Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35619:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Šťovíček Petr
Voda Milan
 
 
49-9-1153210
2.Vaňha Jiří
Nedoma Jiří
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-75-3-5 1311
3.Nedoma JiříBartes Petr-7-9-5  0312
4.Vaňha JiříKlouček Luboš ml.6-665 3122
5.Novák LiborŠťovíček Petr69-910 3132
6.Dudek JaroslavVoda Milan18-85 3142
7.Vaňha JiříBartes Petr-510-7-12 1343
8.Novák LiborKlouček Luboš ml.-9-7-8  0344
9.Dudek JaroslavŠťovíček Petr6-97-483254
10.Nedoma JiříVoda Milan-9-4-5  0355
11.Novák LiborBartes Petr-10-6-8  0356
12.Dudek JaroslavKlouček Luboš ml.5107  3066
13.Nedoma Jiř튝ovíček Petr-5-8-5  0367
14.Vaňha JiříVoda Milan-71047 3177
15.Dudek JaroslavBartes Petr7-37-9-112378
16.Nedoma JiříKlouček Luboš ml.-6-3107-102379
17.Vaňha Jiř튝ovíček Petr397  3089
18.Novák LiborVoda Milan8411  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedoma Jiří04Bartes Petr40
Vaňha Jiří31Klouček Luboš ml.22
Novák Libor22Šťovíček Petr13
Dudek Jaroslav31Voda Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Kozel Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5371:272TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Průša Dominik
Pejša Otto ml.
 
 
878  3010
2.Sklenička Jan
Červenka Marek
 
 
Plečinda Jiří
Čaja Stanislav
 
 
988  3020
3.Ullman MiloslavPejša Otto ml.-10999 3130
4.Červenka MarekPrůša Dominik-8-89953240
5.Sklenička JanPlečinda Jiří434  3050
6.Líska TomášČaja Stanislav385  3060
7.Červenka MarekPejša Otto ml.977  3070
8.Sklenička JanPrůša Dominik8-789 3180
9.Líska TomášPlečinda Jiří477  3090
10.Ullman MiloslavČaja Stanislav8-889 31100
11.Sklenička JanPejša Otto ml.         
12.Líska TomášPrůša Dominik         
13.Ullman MiloslavPlečinda Jiří         
14.Červenka MarekČaja Stanislav         
15.Líska TomášPejša Otto ml.         
16.Ullman MiloslavPrůša Dominik         
17.Červenka MarekPlečinda Jiří         
18.Sklenička JanČaja Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ullman Miloslav20Pejša Otto ml.02
Červenka Marek20Průša Dominik02
Sklenička Jan20Plečinda Jiří02
Líska Tomáš20Čaja Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Mít Milan
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35482:557SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Stehlík Petr
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
-9-99893210
2.Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-5-6-8  0311
3.Růžička JiříSvěchota Vojtěch-96-75-82312
4.Stehlík PetrSobíšek Martin-87810 3122
5.Soukup KarelTauš Jiří-7-1-7  0323
6.Rúža DavidMatas Jan654  3033
7.Stehlík PetrSvěchota Vojtěch137-3-963243
8.Soukup KarelSobíšek Martin-710-9-9 1344
9.Rúža DavidTauš Jiří-69-7-9 1345
10.Růžička JiříMatas Jan-78-9-9 1346
11.Soukup KarelSvěchota Vojtěch-7-109-5 1347
12.Rúža DavidSobíšek Martin-7-314-3 1348
13.Růžička JiříTauš Jiří-79-2-4 1349
14.Stehlík PetrMatas Jan-9-79-8 13410
15.Rúža DavidSvěchota Vojtěch         
16.Růžička JiříSobíšek Martin         
17.Stehlík PetrTauš Jiří         
18.Soukup KarelMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří03Svěchota Vojtěch21
Stehlík Petr21Sobíšek Martin21
Soukup Karel03Tauš Jiří30
Rúža David12Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34559:600TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špička Zbyněk
Hauznerová Michaela
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
-108-7-10 1301
2.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
91410  3011
3.Zedník JosefFraněk Tomáš1063  3021
4.Špička ZbyněkRambousek Jiří ml.9-68-5-82322
5.Hauznerová MichaelaNeumann Jan-6-7-7  0323
6.Beneš JiříPhanthe Dung-7765 3133
7.Špička ZbyněkFraněk Tomáš-3-5-11  0334
8.Hauznerová MichaelaRambousek Jiří ml.88-64 3144
9.Beneš JiříNeumann Jan11-7-6-5 1345
10.Zedník JosefPhanthe Dung-8667 3155
11.Hauznerová MichaelaFraněk Tomáš-3-5-8  0356
12.Beneš JiříRambousek Jiří ml.967  3066
13.Zedník JosefNeumann Jan8-8118 3176
14.Špička ZbyněkPhanthe Dung2-5-11-9 1377
15.Beneš JiříFraněk Tomáš96-10-9-82378
16.Zedník JosefRambousek Jiří ml.-48-5-3 1379
17.Špička ZbyněkNeumann Jan-8-4-5  03710
18.Hauznerová MichaelaPhanthe Dung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedník Josef31Franěk Tomáš31
Špička Zbyněk04Rambousek Jiří ml.22
Hauznerová Michaela12Neumann Jan31
Beneš Jiří22Phanthe Dung12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24591:500SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
-58-9-11 1301
2.Holovčák Jiří
Bencs Ladislav
 
 
Štika Jiří st.
Mládek Petr
 
 
659  3011
3.Rovner AntonínŠtika Jiří st.-6-8-5  0312
4.Bencs LadislavHrivňák Petr-879-8-82313
5.Žielinský TomášSýkora Martin673  3023
6.Holovčák JiříMládek Petr46-87 3133
7.Bencs LadislavŠtika Jiří st.978  3043
8.Žielinský TomášHrivňák Petr7-97-6-92344
9.Holovčák JiříSýkora Martin5-9-7-5 1345
10.Rovner AntonínMládek Petr-9668 3155
11.Žielinský Tomᚊtika Jiří st.-7-810-9 1356
12.Holovčák JiříHrivňák Petr64-8-1083266
13.Rovner AntonínSýkora Martin-689-4103276
14.Bencs LadislavMládek Petr499  3086
15.Holovčák JiříŠtika Jiří st.WO    3096
16.Rovner AntonínHrivňák Petr646  30106
17.Bencs LadislavSýkora Martin         
18.Žielinský TomášMládek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rovner Antonín31Štika Jiří st.21
Bencs Ladislav21Hrivňák Petr22
Žielinský Tomáš12Sýkora Martin12
Holovčák Jiří21Mládek Petr03
WO10WO01
Štika - zraněný kotník (podvrtnutý)



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Zelenka Milan
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Jankovič Štěpán
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33449:489TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Fencl Lukáš
 
 
Fiklík Ondřej
Budinský Petr
 
 
-6-9-9  0301
2.Beránek Miroslav
David Jaroslav
 
 
Hybler Martin
Seibert Karel
 
 
-7-9-7  0302
3.Fencl LukášHybler Martin86-713 3112
4.Čejka VratislavFiklík Michael-77-11-6 1313
5.David JaroslavBudinský Petr487  3023
6.Beránek MiroslavSeibert Karel-5-75933233
7.Čejka VratislavHybler Martin-6-7-3  0334
8.David JaroslavFiklík Michael9-5-8-8 1335
9.Beránek MiroslavBudinský Petr253  3045
10.Fencl LukášSeibert Karel-6-7-5  0346
11.David JaroslavHybler Martin10-8-74-82347
12.Beránek MiroslavFiklík Michael4-118-6-62348
13.Fencl LukášBudinský Petr-7-7-4  0349
14.Čejka VratislavSeibert Karel7-9-8-9 13410
15.Beránek MiroslavHybler Martin         
16.Fencl LukášFiklík Michael         
17.Čejka VratislavBudinský Petr         
18.David JaroslavSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Lukáš12Hybler Martin21
Čejka Vratislav03Fiklík Michael30
David Jaroslav12Budinský Petr12
Beránek Miroslav21Seibert Karel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy