Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33698:642TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
-9937 3110
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
6-85-13-102311
3.Pavel JanLangr Lukáš97-9-9103221
4.Svoboda LeošŠtrof Jaroslav-7-910953231
5.Svoboda MilošČeška Roman-8-5-8  0332
6.Sourada MilanLorenc Milan488  3042
7.Svoboda LeošLangr Lukáš-4-99783252
8.Svoboda MilošŠtrof Jaroslav109-6-10-92353
9.Sourada MilanČeška Roman66-106 3163
10.Pavel JanLorenc Milan-9997 3173
11.Svoboda MilošLangr Lukáš-8-6-6  0374
12.Sourada MilanSchwedler Josef322  3084
13.Pavel JanČeška Roman-8-959-82385
14.Svoboda LeošLorenc Milan9-97-8-62386
15.Sourada MilanLangr Lukáš-99-7-8 1387
16.Pavel JanSchwedler Josef1156  3097
17.Svoboda LeošČeška Roman-6-8-5  0398
18.Svoboda MilošLorenc Milan1053  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan31Langr Lukáš22
Svoboda Leoš22Štrof Jaroslav11
Svoboda Miloš13Češka Roman31
Sourada Milan31Lorenc Milan13
   Schwedler Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13462:385Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Smetana Jaroslav
Vykydal Lubomír
 
 
986  3010
2.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Riemer Tomáš
Palatka Edward
 
 
-9899 3120
3.Hubálek ZdeněkRiemer Tomáš39-79 3130
4.Kolomý TomášSmetana Jaroslav11115  3040
5.Adamec Miroslav ml.Vykydal Lubomír-9366 3150
6.Adamec VáclavPalatka Edward4-587 3160
7.Kolomý TomášRiemer Tomáš9-5-11-8 1361
8.Adamec Miroslav ml.Smetana Jaroslav10-89-993271
9.Adamec VáclavVykydal Lubomír1166  3081
10.Hubálek ZdeněkPalatka Edward-106-8-6 1382
11.Adamec Miroslav ml.Riemer Tomáš459  3092
12.Adamec VáclavSmetana Jaroslav9-887 31102
13.Hubálek ZdeněkVykydal Lubomír         
14.Kolomý TomášPalatka Edward         
15.Adamec VáclavRiemer Tomáš         
16.Hubálek ZdeněkSmetana Jaroslav         
17.Kolomý TomášVykydal Lubomír         
18.Adamec Miroslav ml.Palatka Edward         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk11Riemer Tomáš12
Kolomý Tomáš11Smetana Jaroslav03
Adamec Miroslav ml.30Vykydal Lubomír02
Adamec Václav30Palatka Edward11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21598:518TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
7911  3010
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
-3-811-13 1311
3.Kalandra Miloslav ml.Valdhans Rudolf98-6-8103221
4.Zítka PatrikŠtarman Karel-10666 3131
5.Maděra JaroslavSyrová Lucie-115-98-112332
6.Mrva MilanBalský Karel-6-1048-72333
7.Zítka PatrikValdhans Rudolf-8-107-9 1334
8.Maděra JaroslavŠtarman Karel887  3044
9.Mrva MilanSyrová Lucie8-1688 3154
10.Kalandra Miloslav ml.Balský Karel610-52 3164
11.Maděra JaroslavValdhans Rudolf6816  3074
12.Mrva MilanŠtarman Karel-8-895123284
13.Kalandra Miloslav ml.Syrová Lucie646  3094
14.Zítka PatrikBalský Karel-93-114832104
15.Mrva MilanValdhans Rudolf         
16.Kalandra Miloslav ml.Štarman Karel         
17.Zítka PatrikSyrová Lucie         
18.Maděra JaroslavBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalandra Miloslav ml.30Valdhans Rudolf12
Zítka Patrik21Štarman Karel03
Maděra Jaroslav21Syrová Lucie12
Mrva Milan21Balský Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34481:524TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš st.
Wávra Petr
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
-9-10-9  0301
2.Plíva Roman
Rybka Martin
 
 
Hrdina Lukáš
Lamač Martin
 
 
7-8-79-92302
3.Plíva RomanSvojanovský Radim66-6-9-92303
4.Rybka Tomáš st.Šedová Eliška86-9-7-72304
5.Wávra PetrLamač Martin-9987 3114
6.Rybka MartinHrdina Lukáš-4-9-9  0315
7.Rybka Tomáš st.Svojanovský Radim-8-210-9 1316
8.Wávra PetrŠedová Eliška8-87-7-92317
9.Rybka MartinLamač Martin-7-11-5  0318
10.Plíva RomanHrdina Lukáš-66710 3128
11.Wávra PetrSvojanovský Radim-8-106293238
12.Rybka MartinŠedová Eliška-4-8-6  0339
13.Plíva RomanLamač Martin-4-887-923310
14.Rybka Tomáš st.Hrdina Lukáš-129-9-10 13  
15.Rybka MartinSvojanovský Radim         
16.Plíva RomanŠedová Eliška         
17.Rybka Tomáš st.Lamač Martin         
18.Wávra PetrHrdina Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plíva Roman12Svojanovský Radim21
Rybka Tomáš st.02Šedová Eliška30
Wávra Petr21Lamač Martin21
Rybka Martin03Hrdina Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32325:471Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
Pohl Pavel st.
Dvořák Martin
 
 
-9-5-3  0301
2.Sychra Václav
Fišer Lukáš
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
-87-69-32302
3.Sychra VáclavSynek Martin-3-5-6  0303
4.Dušek RudolfDvořák Martin8-679 3113
5.Kovář DušanVojnar JiříWO    0314
6.Fišer LukášPohl Pavel st.-94-114-82315
7.Dušek RudolfSynek Martin-5-8-16  0316
8.Kovář DušanDvořák MartinWO    0317
9.Fišer LukášVojnar Jiří8-766 3127
10.Sychra VáclavPohl Pavel st.-108-7-7 1328
11.Kovář DušanSynek MartinWO    0329
12.Fišer LukášDvořák Martin996  3039
13.Sychra VáclavVojnar Jiří-6-69-6 13310
14.Dušek RudolfPohl Pavel st.         
15.Fišer LukášSynek Martin         
16.Sychra VáclavDvořák Martin         
17.Dušek RudolfVojnar Jiří         
18.Kovář DušanPohl Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sychra Václav03Synek Martin20
Dušek Rudolf11Dvořák Martin02
Fišer Lukáš21Vojnar Jiří11
   Pohl Pavel st.20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37544:595TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
575  3010
2.Famfulík Petr ml.
Osecký Lukáš
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
-6-69383220
3.Osecký LukášDostálek Martin-159107 3130
4.Osecký JosefDostálek Jaroslav-5-710-9 1331
5.Famfulík Petr st.Syrový Vojtěch-10-8-9  0332
6.Famfulík Petr ml.Syrový Karel78-11-363242
7.Osecký JosefDostálek Martin-9-10-7  0343
8.Famfulík Petr st.Dostálek Jaroslav99-5-10-42344
9.Famfulík Petr ml.Syrový Vojtěch-8-45-6 1345
10.Osecký LukášSyrový Karel5-37-9-72346
11.Famfulík Petr st.Dostálek Martin-769-363256
12.Famfulík Petr ml.Dostálek Jaroslav-3-1298-72357
13.Osecký LukášSyrový Vojtěch-84-11-7 1358
14.Osecký JosefSyrový Karel-10-9-8  0359
15.Famfulík Petr ml.Dostálek Martin-9-8-5  03510
16.Osecký LukášDostálek Jaroslav         
17.Osecký JosefSyrový Vojtěch         
18.Famfulík Petr st.Syrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Osecký Lukáš12Dostálek Martin22
Osecký Josef03Dostálek Jaroslav30
Famfulík Petr st.12Syrový Vojtěch30
Famfulík Petr ml.13Syrový Karel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS