Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Líska Tomáš ml.
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24568:505TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
554  3010
2.Sklenička Jan
Cinibulk Miloš
 
 
Štěpánek Ivan
Sýkora Martin
 
 
-79-8-8 1311
3.Ullman MiloslavŠtěpánek Ivan889  3021
4.Sklenička JanSýkora Martin369  3031
5.Cinibulk MilošŠtika Jiří st.-5-9-9  0332
6.Líska Tomᚊtěpánek Jiří5-975 3142
7.Sklenička JanŠtěpánek Ivan-98-3-11 1343
8.Cinibulk MilošSýkora Martin-10-117-7 1344
9.Líska Tomᚊtika Jiří st.-89-2-7 1345
10.Ullman MiloslavŠtěpánek Jiří-104810 3155
11.Cinibulk MilošŠtěpánek Ivan-6-7-8  0356
12.Líska TomášSýkora Martin7-1187 3166
13.Ullman MiloslavŠtika Jiří st.75-108 3176
14.Sklenička JanŠtěpánek Jiří845  3086
15.Líska Tomᚊtěpánek Ivan497  3096
16.Ullman MiloslavSýkora Martin-1088-8732106
17.Sklenička JanŠtika Jiří st.         
18.Cinibulk MilošŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav40Štěpánek Ivan22
Sklenička Jan21Sýkora Martin13
Cinibulk Miloš03Štika Jiří st.21
Líska Tomáš31Štěpánek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Jurista Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Burda Petr
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30680:618SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Milan ml.
Dudek Jaroslav
 
 
Budinský Petr
Seibert Karel
 
 
-747-6-72301
2.Novák Libor
Vaňha Jiří
 
 
Fiklík Michael
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
810-7-10-72302
3.Novák LiborNechyba Zdeněk ml.-82-7-8 1303
4.Dvořák Milan ml.Fiklík Michael-9-87-8 1304
5.Vaňha JiříBudinský Petr8-121213 3114
6.Dudek JaroslavSeibert Karel-14-3810-52315
7.Dvořák Milan ml.Nechyba Zdeněk ml.66-98 3125
8.Vaňha JiříFiklík Michael87-11-873235
9.Dudek JaroslavBudinský Petr7-643 3145
10.Novák LiborSeibert Karel-10-76663255
11.Vaňha JiříNechyba Zdeněk ml.6-9-7763265
12.Dudek JaroslavFiklík Michael4-3-8-12 1366
13.Novák LiborBudinský Petr2-868 3176
14.Dvořák Milan ml.Seibert Karel968  3086
15.Dudek JaroslavNechyba Zdeněk ml.86-79 3196
16.Novák LiborFiklík Michael-11995 31106
17.Dvořák Milan ml.Budinský Petr384  30  
18.Vaňha JiříSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Libor31Nechyba Zdeněk ml.13
Dvořák Milan ml.21Fiklík Michael22
Vaňha Jiří30Budinský Petr03
Dudek Jaroslav22Seibert Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Zelenka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Smolka Michael
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32609:604TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
Fencl Lukáš
 
 
Tauš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
-3-3-5  0301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
10-4-87103211
3.Kastner MilanSvěchota Vojtěch846  3021
4.Fencl LukášHampejs Vladislav-39-3883231
5.Čejka VratislavTauš Jiří1379  3041
6.Beránek MiroslavMatas Jan84-69 3151
7.Fencl LukášSvěchota Vojtěch-6-783-92352
8.Čejka VratislavHampejs Vladislav39-5-5143262
9.Beránek MiroslavTauš Jiří-7-898-92363
10.Kastner MilanMatas Jan-5-66-7 1364
11.Čejka VratislavSvěchota Vojtěch-12-8-7  0365
12.Beránek MiroslavHampejs Vladislav494  3075
13.Kastner MilanTauš Jiří-8-8-6  0376
14.Fencl LukášMatas Jan-5-8-8  0377
15.Beránek MiroslavSvěchota Vojtěch-63-8773287
16.Kastner MilanHampejs Vladislav62-65 3197
17.Fencl LukášTauš Jiří-14836 31107
18.Čejka VratislavMatas Jan843  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan22Svěchota Vojtěch22
Fencl Lukáš22Hampejs Vladislav04
Čejka Vratislav21Tauš Jiří22
Beránek Miroslav31Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33647:649SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
9-12108 3110
2.Žielinský Tomáš
Rovner Antonín
 
 
Rambousek Jiří ml.
Neumann Martin
 
 
-98-10693220
3.Holovčák JiříFraněk Tomáš-3-9-2  0321
4.Žielinský TomášRambousek Jiří ml.-44106 3131
5.Rovner AntonínNeumann Jan688  3041
6.Bencs LadislavNeumann Martin-87-4-4 1342
7.Žielinský TomášFraněk Tomáš-7-6-4  0343
8.Rovner AntonínRambousek Jiří ml.-7-9-8  0344
9.Bencs LadislavNeumann Jan2-7914 3154
10.Holovčák JiříNeumann Martin8912  3064
11.Rovner AntonínFraněk Tomáš-7-7-9  0365
12.Bencs LadislavRambousek Jiří ml.711-6-3-52366
13.Holovčák JiříNeumann Jan1079  3076
14.Žielinský TomášNeumann Martin-87-83123286
15.Bencs LadislavFraněk Tomáš-65-9-12 1387
16.Holovčák JiříRambousek Jiří ml.9-98-8-42388
17.Žielinský TomášPhanthe Dung6-857 3198
18.Rovner AntonínNeumann Martin75-134 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holovčák Jiří22Franěk Tomáš40
Žielinský Tomáš31Rambousek Jiří ml.31
Rovner Antonín22Neumann Jan03
Bencs Ladislav13Neumann Martin13
   Phanthe Dung01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Allertova Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33467:517SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Nováková Martina
 
 
Allertová Sára
Šťovíček Petr
 
 
98-8-9-92301
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-64-3-9 1302
3.Nováková MartinaAllertová Sára-96-7-8 1303
4.Sečanský RadekŠťovíček Petr-3-8-9  0304
5.Luňák RadekBartes Petr-8157-1-102305
6.Beneš JiříKlouček Luboš ml.699  3015
7.Sečanský RadekAllertová Sára9-7-10-5 1316
8.Luňák RadekŠťovíček Petr7310  3026
9.Beneš JiříBartes Petr-28-7-5 1327
10.Nováková MartinaKlouček Luboš ml.-9953 3137
11.Luňák RadekAllertová Sára-9-12-10  0338
12.Beneš Jiř튝ovíček Petr6-8-8963248
13.Nováková MartinaBartes Petr-4-9-4  0349
14.Sečanský RadekKlouček Luboš ml.-7-9-8  03410
15.Beneš JiříAllertová Sára6    10  
16.Nováková MartinaŠťovíček Petr         
17.Sečanský RadekBartes Petr         
18.Luňák RadekKlouček Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováková Martina12Allertová Sára30
Sečanský Radek03Šťovíček Petr12
Luňák Radek12Bartes Petr30
Beneš Jiří21Klouček Luboš ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Sobek Jiří
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30653:607SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
-15-711-11 1301
2.Rúža David
Mít Michal
 
 
Hrnčál Miroslav
Hofreiter Zdeněk
 
 
10119  3011
3.Rúža DavidBroum Pavel-7-8-3  0312
4.Mít MichalHrnčál Miroslav-41297 3122
5.Soukup KarelKopenec Václav5128  3032
6.Růžička JiříHofreiter Zdeněk-838-8-92333
7.Mít MichalBroum Pavel-4106-833243
8.Soukup KarelHrnčál Miroslav-77-9-4 1344
9.Růžička JiříKopenec Václav55-99 3154
10.Rúža DavidHofreiter Zdeněk25-26 3164
11.Soukup KarelBroum Pavel-9-7-7  0365
12.Růžička JiříHrnčál Miroslav54-48 3175
13.Rúža DavidKopenec Václav367  3085
14.Mít MichalHofreiter Zdeněk-8-104863295
15.Růžička JiříBroum Pavel7-10-1011-72396
16.Rúža DavidHrnčál Miroslav105-6-2-82397
17.Mít MichalKopenec Václav5-968 31107
18.Soukup KarelHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rúža David22Broum Pavel31
Mít Michal40Hrnčál Miroslav22
Soukup Karel12Kopenec Václav04
Růžička Jiří22Hofreiter Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy