Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Spurný Antonín st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28660:605TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Šťovíček Petr
Hejč Antonín st.
 
 
585  3010
2.Sklenička Jan
Spurný Antonín ml.
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-58-111243220
3.Líska TomášBartes Petr-7-89-14 1321
4.Ullman MiloslavKlouček Luboš ml.-7153 3131
5.Spurný Antonín ml.Šťovíček Petr-7-11-10  0332
6.Sklenička JanHejč Antonín st.-84-910143242
7.Ullman MiloslavBartes Petr-76711 3152
8.Spurný Antonín ml.Klouček Luboš ml.12-7-2-7 1353
9.Sklenička JanŠťovíček Petr8-8-711-82354
10.Líska TomášHejč Antonín st.7810  3064
11.Spurný Antonín ml.Bartes Petr-9-5-5  0365
12.Sklenička JanKlouček Luboš ml.975  3075
13.Líska Tomᚊťovíček Petr959  3085
14.Ullman MiloslavHejč Antonín st.-1210-1211-82386
15.Sklenička JanBartes Petr-46-411-92387
16.Líska TomášKlouček Luboš ml.615  3097
17.Ullman MiloslavŠťovíček Petr-9865 31107
18.Spurný Antonín ml.Hejč Antonín st.-6-6-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš31Bartes Petr31
Ullman Miloslav31Klouček Luboš ml.13
Spurný Antonín ml.03Šťovíček Petr22
Sklenička Jan22Hejč Antonín st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Jurista Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14425:376SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Kopenec Václav
Kubovský Zdeněk
 
 
8-765 3110
2.Vaňha Jiří
Nedoma Jiří
 
 
Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
978  3020
3.Novák LiborKopenec Václav795  3030
4.Vaňha JiříHrnčál Miroslav109-88 3140
5.Nedoma JiříHofreiter Zdeněk9-4911 3150
6.Dudek JaroslavKubovský Zdeněk1174  3060
7.Vaňha JiříKopenec Václav-9-97873270
8.Nedoma JiříHrnčál Miroslav-5-5-8  0371
9.Dudek JaroslavHofreiter Zdeněk653  3081
10.Novák LiborKubovský Zdeněk-8894 3191
11.Nedoma JiříKopenec Václav-4-3-3  0392
12.Dudek JaroslavHrnčál Miroslav49-9-71032102
13.Novák LiborHofreiter Zdeněk         
14.Vaňha JiříKubovský Zdeněk         
15.Dudek JaroslavKopenec Václav         
16.Novák LiborHrnčál Miroslav         
17.Vaňha JiříHofreiter Zdeněk         
18.Nedoma JiříKubovský Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor20Kopenec Václav12
Vaňha Jiří20Hrnčál Miroslav12
Nedoma Jiří12Hofreiter Zdeněk02
Dudek Jaroslav30Kubovský Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30 SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Chabr Filip
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
     1301
2.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
     2302
3.Chabr FilipSvěchota Vojtěch     0303
4.Špička ZbyněkSobíšek Martin     1304
5.Zedník JosefTauš Jiří     1305
6.Beneš JiříMatas Jan     0306
7.Špička ZbyněkSvěchota Vojtěch     2307
8.Zedník JosefSobíšek Martin     1308
9.Beneš JiříTauš Jiří     0309
10.Chabr FilipMatas Jan     13010
11.Zedník JosefSvěchota Vojtěch         
12.Beneš JiříSobíšek Martin         
13.Chabr FilipTauš Jiří         
14.Špička ZbyněkMatas Jan         
15.Beneš JiříSvěchota Vojtěch         
16.Chabr FilipSobíšek Martin         
17.Špička ZbyněkTauš Jiří         
18.Zedník JosefMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chabr Filip02Svěchota Vojtěch20
Špička Zbyněk02Sobíšek Martin20
Zedník Josef02Tauš Jiří20
Beneš Jiří02Matas Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Mít Milan
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:24503:479SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Mít Michal
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
746  3010
2.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
-610-9-9 1311
3.Rúža DavidFraněk Tomáš-8-3-8  0312
4.Růžička JiříRambousek Jiří ml.-3-5-5  0313
5.Stehlík PetrNeumann Jan-3999 3123
6.Mít MichalPhanthe Dung866  3033
7.Růžička JiříFraněk Tomáš-3-7-6  0334
8.Stehlík PetrRambousek Jiří ml.-2-8-1  0335
9.Mít MichalNeumann Jan-10754 3145
10.Rúža DavidPhanthe Dung9114  3055
11.Stehlík PetrFraněk Tomáš9-7-9-9 1356
12.Mít MichalRambousek Jiří ml.68-81 3166
13.Rúža DavidNeumann Jan755  3076
14.Růžička JiříPhanthe Dung111-55 3186
15.Mít MichalFraněk Tomáš-10879 3196
16.Rúža DavidRambousek Jiří ml.-2557 31106
17.Růžička JiříNeumann Jan         
18.Stehlík PetrPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David31Franěk Tomáš31
Růžička Jiří12Rambousek Jiří ml.22
Stehlík Petr12Neumann Jan03
Mít Michal40Phanthe Dung03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Rytich Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18523:426TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
4-45-7-82301
2.Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
8102  3011
3.Kastner MilanSýkora Martin999  3021
4.David JaroslavŠtika Jiří st.5-1168 3131
5.Fencl LukášHrivňák Petr7-7-9-1 1332
6.Beránek MiroslavŠtěpánek Jiří1123  3042
7.David JaroslavSýkora Martin7-766 3152
8.Fencl Lukᚊtika Jiří st.-9983 3162
9.Beránek MiroslavHrivňák Petr4106  3072
10.Čejka VratislavŠtěpánek Jiří-5-9-11  0373
11.Fencl LukášSýkora Martin-4-77-7 1374
12.Beránek MiroslavŠtika Jiří st.444  3084
13.Čejka VratislavHrivňák Petr3-10-6-8 1385
14.David JaroslavŠtěpánek Jiří1286  3095
15.Beránek MiroslavSýkora Martin6210  30105
16.Čejka VratislavŠtika Jiří st.         
17.David JaroslavHrivňák Petr         
18.Fencl Lukᚊtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan10Sýkora Martin13
David Jaroslav30Štika Jiří st.03
Fencl Lukáš12Hrivňák Petr21
Beránek Miroslav40Štěpánek Jiří12
Čejka Vratislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32643:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Bencs Ladislav
 
 
Seibert Karel
Hybler Martin
 
 
-574-893210
2.Rovner Antonín
Srp Pavel
 
 
Budinský Petr
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
787  3020
3.Srp PavelHybler Martin7-8-9-4 1321
4.Holovčák JiříNechyba Zdeněk ml.89-37 3131
5.Rovner AntonínBudinský Petr426  3041
6.Bencs LadislavSeibert Karel56-7-9-72342
7.Holovčák JiříHybler Martin7-8-1012-92343
8.Rovner AntonínNechyba Zdeněk ml.-5-3-3  0344
9.Bencs LadislavBudinský Petr-5-1010-10 1345
10.Srp PavelSeibert Karel799  3055
11.Rovner AntonínHybler Martin9-4-10-9 1356
12.Bencs LadislavNechyba Zdeněk ml.3911  3066
13.Srp PavelBudinský Petr-7-9-7  0367
14.Holovčák JiříSeibert Karel5-1212-8-72368
15.Bencs LadislavHybler MartinWO    3078
16.Srp PavelNechyba Zdeněk ml.-9-8-9  0379
17.Holovčák JiříBudinský Petr-7799 3189
18.Rovner AntonínSeibert Karel5-977 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srp Pavel13Hybler Martin30
Holovčák Jiří22Nechyba Zdeněk ml.22
Rovner Antonín22Budinský Petr22
Bencs Ladislav12Seibert Karel22
WO10WO01
Hybler - svalová křeč

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy