Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32484:501Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muselík Miroslav
Durák Lubomír
 
 
Baťa Roman
Dvořák Martin
 
 
-88-9-10 1301
2.Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
89-7-653211
3.Muselík MiroslavSynek Martin-93-8-9 1312
4.Durák LubomírDvořák Martin-8-9-7  0313
5.Smetana JaroslavBaťa Roman-8-9-6  0314
6.Palatka EdwardVojnar Jiří-8-989-82315
7.Durák LubomírSynek Martin-489-5-72316
8.Smetana JaroslavDvořák Martin446  3026
9.Palatka EdwardBaťa Roman-6-7-6  0327
10.Muselík MiroslavVojnar Jiří539  3037
11.Smetana JaroslavSynek Martin548  3047
12.Palatka EdwardDvořák Martin89-9-5-102348
13.Muselík MiroslavBaťa Roman7-8-9-8 1349
14.Durák LubomírVojnar Jiří-10-57-5 13410
15.Palatka EdwardSynek Martin         
16.Muselík MiroslavDvořák Martin         
17.Durák LubomírBaťa Roman         
18.Smetana JaroslavVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Muselík Miroslav12Synek Martin21
Durák Lubomír03Dvořák Martin21
Smetana Jaroslav21Baťa Roman30
Palatka Edward03Vojnar Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Štrofová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:Čermák Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Češka František
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:25609:561TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
7-89-7103210
2.Lorenc Milan
Češka Roman
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
7-89-7-92311
3.Štrof JaroslavSyrový Vojtěch7-8-9-9 1312
4.Češka RomanDostálek Jaroslav-12848 3122
5.Langr LukášDostálek Martin-1078-793232
6.Lorenc MilanSyrový Karel765  3042
7.Češka RomanSyrový Vojtěch-8-79-9 1343
8.Langr LukášDostálek Jaroslav7910  3053
9.Lorenc MilanDostálek Martin93-8-9113263
10.Štrof JaroslavSyrový Karel7-211-7103273
11.Langr LukášSyrový Vojtěch-796-1183283
12.Lorenc MilanDostálek Jaroslav-5974 3193
13.Štrof JaroslavDostálek Martin9-914-7-102394
14.Češka RomanSyrový Karel4-866 31104
15.Lorenc MilanSyrový Vojtěch         
16.Štrof JaroslavDostálek Jaroslav         
17.Češka RomanDostálek Martin         
18.Langr LukášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Jaroslav12Syrový Vojtěch21
Češka Roman21Dostálek Jaroslav03
Langr Lukáš30Dostálek Martin12
Lorenc Milan30Syrový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37686:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Vladislav ml.
Famfulík Petr st.
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
9-7-9-2 1301
2.Famfulík Petr ml.
Osecký Lukáš
 
 
Hrdina Lukáš
Šedová Eliška
 
 
396  3011
3.Osecký Lukᚊedová Eliška-111089 3121
4.Famfulík Petr st.Lamač Martin-3-446-102322
5.Famfulík Vladislav ml.Jedlička Richard-5-7-6  0323
6.Famfulík Petr ml.Hrdina Lukáš59-4-993233
7.Famfulík Petr st.Šedová Eliška6-76-8-42334
8.Famfulík Vladislav ml.Lamač Martin-8-9-4  0335
9.Famfulík Petr ml.Jedlička Richard-8-1163-82336
10.Osecký LukášHrdina Lukáš4-3104 3146
11.Famfulík Vladislav ml.Šedová Eliška-94-9-7 1347
12.Famfulík Petr ml.Lamač Martin75-76 3157
13.Osecký LukášJedlička Richard98-99 3167
14.Famfulík Petr st.Hrdina Lukáš-4-974-62368
15.Famfulík Petr ml.Šedová Eliška12-7-7-6 1369
16.Osecký LukášLamač Martin7-78-1063279
17.Famfulík Petr st.Jedlička Richard7-7149 3189
18.Famfulík Vladislav ml.Hrdina Lukáš1010-410 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Osecký Lukáš40Šedová Eliška31
Famfulík Petr st.13Lamač Martin22
Famfulík Vladislav ml.13Jedlička Richard22
Famfulík Petr ml.22Hrdina Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25543:533TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Kovář Dušan
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
9-99-843210
2.Sychra Václav
Fišer Lukáš
 
 
Flodr Tomáš
Štarman Karel
 
 
685  3020
3.Kovář DušanValdhans Rudolf12-38-7-72321
4.Dušek RudolfFlodr Tomáš-8-13-5  0322
5.Sychra VáclavŠtarman Karel876  3032
6.Fišer LukášBalský Karel-6-58793242
7.Dušek RudolfValdhans Rudolf-78-6873252
8.Sychra VáclavFlodr Tomáš-8-59-7 1353
9.Fišer Lukᚊtarman Karel9-596 3163
10.Kovář DušanBalský Karel7-68-923273
11.Sychra VáclavValdhans Rudolf-8-3-7  0374
12.Fišer LukášFlodr Tomáš8-7610 3184
13.Kovář DušanŠtarman Karel-910103 3194
14.Dušek RudolfBalský Karel910-8-7932104
15.Fišer LukášValdhans Rudolf-79-10-9 13  
16.Kovář DušanFlodr Tomáš         
17.Dušek RudolfŠtarman Karel         
18.Sychra VáclavBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Dušan21Valdhans Rudolf21
Dušek Rudolf21Flodr Tomáš21
Sychra Václav12Štarman Karel03
Fišer Lukáš30Balský Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6384:280TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
1075  3010
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Štarman Emil
Rybka Tomáš ml.
 
 
1075  3020
3.Pavel JanSteinmetz Roman787  3030
4.Svoboda MilošŠtarman Emil8-676 3140
5.Suchomel MichaelWávra Petr-8-75-4 1341
6.Sourada MilanRybka Tomáš ml.464  3051
7.Svoboda MilošSteinmetz Roman866  3061
8.Suchomel MichaelŠtarman Emil81010  3071
9.Sourada MilanWávra Petr-8765 3181
10.Pavel JanRybka Tomáš ml.675  3091
11.Suchomel MichaelSteinmetz Roman8-697 31101
12.Sourada MilanŠtarman Emil         
13.Pavel JanWávra Petr         
14.Svoboda MilošRybka Tomáš ml.         
15.Sourada MilanSteinmetz Roman         
16.Pavel JanŠtarman Emil         
17.Svoboda MilošWávra Petr         
18.Suchomel MichaelRybka Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel Jan20Steinmetz Roman03
Svoboda Miloš20Štarman Emil02
Suchomel Michael21Wávra Petr11
Sourada Milan20Rybka Tomáš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35538:556TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomý Tomáš
Krejčí Robin
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
-67-8-7 1301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
6-1165 3111
3.Hubálek ZdeněkMrva Milan-8-610473221
4.Kolomý TomášKalandra Miloslav ml.-8-6-8  0322
5.Krejčí RobinZítka Patrik-8-8-5  0323
6.Adamec VáclavMaděra Jaroslav988  3033
7.Kolomý TomášMrva Milan9-5-6873243
8.Krejčí RobinKalandra Miloslav ml.-86-8-8 1344
9.Adamec VáclavZítka Patrik2510  3054
10.Hubálek ZdeněkMaděra Jaroslav-94-5-8 1355
11.Krejčí RobinMrva Milan-6-388-62356
12.Adamec VáclavKalandra Miloslav ml.-9-9-8  0357
13.Hubálek ZdeněkZítka Patrik855  3067
14.Kolomý TomášMaděra Jaroslav-64-88-82368
15.Adamec VáclavMrva Milan-7-9-11  0369
16.Hubálek ZdeněkKalandra Miloslav ml.-9-7-9  03610
17.Kolomý TomášZítka Patrik         
18.Krejčí RobinMaděra Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk22Mrva Milan22
Kolomý Tomáš12Kalandra Miloslav ml.40
Krejčí Robin03Zítka Patrik12
Adamec Václav22Maděra Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS