Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Kozel Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Hrádek Antonín
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32371:498SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Brhovský Václav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
95-8-10-102301
2.Sklenička Jan
Líska Tomáš ml.
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
-7-6-8  0302
3.Brhovský VáclavSvěchota Vojtěch6-31010 3112
4.Sklenička JanSobíšek Martin1249  3022
5.Líska Tomáš ml.Tauš Jiří-88-7-7 1323
6.Líska TomášMatas Jan6-9-39-92324
7.Sklenička JanSvěchota Vojtěch-1111-12-4 1325
8.Líska Tomáš ml.Sobíšek MartinWO    0326
9.Líska TomášTauš Jiří7-11710 3136
10.Brhovský VáclavMatas Jan-8-2-6  0337
11.Líska Tomáš ml.Svěchota VojtěchWO    0338
12.Líska TomášSobíšek Martin13-10-4-4 1339
13.Brhovský VáclavTauš Jiří-2-7-7  03310
14.Sklenička JanMatas Jan-7-9-5  03  
15.Líska TomášSvěchota Vojtěch         
16.Brhovský VáclavSobíšek Martin         
17.Sklenička JanTauš Jiří         
18.Líska Tomáš ml.Matas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhovský Václav12Svěchota Vojtěch11
Sklenička Jan11Sobíšek Martin11
Líska Tomáš ml.01Tauš Jiří21
Líska Tomáš12Matas Jan20
WO02WO20
WO Líska T .ml.- nevolnost



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:41735:739nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Rambousek Jiří ml.
Franěk Tomáš
 
 
-6-856-62301
2.Dvořák Milan ml.
Havran Michal
 
 
Neumann Jan
Neumann Martin
 
 
75-8-763211
3.Novák LiborRambousek Jiří ml.10-126-763221
4.Dvořák Milan ml.Franěk Tomáš6-8-89-82322
5.Havran MichalNeumann Jan-49-8-8 1323
6.Dudek JaroslavNeumann Martin-48-5433233
7.Dvořák Milan ml.Rambousek Jiří ml.-86-98103243
8.Havran MichalFraněk Tomáš-8-5-7  0344
9.Dudek JaroslavNeumann Jan-10955 3154
10.Novák LiborNeumann Martin8-1086 3164
11.Havran MichalRambousek Jiří ml.-66-8-5 1365
12.Dudek JaroslavFraněk Tomáš-131011-593275
13.Novák LiborNeumann Jan-511-11-6 1376
14.Dvořák Milan ml.Neumann Martin-10108-10-72377
15.Dudek JaroslavRambousek Jiří ml.-8-10-7  0378
16.Novák LiborFraněk Tomáš-81274 3188
17.Dvořák Milan ml.Neumann Jan-75910 3198
18.Havran MichalNeumann Martin-97-9-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor31Rambousek Jiří ml.22
Dvořák Milan ml.22Franěk Tomáš22
Havran Michal04Neumann Jan22
Dudek Jaroslav31Neumann Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17503:417SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťovíček Petr
Hejč Antonín st.
 
 
Sýkora Martin
Mládek Petr
 
 
-89-9-9 1301
2.Šťovíček Zdeněk
Klouček Luboš ml.
 
 
Štěpánek Jiří
Sander Miroslav
 
 
7-639 3111
3.Šťovíček ZdeněkŠtěpánek Jiří-6-677-62312
4.Hejč Antonín st.Mládek Petr436  3022
5.Šťovíček PetrSander Miroslav357  3032
6.Klouček Luboš ml.Sýkora Martin3-3-6683242
7.Hejč Antonín st.Štěpánek Jiří7-789 3152
8.Šťovíček PetrMládek Petr-8765 3162
9.Klouček Luboš ml.Sander Miroslav886  3072
10.Šťovíček ZdeněkSýkora Martin-10-109-8 1373
11.Šťovíček PetrŠtěpánek Jiří9-9-910103283
12.Klouček Luboš ml.Mládek Petr883  3093
13.Šťovíček ZdeněkSander Miroslav-65510 31103
14.Hejč Antonín st.Sýkora Martin         
15.Klouček Luboš ml.Štěpánek Jiří         
16.Šťovíček ZdeněkMládek Petr         
17.Hejč Antonín st.Sander Miroslav         
18.Šťovíček PetrSýkora Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťovíček Zdeněk12Štěpánek Jiří12
Hejč Antonín st.20Mládek Petr03
Šťovíček Petr30Sander Miroslav03
Klouček Luboš ml.30Sýkora Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Suško Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Farkota Jiří ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25563:484TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Fiklík Michael
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
9-8-9793210
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Budinský Petr
Seibert Karel
 
 
698  3020
3.Hofreiter ZdeněkFiklík Michael-8-7-7  0321
4.Kopenec VáclavNechyba Zdeněk ml.-4-11-4  0322
5.Hrnčál MiroslavBudinský Petr1011-11-9-72323
6.Broum PavelSeibert Karel94-4-1073233
7.Kopenec VáclavFiklík Michael-5-95-4 1334
8.Hrnčál MiroslavNechyba Zdeněk ml.597  3044
9.Broum PavelBudinský Petr-9158 3154
10.Hofreiter ZdeněkSeibert Karel-8-4-5  0355
11.Hrnčál MiroslavFiklík Michael884  3065
12.Broum PavelNechyba Zdeněk ml.WO    3075
13.Hofreiter ZdeněkBudinský Petr-6-1291143285
14.Kopenec VáclavSeibert Karel-5-98-8 1386
15.Broum PavelFiklík Michael1055  3096
16.Hofreiter ZdeněkNechyba Zdeněk ml.WO    30106
17.Kopenec VáclavBudinský Petr         
18.Hrnčál MiroslavSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofreiter Zdeněk12Fiklík Michael22
Kopenec Václav03Nechyba Zdeněk ml.11
Hrnčál Miroslav21Budinský Petr12
Broum Pavel30Seibert Karel21
WO20WO02
Hráč Nechyba zranění v oblasti kolene.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10 SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
     3010
2.Špička Zbyněk
Luňák Radek
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
     3120
3.Zedník JosefBláha Radek     3030
4.Špička ZbyněkČejka Vratislav     0331
5.Luňák RadekKastner Milan     0332
6.Beneš JiříFencl Lukáš     3042
7.Špička ZbyněkBláha Radek     3052
8.Luňák RadekČejka Vratislav     3162
9.Beneš JiříKastner Milan     3172
10.Zedník JosefFencl Lukáš     3082
11.Luňák RadekBláha Radek     3092
12.Beneš JiříČejka Vratislav     31102
13.Zedník JosefKastner Milan     32  
14.Špička ZbyněkFencl Lukáš         
15.Beneš JiříBláha Radek         
16.Zedník JosefČejka Vratislav         
17.Špička ZbyněkKastner Milan         
18.Luňák RadekFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zedník Josef20Bláha Radek03
Špička Zbyněk11Čejka Vratislav12
Luňák Radek21Kastner Milan11
Beneš Jiří30Fencl Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu01. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27626:567SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Stehlík Petr
 
 
Rovner Antonín
Holovčák Jiří
 
 
-7949 3110
2.Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
Žielinský Tomáš
Skružný Vratislav
 
 
10-105-9-92311
3.Rúža DavidŽielinský Tomáš545  3021
4.Soukup KarelSkružný Vratislav6-9-9-9 1322
5.Stehlík PetrRovner Antonín9-8-12-7 1323
6.Růžička JiříHolovčák Jiří-810910 3133
7.Soukup KarelŽielinský Tomáš9-11-6-9 1334
8.Stehlík PetrSkružný Vratislav-10-6-9  0335
9.Růžička JiříRovner Antonín-6-78-8 1336
10.Rúža DavidHolovčák Jiří546  3046
11.Stehlík PetrŽielinský Tomáš-783-673256
12.Růžička JiříSkružný Vratislav111411  3066
13.Rúža DavidRovner Antonín9-998 3176
14.Soukup KarelHolovčák Jiří-310-8763286
15.Růžička JiříŽielinský Tomáš4-67-963296
16.Rúža DavidSkružný Vratislav367  30106
17.Soukup KarelRovner Antonín         
18.Stehlík PetrHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David40Žielinský Tomáš13
Soukup Karel12Skružný Vratislav22
Stehlík Petr12Rovner Antonín21
Růžička Jiří31Holovčák Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy