Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36583:608TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Sklenička Jan
Líska Tomáš ml.
 
 
76-74 3110
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
-4116-9-62311
3.Luňák RadekLíska Tomáš-9-8-7  0312
4.Sečanský RadekUllman Miloslav7-5-1-14 1313
5.Zedník JosefSklenička Jan46-83 3123
6.Beneš JiříLíska Tomáš ml.8-11-96-82324
7.Sečanský RadekLíska Tomáš-8-5-8  0325
8.Zedník JosefUllman Miloslav6-108-1-82326
9.Beneš JiříSklenička Jan-8-85-5 1327
10.Luňák RadekLíska Tomáš ml.575  3037
11.Zedník JosefLíska Tomáš99-6-893247
12.Beneš JiříUllman Miloslav-879-993257
13.Luňák RadekSklenička Jan8-9-6-7 1358
14.Sečanský RadekLíska Tomáš ml.11119  3068
15.Beneš JiříLíska Tomáš-7-75-6 1369
16.Luňák RadekUllman Miloslav-13-7-9  03610
17.Sečanský RadekSklenička Jan11    10  
18.Zedník JosefLíska Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek13Líska Tomáš31
Sečanský Radek12Ullman Miloslav31
Zedník Josef21Sklenička Jan21
Beneš Jiří13Líska Tomáš ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freiman Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Řehák
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34381:488SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Novák Libor
Vaňha Jiří
 
 
-9-3-9  0301
2.Rúža David
Mít Michal
 
 
Dvořák Milan ml.
Dudek Jaroslav
 
 
-3-8-6  0302
3.Růžička JiříVaňha Jiří-9-9-6  0303
4.Mít MichalDvořák Milan ml.-36106 3113
5.Stehlík PetrNovák Libor-1-7-8  0314
6.Rúža DavidDudek Jaroslav1210-7-8-82315
7.Mít MichalVaňha Jiří-9-9-7  0316
8.Stehlík PetrDvořák Milan ml.-569-6-92317
9.Rúža DavidNovák Libor-7-6-7  0318
10.Růžička JiříDudek Jaroslav-5-9-5  0319
11.Stehlík PetrVaňha Jiří-21357 3129
12.Rúža DavidDvořák Milan ml.-4-811683239
13.Růžička JiříNovák Libor5-6-3-5 13310
14.Mít MichalDudek Jaroslav         
15.Rúža DavidVaňha Jiří         
16.Růžička JiříDvořák Milan ml.         
17.Mít MichalNovák Libor         
18.Stehlík PetrDudek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Jiří03Vaňha Jiří21
Mít Michal11Dvořák Milan ml.12
Stehlík Petr12Novák Libor30
Rúža David12Dudek Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Ublanič Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Lukaščuk Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28618:572SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
576  3010
2.Šťovíček Petr
Allertová Sára
 
 
Beránek Miroslav
Kastner Milan
 
 
-413-91433220
3.Bartes PetrBeránek Miroslav8-987 3130
4.Allertová SáraDavid Jaroslav-2-4-3  0331
5.Klouček Luboš ml.Kastner Milan4-886 3141
6.Šťovíček PetrFencl Lukáš8-488 3151
7.Allertová SáraBeránek Miroslav-5-7-7  0352
8.Klouček Luboš ml.David Jaroslav3-7-9893262
9.Šťovíček PetrKastner Milan-106-1010-112363
10.Bartes PetrFencl Lukáš-9465 3173
11.Klouček Luboš ml.Beránek Miroslav9-8-6-7 1374
12.Šťovíček PetrDavid Jaroslav-14412-11-112375
13.Bartes PetrKastner Milan558  3085
14.Allertová SáraFencl Lukáš9-8-101003295
15.Šťovíček PetrBeránek Miroslav-10-11-5  0396
16.Bartes PetrDavid Jaroslav696  30106
17.Allertová SáraKastner Milan9    10  
18.Klouček Luboš ml.Fencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartes Petr40Beránek Miroslav31
Allertová Sára12David Jaroslav22
Klouček Luboš ml.21Kastner Milan12
Šťovíček Petr13Fencl Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Suško Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Broum Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Hofreiter Zdeněk
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Hrnčál Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19531:441TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Holovčák Jiří
Srp Pavel
 
 
787  3010
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Rovner Antonín
Bencs Ladislav
 
 
567  3020
3.Hofreiter ZdeněkBencs Ladislav3-6103 3130
4.Kopenec VáclavSrp Pavel566  3040
5.Hrnčál MiroslavRovner Antonín8-764 3150
6.Broum PavelHolovčák Jiří-67-6-9 1351
7.Kopenec VáclavBencs Ladislav-71011-12-72352
8.Hrnčál MiroslavSrp Pavel444  3062
9.Broum PavelRovner Antonín887  3072
10.Hofreiter ZdeněkHolovčák Jiří-67-10-9 1373
11.Hrnčál MiroslavBencs Ladislav-9-7-4  0374
12.Broum PavelSrp Pavel432  3084
13.Hofreiter ZdeněkRovner Antonín-7-11-9  0385
14.Kopenec VáclavHolovčák Jiří13-11710 3195
15.Broum PavelBencs Ladislav9-569 31105
16.Hofreiter ZdeněkSrp Pavel         
17.Kopenec VáclavRovner Antonín         
18.Hrnčál MiroslavHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofreiter Zdeněk12Bencs Ladislav22
Kopenec Václav21Srp Pavel03
Hrnčál Miroslav21Rovner Antonín12
Broum Pavel31Holovčák Jiří21
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Hojková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15491:402SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
-9789 3110
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Štěpánek Ivan
Sýkora Martin
 
 
9-6-107-122311
3.Sobíšek MartinŠtěpánek Ivan-977-763221
4.Tauš JiříŠtika Jiří st.-10-992113231
5.Matas JanŠtěpánek Jiří-886-963241
6.Svěchota VojtěchSýkora Martin695  3051
7.Tauš JiříŠtěpánek Ivan-7948 3161
8.Matas JanŠtika Jiří st.510-107 3171
9.Svěchota VojtěchŠtěpánek Jiří11-956 3181
10.Sobíšek MartinSýkora Martin-1078-953291
11.Matas JanŠtěpánek Ivan986  30101
12.Svěchota VojtěchŠtika Jiří st.         
13.Sobíšek MartinŠtěpánek Jiří         
14.Tauš JiříSýkora Martin         
15.Svěchota VojtěchŠtěpánek Ivan         
16.Sobíšek MartinŠtika Jiří st.         
17.Tauš JiříŠtěpánek Jiří         
18.Matas JanSýkora Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin20Štěpánek Ivan03
Tauš Jiří20Štika Jiří st.02
Matas Jan30Štěpánek Jiří02
Svěchota Vojtěch20Sýkora Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Skála Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Budinský Petr
Hybler Martin
 
 
     3110
2.Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
Seibert Karel
Fiklík Michael
 
 
     1311
3.Neumann JanHybler Martin     3221
4.Phanthe DungFiklík Michael     0322
5.Neumann MartinBudinský Petr     1323
6.Franěk TomášSeibert Karel     2324
7.Phanthe DungHybler Martin     1325
8.Neumann MartinFiklík Michael     1326
9.Franěk TomášBudinský Petr     3236
10.Neumann JanSeibert Karel     3246
11.Neumann MartinHybler Martin     0347
12.Franěk TomášFiklík Michael     3057
13.Neumann JanBudinský Petr     2358
14.Phanthe DungSeibert Karel     0359
15.Franěk TomášHybler Martin     13510
16.Neumann JanFiklík Michael     03  
17.Phanthe DungBudinský Petr         
18.Neumann MartinSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neumann Jan21Hybler Martin31
Phanthe Dung03Fiklík Michael21
Neumann Martin03Budinský Petr21
Franěk Tomáš22Seibert Karel21
--------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy