana Jaroslav878  3071
9.Sourada MilanVykydal Lubomír65-106 3181
10.Pavel JanPalatka Edward987  3091
11.Suchomel MichaelRiemer Tomáš-4-7-8  0392
12.Sourada MilanSmetana Jaroslav5-5-63732102
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan20Riemer Tomáš12
Svoboda Leoš20Smetana Jaroslav03
Svoboda Miloš20Vykydal Lubomír02
Sourada Milan30Palatka Edward02
Suchomel Michael01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28612:604Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Češka Roman
Langr Lukáš
 
 
98-13-763210
2.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Lorenc Milan
Schwedler Josef
 
 
-6-97663220
3.Hubálek ZdeněkLangr Lukáš14-5-6-8 1321
4.Kolomý TomášČeška Roman12-9-6-8 1322
5.Adamec Miroslav ml.Schwedler Josef9810  3032
6.Adamec VáclavLorenc Milan5-12-6-10 1333
7.Kolomý TomášLangr Lukáš6-119-9-42334
8.Adamec Miroslav ml.Češka Roman-5-6-3  0335
9.Adamec VáclavSchwedler Josef-12-97953245
10.Hubálek ZdeněkLorenc Milan9810  3055
11.Adamec Miroslav ml.Langr Lukáš89-95 3165
12.Adamec VáclavČeška Roman579  3075
13.Hubálek ZdeněkSchwedler Josef10910  3085
14.Kolomý TomášLorenc Milan-9899 3195
15.Adamec VáclavLangr Lukáš-4-5-9  0396
16.Hubálek ZdeněkČeška Roman-85-78932106
17.Kolomý TomášSchwedler Josef8-685 31  
18.Adamec Miroslav ml.Lorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk31Langr Lukáš31
Kolomý Tomáš12Češka Roman22
Adamec Miroslav ml.21Schwedler Josef03
Adamec Václav22Lorenc Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15473:375TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
-8-101583210
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Hrdina Lukáš
Lamač Martin
 
 
7-968 3120
3.Kalandra Miloslav ml.Svojanovský Radim57-9-12-92321
4.Zítka PatrikLamač Martin424  3031
5.Maděra JaroslavHrdina Lukáš779  3041
6.Mrva MilanŠedová Eliška-58-10863251
7.Zítka PatrikSvojanovský Radim-5595 3161
8.Maděra JaroslavLamač Martin49-6-8103271
9.Mrva MilanHrdina Lukáš5-576 3181
10.Kalandra Miloslav ml.Šedová Eliška-4108-1153291
11.Maděra JaroslavSvojanovský Radim6-857 31101
12.Mrva MilanLamač Martin         
13.Kalandra Miloslav ml.Hrdina Lukáš         
14.Zítka PatrikŠedová Eliška         
15.Mrva MilanSvojanovský Radim         
16.Kalandra Miloslav ml.Lamač Martin         
17.Zítka PatrikHrdina Lukáš         
18.Maděra JaroslavŠedová Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalandra Miloslav ml.11Svojanovský Radim12
Zítka Patrik20Lamač Martin02
Maděra Jaroslav30Hrdina Lukáš02
Mrva Milan20Šedová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31373:449TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
-9611-5-92301
2.Rybka Tomáš st.
Wávra Petr
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
8-7-8-5 1302
3.Steinmetz RomanValdhans Rudolf-74-810-62303
4.Plíva RomanŠtarman Karel129-610 3113
5.Wávra PetrSyrová Lucie-92-4-9 1314
6.Rybka Tomáš st.Balský Karel-89-6-10 1315
7.Plíva RomanValdhans Rudolf-10-10-7  0316
8.Wávra PetrŠtarman Karel-5-1299-62317
9.Rybka Tomáš st.Syrová Lucie-6-4-5  0318
10.Steinmetz RomanBalský Karel3-7-7-9 1319
11.Wávra PetrValdhans Rudolf-7-5-7  03110
12.Rybka Tomáš st.Štarman Karel         
13.Steinmetz RomanSyrová Lucie         
14.Plíva RomanBalský Karel         
15.Rybka Tomáš st.Valdhans Rudolf         
16.Steinmetz RomanŠtarman Karel         
17.Plíva RomanSyrová Lucie         
18.Wávra PetrBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steinmetz Roman02Valdhans Rudolf30
Plíva Roman11Štarman Karel11
Wávra Petr03Syrová Lucie20
Rybka Tomáš st.02Balský Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37587:628TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Mužík Samuel
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-11-7-4  0301
2.Sychra Václav
Fišer Lukáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
15915  3011
3.Sychra VáclavDostálek Martin-6611-863221
4.Kovář DušanDostálek Jaroslav12-108-933231
5.Mužík SamuelSyrový Vojtěch-6-5-3  0332
6.Fišer LukášSyrový Karel-9115-863242
7.Kovář DušanDostálek Martin-4-7311-62343
8.Mužík SamuelDostálek Jaroslav-4-5-5  0344
9.Fišer LukášSyrový Vojtěch810-88 3154
10.Sychra VáclavSyrový Karel745  3064
11.Mužík SamuelDostálek Martin-3-2-2  0365
12.Fišer LukášDostálek Jaroslav998  3075
13.Sychra VáclavSyrový Vojtěch-9-8-9  0376
14.Kovář DušanSyrový Karel-876-11-102377
15.Fišer LukášDostálek Martin4-54-7-42378
16.Sychra VáclavDostálek Jaroslav3-9-9-7 1379
17.Kovář DušanSyrový Vojtěch-9-10-10  03710
18.Mužík SamuelSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sychra Václav22Dostálek Martin31
Kovář Dušan13Dostálek Jaroslav22
Mužík Samuel03Syrový Vojtěch31
Fišer Lukáš31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Osecký Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29665:613TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinka Jiří
Famfulík Petr ml.
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
-810-68-62301
2.Osecký Lukáš
Osecký Josef
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
-8-966-122302
3.Hubinka JiříPohl Pavel st.572  3012
4.Famfulík Petr ml.Synek Martin-11-106893222
5.Famfulík Petr st.Dvořák Martin-4-12-6  0323
6.Osecký LukášVojnar Jiří8107  3033
7.Famfulík Petr ml.Pohl Pavel st.-6610-1063243
8.Famfulík Petr st.Synek Martin-495-463253
9.Osecký LukášDvořák Martin65-5-9-92354
10.Hubinka JiříVojnar Jiří3-5510 3164
11.Famfulík Petr st.Pohl Pavel st.-9-38-5 1365
12.Osecký LukášSynek Martin118-6-10-62366
13.Hubinka JiříDvořák Martin663  3076
14.Famfulík Petr ml.Vojnar Jiří-117-14-6 1377
15.Osecký LukášPohl Pavel st.978  3087
16.Hubinka JiříSynek Martin889  3097
17.Famfulík Petr ml.Dvořák Martin3-575 31107
18.Osecký JosefVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubinka Jiří40Pohl Pavel st.13
Famfulík Petr ml.31Synek Martin13
Famfulík Petr st.12Dvořák Martin22
Osecký Lukáš22Vojnar Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS