Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23556:486TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Vrba Jan
Češka Roman
 
 
10-83-4103210
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
-5784 3120
3.Mrva MilanVrba Jan12-128-993230
4.Maděra JaroslavLangr Lukáš-3-5-8  0331
5.Zítka PatrikČeška Roman-2998 3141
6.Kalandra Miloslav ml.Lorenc Milan256  3051
7.Maděra JaroslavVrba Jan8-5-11-9 1352
8.Zítka PatrikLangr Lukáš4125  3062
9.Kalandra Miloslav ml.Češka Roman45-9-383272
10.Mrva MilanLorenc Milan565  3082
11.Zítka PatrikVrba Jan-5-964-62383
12.Kalandra Miloslav ml.Langr Lukáš6-91-9-72384
13.Mrva MilanČeška Roman-99-7843294
14.Maděra JaroslavLorenc Milan6-957 31104
15.Kalandra Miloslav ml.Vrba Jan         
16.Mrva MilanLangr Lukáš         
17.Maděra JaroslavČeška Roman         
18.Zítka PatrikLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrva Milan30Vrba Jan21
Maděra Jaroslav12Langr Lukáš21
Zítka Patrik21Češka Roman03
Kalandra Miloslav ml.21Lorenc Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:31688:657TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Martin
Wávra Petr
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
7-59-923210
2.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Muselík Miroslav
Palatka Edward
 
 
9-9-11843220
3.Steinmetz RomanRiemer Tomáš-96-5-8 1321
4.Plíva RomanPalatka Edward-128-7-8 1322
5.Wávra PetrMuselík Miroslav77-812 3132
6.Rybka MartinVykydal Lubomír-7-5177-82333
7.Plíva RomanRiemer Tomáš89-6-763243
8.Wávra PetrPalatka Edward7114  3053
9.Rybka MartinMuselík Miroslav-5-4148-82354
10.Steinmetz RomanVykydal Lubomír5-1294 3164
11.Wávra PetrRiemer Tomáš1276  3074
12.Rybka MartinPalatka Edward-5-911-8 1375
13.Steinmetz RomanMuselík Miroslav86-78 3185
14.Plíva RomanVykydal Lubomír-4410-6103295
15.Rybka MartinRiemer Tomáš713-6-5-92396
16.Steinmetz RomanPalatka Edward75-6-12332106
17.Plíva RomanMuselík Miroslav         
18.Wávra PetrVykydal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steinmetz Roman31Riemer Tomáš22
Plíva Roman21Palatka Edward22
Wávra Petr30Muselík Miroslav12
Rybka Martin04Vykydal Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kovář Dušan
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33667:654TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Karel st.
 
 
8114  3010
2.Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
8-76-953220
3.Kovář DušanAdamec Václav-7-3-2  0321
4.Dušek RudolfAdamec Miroslav ml.-89-7-9 1322
5.Sychra VáclavHubálek Zdeněk8-6-10-8 1323
6.Fišer LukášAdamec Karel st.649  3033
7.Dušek RudolfAdamec Václav-58-8-7 1334
8.Sychra VáclavAdamec Miroslav ml.87-4-8-82335
9.Fišer LukášHubálek Zdeněk-61067 3145
10.Kovář DušanAdamec Karel st.-7987 3155
11.Sychra VáclavAdamec Václav87-6-783265
12.Fišer LukášAdamec Miroslav ml.91010  3075
13.Kovář DušanHubálek Zdeněk-788-9-72376
14.Dušek RudolfAdamec Karel st.761  3086
15.Fišer LukášAdamec Václav-86-10-6 1387
16.Kovář DušanAdamec Miroslav ml.89-78 3197
17.Dušek RudolfHubálek Zdeněk-9-8-9  0398
18.Sychra VáclavAdamec Karel st.-987-101232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Dušan22Adamec Václav31
Dušek Rudolf13Adamec Miroslav ml.22
Sychra Václav22Hubálek Zdeněk31
Fišer Lukáš31Adamec Karel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Rejent Marek
 
 
Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
     1301
2.Famfulík Petr st.
Famfulík Petr ml.
 
 
Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
     1302
3.Osecký LukášPavel Jan     3212
4.Famfulík Petr st.Svoboda Leoš     1313
5.Rejent MarekSvoboda Miloš     0314
6.Famfulík Petr ml.Sourada Milan     0315
7.Famfulík Petr st.Pavel Jan     0316
8.Rejent MarekSvoboda Leoš     0317
9.Famfulík Petr ml.Svoboda Miloš     1318
10.Osecký LukášSourada Milan     0319
11.Rejent MarekPavel Jan     03110
12.Famfulík Petr ml.Svoboda Leoš         
13.Osecký LukášSvoboda Miloš         
14.Famfulík Petr st.Sourada Milan         
15.Famfulík Petr ml.Pavel Jan         
16.Osecký LukášSvoboda Leoš         
17.Famfulík Petr st.Svoboda Miloš         
18.Rejent MarekSourada Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Osecký Lukáš11Pavel Jan21
Famfulík Petr st.02Svoboda Leoš20
Rejent Marek03Svoboda Miloš20
Famfulík Petr ml.02Sourada Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28643:608TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
Štarman Karel
Dostál Jiří
 
 
-9810-893210
2.Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
Flodr Tomáš
Valdhans Rudolf
 
 
987  3020
3.Syrový VojtěchFlodr Tomáš-898-9-62321
4.Dostálek JaroslavDostál Jiří-98-9-8 1322
5.Syrový KarelValdhans Rudolf-9-8-6  0323
6.Dostálek MartinŠtarman Karel8-76-993233
7.Dostálek JaroslavFlodr Tomáš9-8109 3143
8.Syrový KarelDostál Jiří7-8-67-132344
9.Dostálek MartinValdhans Rudolf7-8-10-9 1345
10.Syrový VojtěchŠtarman Karel86-93 3155
11.Syrový KarelFlodr Tomáš8-8-7653265
12.Dostálek MartinDostál Jiří11-5-6-7 1366
13.Syrový VojtěchValdhans Rudolf876  3076
14.Dostálek JaroslavŠtarman Karel898  3086
15.Dostálek MartinFlodr Tomáš6812  3096
16.Syrový VojtěchDostál Jiří-910-109832106
17.Dostálek JaroslavValdhans Rudolf         
18.Syrový KarelŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch31Flodr Tomáš13
Dostálek Jaroslav21Dostál Jiří31
Syrový Karel12Valdhans Rudolf21
Dostálek Martin22Štarman Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38705:741nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
99-7-6-62301
2.Baťa Roman
Pohl Pavel st.
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
-86-59-62302
3.Pohl Pavel st.Svojanovská Jana-78-113133212
4.Vojnar JiříLamač Martin912-89 3122
5.Synek MartinJedlička Richard12-7-9-3 1323
6.Baťa RomanBezdíčková Lenka-877-8-82324
7.Vojnar JiříSvojanovská Jana7-8-9-7 1325
8.Synek MartinLamač Martin9-88-763235
9.Baťa RomanJedlička Richard-7-12-3  0336
10.Pohl Pavel st.Bezdíčková Lenka10812  3046
11.Synek MartinSvojanovská Jana-11-612-7 1347
12.Baťa RomanLamač Martin9-5-5-6 1348
13.Pohl Pavel st.Jedlička Richard7-10-2-6 1349
14.Vojnar JiříBezdíčková Lenka74-58 3159
15.Baťa RomanSvojanovská Jana5-388 3169
16.Pohl Pavel st.Lamač Martin410-811 3179
17.Vojnar JiříJedlička Richard-3-129813289
18.Synek MartinBezdíčková Lenka812-78 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pohl Pavel st.31Svojanovská Jana22
Vojnar Jiří31Lamač Martin13
Synek Martin22Jedlička Richard31
Baťa Roman13Bezdíčková Lenka13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS