Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Líska Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23558:490SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-7-10-9  0301
2.Dvořák Milan ml.
Nedoma Jiří
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
-7-88-11 1302
3.Novák LiborZedník Josef-93-96-62303
4.Dvořák Milan ml.Beneš Jiří89-94 3113
5.Nedoma JiříLuňák Radek3-6-7-5 1314
6.Dudek JaroslavŠpička Zbyněk756  3024
7.Dvořák Milan ml.Zedník Josef8-5-6-9 1325
8.Nedoma JiříBeneš Jiří58-66 3135
9.Dudek JaroslavLuňák Radek7610  3045
10.Novák LiborŠpička Zbyněk896  3055
11.Nedoma JiříZedník Josef-3-6-3  0356
12.Dudek JaroslavBeneš Jiří7610  3066
13.Novák LiborLuňák Radek777  3076
14.Dvořák Milan ml.Špička Zbyněk617  3086
15.Dudek JaroslavZedník Josef9-885 3196
16.Novák LiborBeneš Jiří73-10-12832106
17.Dvořák Milan ml.Luňák Radek10    10  
18.Nedoma JiříŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Libor31Zedník Josef31
Dvořák Milan ml.21Beneš Jiří04
Nedoma Jiří12Luňák Radek12
Dudek Jaroslav40Špička Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Kozel Bohumil
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22556:486TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Cinibulk Miloš
 
 
Mít Michal
Stehlík Petr
 
 
679  3010
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
937  3020
3.Ullman MiloslavMít Michal-7-9-10  0321
4.Sklenička JanRůžička Jiří-4875 3131
5.Cinibulk MilošStehlík Petr7710  3041
6.Líska TomášSoukup Karel966  3051
7.Sklenička JanMít Michal7-11-7-5 1352
8.Cinibulk MilošRůžička Jiří-9-67-11 1353
9.Líska TomášStehlík Petr579  3063
10.Ullman MiloslavSoukup Karel72-9-1093273
11.Cinibulk MilošMít Michal-810-4-9 1374
12.Líska TomášRůžička Jiří88-115 3184
13.Ullman MiloslavStehlík Petr951  3094
14.Sklenička JanSoukup Karel-5-3-10  0395
15.Líska TomášMít Michal6-10-8-11 1396
16.Ullman MiloslavRůžička Jiří1245  30106
17.Sklenička JanStehlík Petr         
18.Cinibulk MilošSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ullman Miloslav31Mít Michal40
Sklenička Jan12Růžička Jiří13
Cinibulk Miloš12Stehlík Petr03
Líska Tomáš31Soukup Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Lukaščuk Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34693:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovner Antonín
Srp Pavel
 
 
Ublanič Milan
Hejč Antonín st.
 
 
-9-512-9 1301
2.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Šťovíček Petr
Schmoranz Pavel
 
 
593  3011
3.Rovner AntonínUblanič Milan-210-8-12 1312
4.Bencs LadislavŠťovíček Petr6-7-133-102313
5.Srp PavelHejč Antonín st.-7-8-10  0314
6.Holovčák JiříSchmoranz Pavel54-93 3124
7.Bencs LadislavUblanič Milan1011-9-1083234
8.Srp PavelŠťovíček Petr-912-5-9 1335
9.Holovčák JiříHejč Antonín st.-9-59-4 1336
10.Rovner AntonínSchmoranz Pavel545  3046
11.Srp PavelUblanič Milan-9-5-10  0347
12.Holovčák Jiř튝ovíček Petr-9-810-9 1348
13.Rovner AntonínHejč Antonín st.10-49-11-122349
14.Bencs LadislavSchmoranz Pavel599  3059
15.Holovčák JiříUblanič Milan-89-101143269
16.Rovner AntonínŠťovíček Petr105-69 3179
17.Bencs LadislavHejč Antonín st.10-9116 3189
18.Srp PavelSchmoranz Pavel956  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rovner Antonín22Ublanič Milan22
Bencs Ladislav31Šťovíček Petr31
Srp Pavel13Hejč Antonín st.31
Holovčák Jiří22Schmoranz Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22601:504TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Kubovský Zdeněk
Kadlec Matěj
 
 
7-11-7-8 1301
2.Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
Hrnčál Miroslav
Hofreiter Zdeněk
 
 
49-117 3111
3.Kastner MilanHofreiter Zdeněk-57-9-16 1312
4.Fencl LukášHrnčál Miroslav5-8-8-4 1313
5.David JaroslavKadlec Matěj433  3023
6.Beránek MiroslavKubovský Zdeněk87-37 3133
7.Fencl LukášHofreiter Zdeněk-11966 3143
8.David JaroslavHrnčál Miroslav-138-10953253
9.Beránek MiroslavKadlec Matěj10512  3063
10.Kastner MilanKubovský Zdeněk-8-1110-8 1364
11.David JaroslavHofreiter Zdeněk2112  3074
12.Beránek MiroslavHrnčál Miroslav-6129-873284
13.Kastner MilanKadlec Matěj41210  3094
14.Fencl LukášKubovský Zdeněk35-11-6-92395
15.Beránek MiroslavHofreiter Zdeněk624  30105
16.Kastner MilanHrnčál Miroslav         
17.Fencl LukášKadlec Matěj         
18.David JaroslavKubovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan12Hofreiter Zdeněk13
Fencl Lukáš12Hrnčál Miroslav12
David Jaroslav30Kadlec Matěj03
Beránek Miroslav40Kubovský Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10423:325TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hybler Martin
Sklenář Michal
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
78-96 3110
2.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Tauš Jiří
Janeček Marek
 
 
99-93 3120
3.Budinský PetrSvěchota Vojtěch-8-95453230
4.Fiklík MichaelJaneček Marek436  3040
5.Hybler MartinTauš Jiří8-512-573250
6.Sklenář MichalMatas Jan764  3060
7.Fiklík MichaelSvěchota Vojtěch-106-61293270
8.Hybler MartinJaneček Marek464  3080
9.Sklenář MichalTauš Jiří7-89-11133290
10.Budinský PetrMatas Jan8912  30100
11.Hybler MartinSvěchota Vojtěch         
12.Sklenář MichalJaneček Marek         
13.Budinský PetrTauš Jiří         
14.Fiklík MichaelMatas Jan         
15.Sklenář MichalSvěchota Vojtěch         
16.Budinský PetrJaneček Marek         
17.Fiklík MichaelTauš Jiří         
18.Hybler MartinMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budinský Petr20Svěchota Vojtěch02
Fiklík Michael20Janeček Marek02
Hybler Martin20Tauš Jiří02
Sklenář Michal20Matas Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:42766:736nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
35-12-8-62301
2.Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
5-9-6673211
3.Štika Jiří st.Franěk Tomáš-1066-893221
4.Štěpánek JiříRambousek Jiří ml.108-87 3131
5.Hrivňák PetrNeumann Jan-109-7-7 1332
6.Sýkora MartinPhanthe Dung3-74-883242
7.Štěpánek JiříFraněk Tomáš95-9-7-82343
8.Hrivňák PetrRambousek Jiří ml.85-78 3153
9.Sýkora MartinNeumann Jan13-5-4473263
10.Štika Jiří st.Phanthe Dung-7-5-9  0364
11.Hrivňák PetrFraněk Tomáš-6-7-8  0365
12.Sýkora MartinRambousek Jiří ml.83-8-1073275
13.Štika Jiří st.Neumann Jan5-776 3185
14.Štěpánek JiříPhanthe Dung-9-37573295
15.Sýkora MartinFraněk Tomáš8-66-8-82396
16.Štika Jiří st.Rambousek Jiří ml.4-2-98-102397
17.Štěpánek JiříNeumann Jan-10412-9-32398
18.Hrivňák PetrPhanthe Dung6-10-86-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štika Jiří st.22Franěk Tomáš31
Štěpánek Jiří22Rambousek Jiří ml.13
Hrivňák Petr13Neumann Jan22
Sýkora Martin31Phanthe Dung22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy