Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:20 TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Červenka Marek
Brhovský Václav
 
 
     3010
2.Čejka Vratislav
Beránek Miroslav
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
     3020
3.Kastner MilanLíska Tomáš     1321
4.Čejka VratislavČervenka Marek     3031
5.Fencl LukášUllman Miloslav     0332
6.Beránek MiroslavBrhovský Václav     3042
7.Čejka VratislavLíska Tomáš     0343
8.Fencl LukášČervenka Marek     3153
9.Beránek MiroslavUllman Miloslav     3063
10.Kastner MilanBrhovský Václav     3073
11.Fencl LukášLíska Tomáš     0374
12.Beránek MiroslavČervenka Marek     3084
13.Kastner MilanUllman Miloslav     0385
14.Čejka VratislavBrhovský Václav     3095
15.Beránek MiroslavLíska Tomáš     1396
16.Kastner MilanČervenka Marek     31106
17.Čejka VratislavUllman Miloslav         
18.Fencl LukášBrhovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kastner Milan22Líska Tomáš40
Čejka Vratislav21Červenka Marek04
Fencl Lukáš12Ullman Miloslav21
Beránek Miroslav31Brhovský Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26 SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srp Pavel
Rovner Antonín
 
 
Dudek Jaroslav
Dvořák Milan ml.
 
 
     1301
2.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Novotný Petr
Oliva Michal
 
 
     3011
3.Srp PavelDudek Jaroslav     0312
4.Rovner AntonínDvořák Milan ml.     1313
5.Holovčák JiříNovotný Petr     3023
6.Bencs LadislavOliva Michal     3033
7.Rovner AntonínDudek Jaroslav     2334
8.Holovčák JiříDvořák Milan ml.     0335
9.Bencs LadislavNovotný Petr     3145
10.Srp PavelOliva Michal     3055
11.Holovčák JiříDudek Jaroslav     3165
12.Bencs LadislavDvořák Milan ml.     3275
13.Srp PavelNovotný Petr     3085
14.Rovner AntonínOliva Michal     3095
15.Bencs LadislavDudek Jaroslav     1396
16.Srp PavelDvořák Milan ml.     1397
17.Rovner AntonínNovotný Petr     31107
18.Holovčák JiříOliva Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srp Pavel22Dudek Jaroslav31
Rovner Antonín22Dvořák Milan ml.31
Holovčák Jiří21Novotný Petr04
Bencs Ladislav31Oliva Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Klatovský Jan
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35469:552SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-611-310113210
2.Sýkora Martin
Hrivňák Petr
 
 
Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
119-5-8-72311
3.Štika Jiří st.Zedník Josef-8-7-2  0312
4.Hrivňák PetrBeneš Jiří-5-610-3 1313
5.Štěpánek JiříLuňák Radek-7-10-8  0314
6.Sýkora MartinŠpička Zbyněk-99-9-8 1315
7.Hrivňák PetrZedník Josef-7-4-4  0316
8.Štěpánek JiříBeneš Jiří-9-5-8  0317
9.Sýkora MartinLuňák Radek79-98 3127
10.Štika Jiří st.Špička Zbyněk471  3037
11.Štěpánek JiříZedník Josef-13-5-7  0338
12.Sýkora MartinBeneš Jiří6-9-88-92339
13.Štika Jiří st.Luňák Radek-4-7131253249
14.Hrivňák PetrŠpička Zbyněk8-63-3-623410
15.Sýkora MartinZedník Josef         
16.Štika Jiří st.Beneš Jiří         
17.Hrivňák PetrLuňák Radek         
18.Štěpánek JiříŠpička Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štika Jiří st.21Zedník Josef30
Hrivňák Petr03Beneš Jiří30
Štěpánek Jiří03Luňák Radek12
Sýkora Martin12Špička Zbyněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18539:441TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Michal
Fiklík Michael
 
 
Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
968  3010
2.Nechyba Zdeněk ml.
Hybler Martin
 
 
Rúža David
Stehlík Petr
 
 
3-138-973220
3.Fiklík MichaelRúža David-947-883230
4.Nechyba Zdeněk ml.Růžička Jiří-9-96-10 1331
5.Hybler MartinStehlík Petr-8764 3141
6.Sklenář MichalSoukup Karel-7677 3151
7.Nechyba Zdeněk ml.Rúža David-9-10914-82352
8.Hybler MartinRůžička Jiří987  3062
9.Sklenář MichalStehlík Petr975  3072
10.Fiklík MichaelSoukup Karel-67-8473282
11.Hybler MartinRúža David-88-8-7 1383
12.Sklenář MichalRůžička Jiří-121053 3193
13.Fiklík MichaelStehlík Petr4510  30103
14.Nechyba Zdeněk ml.Soukup Karel         
15.Sklenář MichalRúža David         
16.Fiklík MichaelRůžička Jiří         
17.Nechyba Zdeněk ml.Stehlík Petr         
18.Hybler MartinSoukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiklík Michael30Rúža David21
Nechyba Zdeněk ml.02Růžička Jiří12
Hybler Martin21Stehlík Petr03
Sklenář Michal30Soukup Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32724:688SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grubr Vojtěch
Svěchota Vojtěch
 
 
Hejč Antonín st.
Šťovíček Petr
 
 
128-9-9-72301
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Klouček Luboš ml.
Šťovíček Zdeněk
 
 
-58-79-82302
3.Sobíšek MartinKlouček Luboš ml.8-995 3112
4.Grubr VojtěchHejč Antonín st.-714-6-9 1313
5.Stárek AdamŠťovíček Petr127-8-9-102314
6.Svěchota VojtěchŠťovíček Zdeněk896  3024
7.Grubr VojtěchKlouček Luboš ml.-87-9-6 1325
8.Stárek AdamHejč Antonín st.-106-7-7 1326
9.Svěchota VojtěchŠťovíček Petr74-148 3136
10.Sobíšek MartinŠťovíček Zdeněk687  3046
11.Stárek AdamKlouček Luboš ml.-8-6-9  0347
12.Svěchota VojtěchHejč Antonín st.-810106 3157
13.Sobíšek MartinŠťovíček Petr88-126 3167
14.Grubr VojtěchŠťovíček Zdeněk1010-87 3177
15.Svěchota VojtěchKlouček Luboš ml.59-104 3187
16.Sobíšek MartinHejč Antonín st.-81279 3197
17.Grubr VojtěchŠťovíček Petr-8-611-8 1398
18.Stárek AdamŠťovíček Zdeněk10-887 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sobíšek Martin40Klouček Luboš ml.22
Grubr Vojtěch13Hejč Antonín st.22
Stárek Adam13Šťovíček Petr22
Svěchota Vojtěch40Šťovíček Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
Kopenec Václav
Broum Pavel
 
 
     0301
2.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Hrnčál Miroslav
Hofreiter Zdeněk
 
 
     2302
3.Rambousek Jiří ml.Broum Pavel     3212
4.Neumann JanHrnčál Miroslav     0313
5.Phanthe DungKopenec Václav     0314
6.Franěk TomášHofreiter Zdeněk     3024
7.Neumann JanBroum Pavel     1325
8.Phanthe DungHrnčál Miroslav     1326
9.Franěk TomášKopenec Václav     3236
10.Rambousek Jiří ml.Hofreiter Zdeněk     3246
11.Phanthe DungBroum Pavel     1347
12.Franěk TomášHrnčál Miroslav     3157
13.Rambousek Jiří ml.Kopenec Václav     1358
14.Neumann JanHofreiter Zdeněk     3268
15.Franěk TomášBroum Pavel     3178
16.Rambousek Jiří ml.Hrnčál Miroslav     3188
17.Neumann JanKopenec Václav     3098
18.Phanthe DungHofreiter Zdeněk     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Jiří ml.31Broum Pavel22
Neumann Jan22Hrnčál Miroslav22
Phanthe Dung13Kopenec Václav22
Franěk Tomáš40Hofreiter Zdeněk04
------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy