Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Brhovský Václav
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15493:404TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Cinibulk Miloš
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-10-8-9  0301
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
554  3011
3.Ullman MiloslavZedník Josef66-1013 3121
4.Sklenička JanBeneš Jiří71310  3031
5.Cinibulk MilošLuňák Radek-5-4-10  0332
6.Líska Tomᚊpička Zbyněk2910  3042
7.Sklenička JanZedník Josef106-75 3152
8.Cinibulk MilošBeneš Jiří-810-3-4 1353
9.Líska TomášLuňák Radek647  3063
10.Ullman MiloslavŠpička Zbyněk78-93 3173
11.Cinibulk MilošZedník Josef114-3-12-112374
12.Líska TomášBeneš Jiří11107  3084
13.Ullman MiloslavLuňák Radek363  3094
14.Sklenička JanŠpička Zbyněk695  30104
15.Líska TomášZedník Josef         
16.Ullman MiloslavBeneš Jiří         
17.Sklenička JanLuňák Radek         
18.Cinibulk MilošŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav30Zedník Josef12
Sklenička Jan30Beneš Jiří12
Cinibulk Miloš03Luňák Radek12
Líska Tomáš30Špička Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24552:510SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Jaroslav
Novák Libor
 
 
Rúža David
Stehlík Petr
 
 
10-673 3110
2.Dvořák Milan ml.
Nedoma Jiří
 
 
Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
-9-7-8  0311
3.Novák LiborRúža David6-1065 3121
4.Dvořák Milan ml.Růžička Jiří-4-7-8  0322
5.Nedoma JiříStehlík Petr-8-10-6  0323
6.Dudek JaroslavSoukup Karel9129  3033
7.Dvořák Milan ml.Rúža David935  3043
8.Nedoma JiříRůžička Jiří10-3-9-3 1344
9.Dudek JaroslavStehlík Petr1134  3054
10.Novák LiborSoukup Karel4114  3064
11.Nedoma JiříRúža David-61211-3-92365
12.Dudek JaroslavRůžička Jiří-5-7-12  0366
13.Novák LiborStehlík Petr-6105-893276
14.Dvořák Milan ml.Soukup Karel666  3086
15.Dudek JaroslavRúža David4138  3096
16.Novák LiborRůžička Jiří48-5-9832106
17.Dvořák Milan ml.Stehlík Petr-7    01  
18.Nedoma JiříSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor40Rúža David13
Dvořák Milan ml.21Růžička Jiří31
Nedoma Jiří03Stehlík Petr12
Dudek Jaroslav31Soukup Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Čejka Vratislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17493:438TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Hejč Antonín st.
Bartes Petr
 
 
7-8910 3110
2.Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Petr
 
 
657  3020
3.Kastner MilanKlouček Luboš ml.9610  3030
4.Fencl LukášHejč Antonín st.9-78-993240
5.David JaroslavŠťovíček Petr982  3050
6.Beránek MiroslavBartes Petr4810  3060
7.Fencl LukášKlouček Luboš ml.-699-6-42361
8.David JaroslavHejč Antonín st.-989-8-72362
9.Beránek MiroslavŠťovíček Petr-6352 3172
10.Kastner MilanBartes Petr-99-1010113282
11.David JaroslavKlouček Luboš ml.-5-5-4  0383
12.Beránek MiroslavHejč Antonín st.485  3093
13.Kastner MilanŠťovíček Petr-594-5932103
14.Fencl LukášBartes Petr-610109 31  
15.Beránek MiroslavKlouček Luboš ml.         
16.Kastner MilanHejč Antonín st.         
17.Fencl Lukᚊťovíček Petr         
18.David JaroslavBartes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kastner Milan30Klouček Luboš ml.21
Fencl Lukáš11Hejč Antonín st.12
David Jaroslav12Šťovíček Petr03
Beránek Miroslav30Bartes Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Lukaščuk Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Skružný Vratislav
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12463:369SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Kadlec Matěj
Průša Dominik
 
 
7-953 3110
2.Rovner Antonín
Srp Pavel
 
 
Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
8-10-8-4 1311
3.Holovčák JiříHofreiter Zdeněk1089  3021
4.Žielinský TomášHrnčál Miroslav-6779 3131
5.Rovner AntonínKadlec Matěj1-11-8653241
6.Bencs LadislavPrůša Dominik95-43 3151
7.Žielinský TomášHofreiter Zdeněk12-8-58-72352
8.Rovner AntonínHrnčál Miroslav57-99 3162
9.Bencs LadislavKadlec Matěj895  3072
10.Holovčák JiříPrůša Dominik886  3082
11.Rovner AntonínHofreiter Zdeněk7416  3092
12.Bencs LadislavHrnčál Miroslav776  30102
13.Holovčák JiříKadlec Matěj         
14.Žielinský TomášPrůša Dominik         
15.Bencs LadislavHofreiter Zdeněk         
16.Holovčák JiříHrnčál Miroslav         
17.Žielinský TomášKadlec Matěj         
18.Rovner AntonínPrůša Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holovčák Jiří20Hofreiter Zdeněk12
Žielinský Tomáš11Hrnčál Miroslav03
Rovner Antonín30Kadlec Matěj02
Bencs Ladislav30Průša Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37620:652SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
Hampejs Vladislav
Janeček Marek
 
 
777  3010
2.Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
Matas Jan
Tauš Jiří
 
 
-86-78-72311
3.Štika Jiří st.Hampejs Vladislav88-48 3121
4.Štěpánek JiříJaneček Marek6-4-8573231
5.Hrivňák PetrTauš Jiří137-4-5-22332
6.Sýkora MartinMatas Jan6-9-8-8 1333
7.Štěpánek JiříHampejs Vladislav9-118-5-92334
8.Hrivňák PetrJaneček Marek-109-8-10 1335
9.Sýkora MartinTauš Jiří-785-7-92336
10.Štika Jiří st.Matas Jan-83-7-3 1337
11.Hrivňák PetrHampejs Vladislav8-87-593247
12.Sýkora MartinJaneček Marek10-886 3157
13.Štika Jiří st.Tauš Jiří-8-7-5  0358
14.Štěpánek JiříMatas Jan10-5-9-7 1359
15.Sýkora MartinHampejs Vladislav6106  3069
16.Štika Jiří st.Janeček Marek6-664 3179
17.Štěpánek JiříTauš Jiří-7-5-2  03710
18.Hrivňák PetrMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štika Jiří st.22Hampejs Vladislav13
Štěpánek Jiří13Janeček Marek13
Hrivňák Petr12Tauš Jiří40
Sýkora Martin22Matas Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13462:353TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hybler Martin
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
Rambousek Jiří ml.
Neumann Martin
 
 
-795-473210
2.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Phanthe Dung
Neumann Jan
 
 
5710  3020
3.Budinský PetrRambousek Jiří ml.-4-9711-92321
4.Fiklík MichaelPhanthe Dung113-7-863231
5.Nechyba Zdeněk ml.Neumann Martin64-73 3141
6.Hybler MartinNeumann Jan1188  3051
7.Fiklík MichaelRambousek Jiří ml.-86-8843261
8.Nechyba Zdeněk ml.Phanthe Dung857  3071
9.Hybler MartinNeumann Martin876  3081
10.Budinský PetrNeumann Jan-4-611-8 1382
11.Nechyba Zdeněk ml.Rambousek Jiří ml.WO    3092
12.Hybler MartinPhanthe Dung3610  30102
13.Budinský PetrNeumann Martin         
14.Fiklík MichaelNeumann Jan         
15.Hybler MartinRambousek Jiří ml.         
16.Budinský PetrPhanthe Dung         
17.Fiklík MichaelNeumann Martin         
18.Nechyba Zdeněk ml.Neumann Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budinský Petr02Rambousek Jiří ml.11
Fiklík Michael20Phanthe Dung03
Nechyba Zdeněk ml.20Neumann Martin02
Hybler Martin30Neumann Jan11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy