Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Klatovský Jan
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32358:475TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
-4-7-5  0301
2.Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
Sklenička Jan
Cinibulk Miloš
 
 
-87-6-7 1302
3.Štika Jiří st.Líska Tomáš38-9-6-52303
4.Štěpánek JiříUllman Miloslav-88911 3113
5.Hrivňák PetrSklenička Jan-4-4-2  0314
6.Sýkora MartinCinibulk Miloš-9587 3124
7.Štěpánek JiříLíska Tomáš8-38-6-62325
8.Hrivňák PetrUllman Miloslav-5-4-9  0326
9.Sýkora MartinSklenička Jan-4-6-8  0327
10.Štika Jiří st.Cinibulk Miloš895  3037
11.Hrivňák PetrLíska Tomáš-3-4-1  0338
12.Sýkora MartinUllman Miloslav-6-7712-82339
13.Štika Jiří st.Sklenička Jan-5-6-2  03310
14.Štěpánek JiříCinibulk Miloš         
15.Sýkora MartinLíska Tomáš         
16.Štika Jiří st.Ullman Miloslav         
17.Štěpánek JiříSklenička Jan         
18.Hrivňák PetrCinibulk Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štika Jiří st.12Líska Tomáš30
Štěpánek Jiří11Ullman Miloslav21
Hrivňák Petr03Sklenička Jan30
Sýkora Martin12Cinibulk Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17497:463TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert Karel
Hybler Martin
 
 
Dvořák Milan ml.
Vaňha Jiří
 
 
666  3010
2.Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
Dudek Jaroslav
Novák Libor
 
 
1589  3020
3.Seibert KarelNovák Libor-6-5-3  0321
4.Budinský PetrDudek Jaroslav7910  3031
5.Fiklík MichaelVaňha Jiří1065  3041
6.Hybler MartinDvořák Milan ml.879  3051
7.Budinský PetrNovák Libor-8-1-9  0352
8.Fiklík MichaelDudek Jaroslav-9-3-4  0353
9.Hybler MartinVaňha Jiří878  3063
10.Seibert KarelDvořák Milan ml.-96-37133273
11.Fiklík MichaelNovák Libor977  3083
12.Hybler MartinDudek Jaroslav681  3093
13.Seibert KarelVaňha Jiří12-8-1012-102394
14.Budinský PetrDvořák Milan ml.-1127-8-52395
15.Hybler MartinNovák Libor869  30105
16.Seibert KarelDudek Jaroslav         
17.Budinský PetrVaňha Jiří         
18.Fiklík MichaelDvořák Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Seibert Karel12Novák Libor22
Budinský Petr12Dudek Jaroslav12
Fiklík Michael21Vaňha Jiří12
Hybler Martin40Dvořák Milan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25566:513SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Svěchota Vojtěch
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
-7-104973210
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
135-8-9133220
3.Sobíšek MartinBeránek Miroslav868  3030
4.Tauš JiříFencl Lukáš866  3040
5.Hampejs VladislavDavid Jaroslav-3-339-72341
6.Svěchota VojtěchKastner Milan-96-43-82342
7.Tauš JiříBeránek Miroslav49-88 3152
8.Hampejs VladislavFencl Lukáš356  3062
9.Svěchota VojtěchDavid Jaroslav-9-4-4  0363
10.Sobíšek MartinKastner Milan4-67-593273
11.Hampejs VladislavBeránek Miroslav-7-86-4 1374
12.Svěchota VojtěchFencl Lukáš66-85 3184
13.Sobíšek MartinDavid Jaroslav-87-3-3 1385
14.Tauš JiříKastner Milan106-98 3195
15.Svěchota VojtěchBeránek Miroslav-61103 31105
16.Sobíšek MartinFencl Lukáš         
17.Tauš JiříDavid Jaroslav         
18.Hampejs VladislavKastner Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sobíšek Martin21Beránek Miroslav13
Tauš Jiří30Fencl Lukáš03
Hampejs Vladislav12David Jaroslav30
Svěchota Vojtěch22Kastner Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
     3110
2.Phanthe Dung
Neumann Jan
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
     2311
3.Rambousek Jiří ml.Bencs Ladislav     0312
4.Neumann JanRovner Antonín     0313
5.Phanthe DungHolovčák Jiří     1314
6.Franěk Tomᚎielinský Tomáš     3124
7.Neumann JanBencs Ladislav     1325
8.Phanthe DungRovner Antonín     3235
9.Franěk TomášHolovčák Jiří     3045
10.Rambousek Jiří ml.Žielinský Tomáš     3155
11.Phanthe DungBencs Ladislav     3065
12.Franěk TomášRovner Antonín     3075
13.Rambousek Jiří ml.Holovčák Jiří     3085
14.Neumann JanŽielinský Tomáš     1386
15.Franěk TomášBencs Ladislav     3096
16.Rambousek Jiří ml.Rovner Antonín     1397
17.Neumann JanHolovčák Jiří     0398
18.Phanthe DungŽielinský Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.22Bencs Ladislav22
Neumann Jan04Rovner Antonín22
Phanthe Dung22Holovčák Jiří22
Franěk Tomáš40Žielinský Tomáš22
--------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:9387:297SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Allertová Sára
 
 
Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
-2-9-8  0301
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Špička Zbyněk
Nováková Martina
 
 
869  3011
3.Klouček Luboš ml.Nováková Martina689  3021
4.Šťovíček PetrBěhounek Marcel456  3031
5.Allertová SáraZedník Josef-8-5-3  0332
6.Bartes PetrLuňák Radek886  3042
7.Šťovíček PetrNováková Martina687  3052
8.Allertová SáraBěhounek Marcel881  3062
9.Bartes PetrZedník Josef879  3072
10.Klouček Luboš ml.Luňák Radek-767-9103282
11.Allertová SáraNováková Martina102-46 3192
12.Bartes PetrBěhounek Marcel435  30102
13.Klouček Luboš ml.Zedník Josef         
14.Šťovíček PetrLuňák Radek         
15.Bartes PetrNováková Martina         
16.Klouček Luboš ml.Běhounek Marcel         
17.Šťovíček PetrZedník Josef         
18.Allertová SáraLuňák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Luboš ml.20Nováková Martina03
Šťovíček Petr20Běhounek Marcel03
Allertová Sára21Zedník Josef11
Bartes Petr30Luňák Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Plečinda Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Suško Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Farkota Jiří ml.
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Pejša Otto st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39659:683SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopenec Václav
Pejša Otto ml.
 
 
Mít Michal
Stehlík Petr
 
 
103-77 3110
2.Hrnčál Miroslav
Hofreiter Zdeněk
 
 
Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
96-9-753220
3.Hofreiter ZdeněkMít Michal68-4-7-62321
4.Pejša Otto ml.Růžička Jiří-7-78-8 1322
5.Kopenec VáclavStehlík Petr5-88-7133232
6.Hrnčál MiroslavSoukup Karel-78-55-82333
7.Pejša Otto ml.Mít Michal-10-9-6  0334
8.Kopenec VáclavRůžička Jiří-6743 3144
9.Hrnčál MiroslavStehlík Petr8-664 3154
10.Hofreiter ZdeněkSoukup Karel-4-8810-72355
11.Kopenec VáclavMít Michal-6-12-5  0356
12.Hrnčál MiroslavRůžička Jiří-713-77103266
13.Hofreiter ZdeněkStehlík Petr-89-9-8 1367
14.Pejša Otto ml.Soukup Karel-196-8-62368
15.Hrnčál MiroslavMít Michal-911-9-7 1369
16.Hofreiter ZdeněkRůžička Jiří1389  3079
17.Pejša Otto ml.Stehlík Petr-94-8-7 13710
18.Kopenec VáclavSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofreiter Zdeněk13Mít Michal40
Pejša Otto ml.04Růžička Jiří13
Kopenec Václav21Stehlík Petr22
Hrnčál Miroslav22Soukup Karel30
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy