Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí ARozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39675:716SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Vaňha Jiří
Novák Libor
 
 
-59-84123210
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Dvořák Milan ml.
Dudek Jaroslav
 
 
108-58 3120
3.Luňák RadekVaňha Jiří-9105-7-92321
4.Sečanský RadekNovák Libor-78-2-4 1322
5.Zedník JosefDvořák Milan ml.-7513-833232
6.Beneš JiříDudek Jaroslav-2121212 3142
7.Sečanský RadekVaňha Jiří-2-2-5  0343
8.Zedník JosefNovák Libor9-1085 3153
9.Beneš JiříDvořák Milan ml.101-12-8-142354
10.Luňák RadekDudek Jaroslav69-9-2-82355
11.Zedník JosefVaňha Jiří87-73 3165
12.Beneš JiříNovák Libor8-4-7-8 1366
13.Luňák RadekDvořák Milan ml.-3-116-10 1367
14.Sečanský RadekDudek Jaroslav-1-8-7  0368
15.Beneš JiříVaňha Jiří4312  3078
16.Luňák RadekNovák Libor11-679 3188
17.Sečanský RadekDvořák Milan ml.-9-9-8  0389
18.Zedník JosefDudek Jaroslav-897-4-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňák Radek13Vaňha Jiří22
Sečanský Radek04Novák Libor22
Zedník Josef31Dvořák Milan ml.31
Beneš Jiří22Dudek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Řehák Milan
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33591:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
-89-12-6 1301
2.Rúža David
Mít Michal
 
 
Sklenička Jan
Cinibulk Miloš
 
 
410-6-1163211
3.Růžička JiříLíska Tomáš-8-116-5 1312
4.Rúža DavidUllman Miloslav1064  3022
5.Stehlík PetrSklenička Jan-6-8-6  0323
6.Mít MichalCinibulk Miloš555  3033
7.Rúža DavidLíska Tomáš-57-3-9 1334
8.Stehlík PetrUllman Miloslav-4-7-9  0335
9.Mít MichalSklenička Jan-7-9-5  0336
10.Růžička JiříCinibulk Miloš984  3046
11.Stehlík PetrLíska Tomáš-11-4-7  0347
12.Mít MichalUllman Miloslav-5287 3157
13.Růžička JiříSklenička Jan8108  3067
14.Rúža DavidCinibulk Miloš968  3077
15.Mít MichalLíska Tomáš-129-7-7 1378
16.Růžička JiříUllman Miloslav-10-9-11  0379
17.Rúža DavidSklenička Jan5-98-493289
18.Stehlík PetrCinibulk Miloš87-69 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jiří22Líska Tomáš40
Rúža David31Ullman Miloslav22
Stehlík Petr13Sklenička Jan22
Mít Michal22Cinibulk Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Allertová Renata
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26592:573SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Allertová Sára
Šťovíček Petr
 
 
Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
-6-6-10  0301
2.Klouček Luboš ml.
Bartes Petr
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
9-7-9583211
3.Ublanič MilanBencs Ladislav8-17-983221
4.Bartes PetrRovner Antonín656  3031
5.Allertová SáraHolovčák Jiří8-10-4-7 1332
6.Klouček Luboš ml.Srp Pavel793  3042
7.Bartes PetrBencs Ladislav8-11-8-8 1343
8.Allertová SáraRovner Antonín-0789 3153
9.Klouček Luboš ml.Holovčák Jiří-2-911-7 1354
10.Ublanič MilanSrp Pavel932  3064
11.Allertová SáraBencs Ladislav999  3074
12.Klouček Luboš ml.Rovner Antonín8-611-11103284
13.Ublanič MilanHolovčák Jiří-9-899-72385
14.Bartes PetrŽielinský Tomáš8-91014 3195
15.Klouček Luboš ml.Bencs Ladislav8-9-7-5 1396
16.Ublanič MilanRovner Antonín678  30106
17.Bartes PetrHolovčák Jiří         
18.Allertová SáraŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ublanič Milan31Bencs Ladislav22
Bartes Petr21Rovner Antonín04
Allertová Sára21Holovčák Jiří30
Klouček Luboš ml.22Srp Pavel02
   Žielinský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Suško Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Hofreiter Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Broum Pavel
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Hrnčál Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29607:549TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Fencl Lukáš
Cimerman Ladislav
 
 
843  3010
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Beránek Miroslav
Kastner Milan
 
 
-98-97113220
3.Hofreiter ZdeněkBeránek Miroslav-9-69-4 1321
4.Kopenec VáclavKastner Milan-8-7-7  0322
5.Hrnčál MiroslavCimerman Ladislav-9658 3132
6.Broum PavelFencl Lukáš-13-786-72333
7.Kopenec VáclavBeránek Miroslav6-533 3143
8.Hrnčál MiroslavKastner Milan9512  3053
9.Broum PavelCimerman Ladislav-6442 3163
10.Hofreiter ZdeněkFencl Lukáš-8-411-8 1364
11.Hrnčál MiroslavBeránek Miroslav-9-6-5  0365
12.Broum PavelKastner Milan79-5-873275
13.Hofreiter ZdeněkCimerman Ladislav-10727 3185
14.Kopenec VáclavFencl Lukáš-37-32-72386
15.Broum PavelBeránek Miroslav-9577 3196
16.Hofreiter ZdeněkKastner Milan-7-657432106
17.Kopenec VáclavCimerman Ladislav3-1059 31  
18.Hrnčál MiroslavFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofreiter Zdeněk22Beránek Miroslav22
Kopenec Václav12Kastner Milan13
Hrnčál Miroslav21Cimerman Ladislav03
Broum Pavel31Fencl Lukáš30
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Hojková Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37595:624TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
Fiklík Michael
Hybler Martin
 
 
993  3010
2.Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
Votava Milan
Sklenář Michal
 
 
-6-8-8  0311
3.Sobíšek MartinFiklík Michael-8-691223221
4.Tauš JiříHybler Martin10-8-6-8 1322
5.Matas JanVotava Milan612-21 3132
6.Svěchota VojtěchSklenář Michal-9-757-102333
7.Tauš JiříFiklík Michael-10-4-4  0334
8.Matas JanHybler Martin5-8-4-9 1335
9.Svěchota VojtěchVotava Milan-7-69-9 1336
10.Sobíšek MartinSklenář Michal-9-8-6  0337
11.Matas JanFiklík Michael-99511 3147
12.Svěchota VojtěchHybler Martin-3-8-10  0348
13.Sobíšek MartinVotava Milan6128  3058
14.Tauš JiříSklenář Michal-8-14-7  0359
15.Svěchota VojtěchFiklík Michael10-967 3169
16.Sobíšek MartinHybler Martin1-57-693279
17.Tauš JiříVotava Milan-89-710-923710
18.Matas JanSklenář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobíšek Martin31Fiklík Michael13
Tauš Jiří04Hybler Martin31
Matas Jan21Votava Milan22
Svěchota Vojtěch13Sklenář Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:27 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neumann Martin
Honzík Stanislav
 
 
Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
     0301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Sýkora Martin
Štěpánek Ivan
 
 
     2302
3.Neumann JanŠtěpánek Jiří     3112
4.Phanthe DungSýkora Martin     2313
5.Neumann MartinŠtika Jiří st.     3123
6.Franěk Tomᚊtěpánek Ivan     3033
7.Phanthe DungŠtěpánek Jiří     2334
8.Neumann MartinSýkora Martin     0335
9.Franěk Tomᚊtika Jiří st.     3045
10.Neumann JanŠtěpánek Ivan     3255
11.Neumann MartinŠtěpánek Jiří     2356
12.Franěk TomášSýkora Martin     3066
13.Neumann JanŠtika Jiří st.     3076
14.Phanthe DungŠtěpánek Ivan     2377
15.Franěk Tomᚊtěpánek Jiří     3087
16.Neumann JanSýkora Martin     3197
17.Phanthe DungŠtika Jiří st.     31107
18.Neumann MartinŠtěpánek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neumann Jan40Štěpánek Jiří22
Phanthe Dung13Sýkora Martin22
Neumann Martin12Štika Jiří st.04
Franěk Tomáš40Štěpánek Ivan12
-------

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy