Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31598:592SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srp Pavel
Rovner Antonín
 
 
Líska Tomáš
Červenka Marek
 
 
69-57 3110
2.Holovčák Jiří
Bencs Ladislav
 
 
Líska Tomáš ml.
Spurný Antonín ml.
 
 
457  3020
3.Faltys Zdeněk st.Líska Tomáš-3-2-5  0321
4.Holovčák JiříČervenka Marek7-1064 3131
5.Rovner AntonínLíska Tomáš ml.57-107 3141
6.Bencs LadislavSpurný Antonín ml.785  3051
7.Holovčák JiříLíska Tomáš-9-912-5 1352
8.Rovner AntonínČervenka Marek7-68-7-42353
9.Bencs LadislavLíska Tomáš ml.796  3063
10.Faltys Zdeněk st.Spurný Antonín ml.10-67-983273
11.Rovner AntonínLíska Tomáš7-5-7-4 1374
12.Bencs LadislavČervenka Marek7-587 3184
13.Faltys Zdeněk st.Líska Tomáš ml.-6-8-7  0385
14.Holovčák JiříSpurný Antonín ml.75-9-8-92386
15.Bencs LadislavLíska Tomáš-7-6-6  0387
16.Faltys Zdeněk st.Červenka Marek-5-3-3  0388
17.Holovčák JiříLíska Tomáš ml.-9657 3198
18.Rovner AntonínSpurný Antonín ml.7510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faltys Zdeněk st.13Líska Tomáš40
Holovčák Jiří22Červenka Marek22
Rovner Antonín22Líska Tomáš ml.13
Bencs Ladislav31Spurný Antonín ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Vaňha Jiří
Jurista Josef
 
 
     3110
2.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Dvořák Milan ml.
Dudek Jaroslav
 
 
     0311
3.Fencl LukášDvořák Milan ml.     2312
4.Čejka VratislavDudek Jaroslav     1313
5.Kastner MilanVaňha Jiří     3223
6.Beránek MiroslavJurista Josef     3033
7.Čejka VratislavDvořák Milan ml.     0334
8.Kastner MilanDudek Jaroslav     2335
9.Beránek MiroslavVaňha Jiří     3145
10.Fencl LukášJurista Josef     3155
11.Kastner MilanDvořák Milan ml.     1356
12.Beránek MiroslavDudek Jaroslav     3266
13.Fencl LukášVaňha Jiří     1367
14.Čejka VratislavJurista Josef     3277
15.Beránek MiroslavDvořák Milan ml.     3287
16.Fencl LukášDudek Jaroslav     0388
17.Čejka VratislavVaňha Jiří     2389
18.Kastner MilanJurista Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš13Dvořák Milan ml.31
Čejka Vratislav13Dudek Jaroslav31
Kastner Milan22Vaňha Jiří22
Beránek Miroslav40Jurista Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BVrchní
rozhodčí:
Kincl
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32512:542SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budinský Petr
Seibert Karel
 
 
Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
-558-9-92301
2.Fiklík Michael
Kovář Jan
 
 
Luňák Radek
Chabr Filip
 
 
-87-9-4 1302
3.Kovář JanZedník Josef-5-11-6  0303
4.Seibert KarelBeneš Jiří78-9-1093213
5.Budinský PetrLuňák Radek5-5-6-8 1314
6.Fiklík MichaelChabr Filip1710  3024
7.Seibert KarelZedník Josef9-5-89-102325
8.Budinský PetrBeneš Jiří7-78-6-62326
9.Fiklík MichaelLuňák Radek-876-7-92327
10.Kovář JanChabr Filip675  3037
11.Budinský PetrZedník Josef-5-6-6  0338
12.Fiklík MichaelBeneš Jiří9137  3048
13.Kovář JanLuňák Radek-6-9-12  0349
14.Seibert KarelChabr Filip777  3059
15.Fiklík MichaelZedník Josef-1-6-11  03510
16.Kovář JanBeneš Jiří         
17.Seibert KarelLuňák Radek         
18.Budinský PetrChabr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Jan12Zedník Josef40
Seibert Karel21Beneš Jiří12
Budinský Petr03Luňák Radek30
Fiklík Michael22Chabr Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Klatovský Jan
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:38477:583SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Ivan
Sýkora Martin
 
 
Rúža David
Mít Michal
 
 
76-8-8113210
2.Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
-10-7-4  0311
3.Štika Jiří st.Rúža David7-6114 3121
4.Sýkora MartinMít Michal-7-98-8 1322
5.Štěpánek JiříRůžička Jiří9-12-3-9 1323
6.Štěpánek IvanStehlík Petr10-38-793233
7.Sýkora MartinRúža David-9-64-6 1334
8.Štěpánek JiříMít Michal-7-3-11  0335
9.Štěpánek IvanRůžička Jiří6-484 3145
10.Štika Jiří st.Stehlík Petr11-2-6-8 1346
11.Štěpánek JiříRúža David-1-810-7 1347
12.Štěpánek IvanMít Michal-6-4-4  0348
13.Štika Jiří st.Růžička Jiří-8-2-10  0349
14.Sýkora MartinStehlík Petr-4410-9113259
15.Štěpánek IvanRúža David-6-7-7  03510
16.Štika Jiří st.Mít Michal         
17.Sýkora MartinRůžička Jiří         
18.Štěpánek JiříStehlík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štika Jiří st.12Rúža David31
Sýkora Martin12Mít Michal30
Štěpánek Jiří03Růžička Jiří21
Štěpánek Ivan22Stehlík Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Phanthe Dung
Neumann Jan
 
 
Šťovíček Petr
Allertová Sára
 
 
     2301
2.Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
Šťovíček Zdeněk
Hejč Antonín st.
 
 
     2302
3.Rambousek Jiří ml.Šťovíček Petr     1303
4.Neumann JanAllertová Sára     0304
5.Phanthe DungHejč Antonín st.     2305
6.Franěk Tomᚊťovíček Zdeněk     3015
7.Neumann JanŠťovíček Petr     2316
8.Phanthe DungAllertová Sára     1317
9.Franěk TomášHejč Antonín st.     3127
10.Rambousek Jiří ml.Šťovíček Zdeněk     3037
11.Phanthe DungŠťovíček Petr     0338
12.Franěk TomášAllertová Sára     3048
13.Rambousek Jiří ml.Hejč Antonín st.     3058
14.Neumann JanŠťovíček Zdeněk     3168
15.Franěk Tomᚊťovíček Petr     3178
16.Rambousek Jiří ml.Allertová Sára     3088
17.Neumann JanHejč Antonín st.     2389
18.Phanthe DungŠťovíček Zdeněk     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Jiří ml.31Šťovíček Petr31
Neumann Jan13Allertová Sára22
Phanthe Dung13Hejč Antonín st.22
Franěk Tomáš40Šťovíček Zdeněk04
-------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16458:428SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
Broum Pavel
Pejša Otto ml.
 
 
788  3010
2.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Hrnčál Miroslav
Hofreiter Zdeněk
 
 
1079  3020
3.Sobíšek MartinPejša Otto ml.1058  3030
4.Janeček MarekBroum Pavel-1-96-6 1331
5.Matas JanHrnčál Miroslav-3-6-7  0332
6.Svěchota VojtěchHofreiter Zdeněk910-109 3142
7.Janeček MarekPejša Otto ml.-87-101063252
8.Matas JanBroum Pavel-5-68993262
9.Svěchota VojtěchHrnčál Miroslav-6-8121053272
10.Sobíšek MartinHofreiter Zdeněk8-8-2893282
11.Matas JanPejša Otto ml.746  3092
12.Svěchota VojtěchBroum Pavel79-145 31102
13.Sobíšek MartinHrnčál Miroslav         
14.Janeček MarekHofreiter Zdeněk         
15.Svěchota VojtěchPejša Otto ml.         
16.Sobíšek MartinBroum Pavel         
17.Janeček MarekHrnčál Miroslav         
18.Matas JanHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sobíšek Martin20Pejša Otto ml.03
Janeček Marek11Broum Pavel12
Matas Jan21Hrnčál Miroslav11
Svěchota Vojtěch30Hofreiter Zdeněk02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy