Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Němečková Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38764:732TJ Slovan Moravská Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Riemer Tomáš
Muselík Miroslav
 
 
9-8-710-92301
2.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Smetana Jaroslav
Palatka Edward
 
 
-6-78-10 1302
3.Kalandra Miloslav ml.Smetana Jaroslav6-1079 3112
4.Maděra JaroslavRiemer Tomáš-5-9128-92313
5.Zítka PatrikPalatka Edward8-6-8-8 1314
6.Mrva MilanMuselík Miroslav569  3024
7.Maděra JaroslavSmetana Jaroslav-6-75-9 1325
8.Zítka PatrikRiemer Tomáš59-7-12-92326
9.Mrva MilanPalatka Edward9-7-10-9 1327
10.Kalandra Miloslav ml.Muselík Miroslav7812  3037
11.Zítka PatrikSmetana Jaroslav6-7-9653247
12.Mrva MilanRiemer Tomáš-7-124-9 1348
13.Kalandra Miloslav ml.Palatka Edward-7-869-122349
14.Maděra JaroslavMuselík Miroslav8813  3059
15.Mrva MilanSmetana Jaroslav6-7-8993269
16.Kalandra Miloslav ml.Riemer Tomáš-86710 3179
17.Maděra JaroslavPalatka Edward4-97-1073289
18.Zítka PatrikMuselík Miroslav-9-986-1423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalandra Miloslav ml.31Smetana Jaroslav13
Maděra Jaroslav22Riemer Tomáš31
Zítka Patrik13Palatka Edward31
Mrva Milan22Muselík Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34373:480TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Martin
Wávra Petr
 
 
Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
-6-7-8  0301
2.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Vrba Jan
Lorenc Milan
 
 
-6878 3111
3.Steinmetz RomanVrba Jan-11-97-6 1312
4.Plíva RomanLangr Lukáš-5-8-6  0313
5.Wávra PetrČeška Roman510-106 3123
6.Rybka MartinŠtrof Jaroslav-9-3-9  0324
7.Plíva RomanVrba Jan-610-6-4 1325
8.Wávra PetrLangr Lukáš-99-3-7 1326
9.Rybka MartinČeška Roman-10-9-3  0327
10.Steinmetz RomanŠtrof Jaroslav85-10-9103237
11.Wávra PetrVrba Jan-3-5-4  0338
12.Rybka MartinLangr Lukáš-6-5-7  0339
13.Steinmetz RomanČeška Roman-107-6-2 13310
14.Plíva RomanŠtrof Jaroslav         
15.Rybka MartinVrba Jan         
16.Steinmetz RomanLangr Lukáš         
17.Plíva RomanČeška Roman         
18.Wávra PetrŠtrof Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steinmetz Roman12Vrba Jan30
Plíva Roman02Langr Lukáš30
Wávra Petr12Češka Roman21
Rybka Martin03Štrof Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39633:690TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rudolf
Kovář Dušan
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
-8-6-8  0301
2.Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
12611  3011
3.Kovář DušanPavel Jan-810-5-7 1312
4.Dušek RudolfSvoboda Leoš8-57-6-72313
5.Sychra VáclavSvoboda Miloš-10-95843223
6.Fišer LukášSourada Milan-6-3810-82324
7.Dušek RudolfPavel Jan-10-9-7  0325
8.Sychra VáclavSvoboda Leoš897  3035
9.Fišer LukášSvoboda Miloš64-810 3145
10.Kovář DušanSourada Milan-6-4-6  0346
11.Sychra VáclavPavel Jan-10-3-5  0347
12.Fišer LukášSvoboda Leoš986  3057
13.Kovář DušanSvoboda Miloš-778-5123267
14.Dušek RudolfSourada Milan-89-7-5 1368
15.Fišer LukášPavel Jan8-9-88103278
16.Kovář DušanSvoboda Leoš9-8-4483288
17.Dušek RudolfSvoboda Miloš-69-7-7 1389
18.Sychra VáclavSourada Milan-610-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Dušan22Pavel Jan31
Dušek Rudolf04Svoboda Leoš13
Sychra Václav22Svoboda Miloš13
Fišer Lukáš31Sourada Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:36 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Hubinka Jiří
 
 
Adamec Karel st.
Adamec Miroslav ml.
 
 
     0301
2.Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
     0302
3.Hubinka JiříAdamec Václav     0303
4.Famfulík Petr ml.Adamec Miroslav ml.     0304
5.Famfulík Petr st.Hubálek Zdeněk     0305
6.Osecký LukášAdamec Karel st.     0306
7.Famfulík Petr ml.Adamec Václav     0307
8.Famfulík Petr st.Adamec Miroslav ml.     3117
9.Osecký LukášHubálek Zdeněk     0318
10.Hubinka JiříAdamec Karel st.     3228
11.Famfulík Petr st.Adamec Václav     0329
12.Osecký LukášAdamec Miroslav ml.     3139
13.Hubinka JiříHubálek Zdeněk     3249
14.Famfulík Petr ml.Adamec Karel st.     23410
15.Osecký LukášAdamec Václav         
16.Hubinka JiříAdamec Miroslav ml.         
17.Famfulík Petr ml.Hubálek Zdeněk         
18.Famfulík Petr st.Adamec Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubinka Jiří21Adamec Václav30
Famfulík Petr ml.03Adamec Miroslav ml.12
Famfulík Petr st.12Hubálek Zdeněk21
Osecký Lukáš12Adamec Karel st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:27637:613TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-12-8-10  0301
2.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-18-3673211
3.Syrový VojtěchSvojanovská Jana-889-10-72312
4.Dostálek JaroslavLamač Martin8-98-10-92313
5.Syrový KarelJedlička Richard8-9910 3123
6.Dostálek MartinBezdíčková Lenka698  3033
7.Dostálek JaroslavSvojanovská Jana9-898 3143
8.Syrový KarelLamač Martin-9-688-62344
9.Dostálek MartinJedlička Richard-6-58973254
10.Syrový VojtěchBezdíčková Lenka8-879 3164
11.Syrový KarelSvojanovská Jana-1210-98-82365
12.Dostálek MartinLamač Martin689  3075
13.Syrový VojtěchJedlička Richard-7-1189103285
14.Dostálek JaroslavBezdíčková Lenka5-76-983295
15.Dostálek MartinSvojanovská Jana-9798 31105
16.Syrový VojtěchLamač Martin         
17.Dostálek JaroslavJedlička Richard         
18.Syrový KarelBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch21Svojanovská Jana22
Dostálek Jaroslav21Lamač Martin21
Syrový Karel12Jedlička Richard03
Dostálek Martin40Bezdíčková Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41668:721TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Štarman Karel
Valdhans Rudolf
 
 
4-1098 3110
2.Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
Flodr Tomáš
Dostál Jiří
 
 
-8107-893220
3.Baťa RomanFlodr Tomáš-6-7-8  0321
4.Vojnar JiříDostál Jiří-7-9-6  0322
5.Synek MartinValdhans Rudolf38-710 3132
6.Pohl Pavel st.Štarman Karel6-27-4-42333
7.Vojnar JiříFlodr Tomáš-7-1179-102334
8.Synek MartinDostál Jiří-411-4-6 1335
9.Pohl Pavel st.Valdhans Rudolf-7-7-5  0336
10.Baťa RomanŠtarman Karel86-99 3146
11.Synek MartinFlodr Tomáš8513  3056
12.Pohl Pavel st.Dostál Jiří-7-9-9  0357
13.Baťa RomanValdhans Rudolf9-8-61073267
14.Vojnar JiříŠtarman Karel-4108-973277
15.Pohl Pavel st.Flodr Tomáš-7910-983287
16.Baťa RomanDostál Jiří-4-89-9 1388
17.Vojnar JiříValdhans Rudolf-8-692-82389
18.Synek MartinŠtarman Karel7-6-94-123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baťa Roman22Flodr Tomáš22
Vojnar Jiří13Dostál Jiří40
Synek Martin22Valdhans Rudolf22
Pohl Pavel st.13Štarman Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS