Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38685:713SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Vaňha Jiří
Dvořák Milan ml.
 
 
-67-117-82301
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
-9-9-9  0302
3.Sobíšek MartinDvořák Milan ml.1336  3012
4.Tauš JiříVaňha Jiří8-4-9-7 1313
5.Matas JanDudek Jaroslav-9-74-6 1314
6.Svěchota VojtěchNovák Libor-8-5-7  0315
7.Tauš JiříDvořák Milan ml.-9-41111-52316
8.Matas JanVaňha Jiří12105  3026
9.Svěchota VojtěchDudek Jaroslav6-6-11993236
10.Sobíšek MartinNovák Libor-7-4813-92337
11.Matas JanDvořák Milan ml.-41193 3147
12.Svěchota VojtěchVaňha Jiří86-109 3157
13.Sobíšek MartinDudek Jaroslav-9-451453267
14.Tauš JiříNovák Libor-9108-383277
15.Svěchota VojtěchDvořák Milan ml.12-99-7-82378
16.Sobíšek MartinVaňha Jiří7-107-5-72379
17.Tauš JiříDudek Jaroslav-5106-7-623710
18.Matas JanNovák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sobíšek Martin22Dvořák Milan ml.22
Tauš Jiří13Vaňha Jiří22
Matas Jan21Dudek Jaroslav22
Svěchota Vojtěch22Novák Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Skála Jiří st.
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Brhovský Václav
Sklenička Jan
 
 
     3110
2.Phanthe Dung
Neumann Martin
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
     1311
3.Rambousek Jiří ml.Líska Tomáš     3121
4.Neumann JanUllman Miloslav     1322
5.Phanthe DungSklenička Jan     0323
6.Franěk TomášBrhovský Václav     3033
7.Neumann JanLíska Tomáš     0334
8.Phanthe DungUllman Miloslav     1335
9.Franěk TomášSklenička Jan     3245
10.Rambousek Jiří ml.Brhovský Václav     3055
11.Phanthe DungLíska Tomáš     2356
12.Franěk TomášUllman Miloslav     3166
13.Rambousek Jiří ml.Sklenička Jan     3176
14.Neumann JanBrhovský Václav     1377
15.Franěk TomášLíska Tomáš     3187
16.Rambousek Jiří ml.Ullman Miloslav     3297
17.Neumann JanSklenička Jan     1398
18.Phanthe DungBrhovský Václav     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.40Líska Tomáš22
Neumann Jan04Ullman Miloslav22
Phanthe Dung13Sklenička Jan22
Franěk Tomáš40Brhovský Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Hrivňák Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Freimannová Helena
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32389:481TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
-88-6-8 1301
2.Sýkora Martin
Štěpánek Ivan
 
 
Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
993  3011
3.Štika Jiří st.Broum Pavel-9-7-8  0312
4.Štěpánek IvanHrnčál Miroslav-5-1-4  0313
5.Sýkora MartinKopenec Václav-6-7910-82314
6.Štěpánek JiříHofreiter Zdeněk8-79-983224
7.Štěpánek IvanBroum Pavel-3-10-9  0325
8.Sýkora MartinHrnčál Miroslav89-7-8-72326
9.Štěpánek JiříKopenec Václav-9-5-3  0327
10.Štika Jiří st.Hofreiter Zdeněk8-8-4-10 1328
11.Sýkora MartinBroum Pavel8-811-8-62329
12.Štěpánek JiříHrnčál Miroslav-610-7-9 13210
13.Štika Jiří st.Kopenec Václav         
14.Štěpánek IvanHofreiter Zdeněk         
15.Štěpánek JiříBroum Pavel         
16.Štika Jiří st.Hrnčál Miroslav         
17.Štěpánek IvanKopenec Václav         
18.Sýkora MartinHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štika Jiří st.02Broum Pavel30
Štěpánek Ivan02Hrnčál Miroslav30
Sýkora Martin03Kopenec Václav20
Štěpánek Jiří12Hofreiter Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jan
Fiklík Michael
 
 
Šťovíček Zdeněk
Klouček Luboš ml.
 
 
     3010
2.Šulc Daniel
Seibert Karel
 
 
Šťovíček Petr
Allertová Sára
 
 
     3220
3.Kovář JanŠťovíček Petr     1321
4.Seibert KarelKlouček Luboš ml.     2322
5.Fiklík OndřejAllertová Sára     1323
6.Šulc DanielŠťovíček Zdeněk     3033
7.Seibert KarelŠťovíček Petr     3143
8.Fiklík OndřejKlouček Luboš ml.     1344
9.Šulc DanielAllertová Sára     3154
10.Kovář JanŠťovíček Zdeněk     3064
11.Fiklík OndřejŠťovíček Petr     2365
12.Šulc DanielKlouček Luboš ml.     3275
13.Kovář JanAllertová Sára     0376
14.Seibert KarelŠťovíček Zdeněk     3086
15.Šulc DanielŠťovíček Petr     2387
16.Kovář JanKlouček Luboš ml.     1388
17.Seibert KarelAllertová Sára     3098
18.Fiklík OndřejŠťovíček Zdeněk     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovář Jan13Šťovíček Petr31
Seibert Karel31Klouček Luboš ml.31
Fiklík Ondřej04Allertová Sára22
Šulc Daniel31Šťovíček Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Kastner Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32491:532SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
-10-7-9  0301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Rúža David
Čáp Milan
 
 
-7910-773211
3.Fencl LukášRůžička Jiří-98-6-5 1312
4.Čejka VratislavRúža David-1-6-7  0313
5.David JaroslavČáp Milan947  3023
6.Beránek MiroslavSoukup Karel7107  3033
7.Čejka VratislavRůžička Jiří-7-3-9  0334
8.David JaroslavRúža David77-4-4-62335
9.Beránek MiroslavČáp Milan445  3045
10.Fencl LukášSoukup Karel-9-11-9  0346
11.David JaroslavRůžička Jiří12-9-511-32347
12.Beránek MiroslavRúža David-5-13-1  0348
13.Fencl LukášČáp Milan956  3058
14.Čejka VratislavSoukup Karel-6-96-11 1359
15.Beránek MiroslavRůžička Jiří2-9-1110-1223510
16.Fencl LukášRúža David         
17.Čejka VratislavČáp Milan         
18.David JaroslavSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš12Růžička Jiří40
Čejka Vratislav03Rúža David30
David Jaroslav12Čáp Milan03
Beránek Miroslav22Soukup Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bencs Ladislav
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Holovčák Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33686:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
89-84 3110
2.Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
-8-510-3 1311
3.Holovčák JiříZedník Josef59-5-11-62312
4.Žielinský TomášBeneš Jiří810-3-5-62313
5.Rovner AntonínLuňák Radek511-89 3123
6.Bencs LadislavSečanský Radek11103  3033
7.Žielinský TomášZedník Josef9-55-8-82334
8.Rovner AntonínBeneš Jiří-8-117883244
9.Bencs LadislavLuňák Radek7-4-1412-72345
10.Holovčák JiříSečanský Radek833  3055
11.Rovner AntonínZedník Josef-11-6-5  0356
12.Bencs LadislavBeneš Jiří-87912 3166
13.Holovčák JiříLuňák Radek787  3076
14.Žielinský TomášSečanský Radek109-79 3186
15.Bencs LadislavZedník Josef-78-7-8 1387
16.Holovčák JiříBeneš Jiří8-7-811-72388
17.Žielinský TomášLuňák Radek-9-8-10  0389
18.Rovner AntonínSečanský Radek866  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří22Zedník Josef40
Žielinský Tomáš13Beneš Jiří22
Rovner Antonín31Luňák Radek22
Bencs Ladislav22Sečanský Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy