Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Kozel Bohumil
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:31443:506TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Líska Tomáš ml.
 
 
Sklenář Michal
Merker Martin
 
 
12-5-6-10 1301
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Fiklík Michael
Budinský Petr
 
 
678  3011
3.Ullman MiloslavMerker Martin-5-3-6  0312
4.Sklenička JanSklenář Michal-8-9-7  0313
5.Líska Tomáš ml.Fiklík Michael-115-57-52314
6.Líska TomášBudinský Petr457  3024
7.Sklenička JanMerker Martin-7-3-9  0325
8.Líska Tomáš ml.Sklenář Michal-4-4-7  0326
9.Líska TomášFiklík Michael438  3036
10.Ullman MiloslavBudinský Petr-107-1-11 1337
11.Líska Tomáš ml.Merker Martin-7-3-2  0338
12.Líska TomášSklenář Michal9-5810 3148
13.Ullman MiloslavFiklík Michael3812  3058
14.Sklenička JanBudinský Petr17-107-10-72359
15.Líska TomášMerker Martin-6-7-4  03510
16.Ullman MiloslavSklenář Michal         
17.Sklenička JanFiklík Michael         
18.Líska Tomáš ml.Budinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav12Merker Martin40
Sklenička Jan03Sklenář Michal21
Líska Tomáš ml.03Fiklík Michael12
Líska Tomáš31Budinský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Čenkovič Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Líska Vladislav
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16522:417SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Milan ml.
Vaňha Jiří
 
 
Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
1065  3010
2.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Štěpánek Ivan
Sýkora Martin
 
 
3-1085 3120
3.Novák LiborŠtěpánek Ivan283  3030
4.Dvořák Milan ml.Sýkora Martin3-1157 3140
5.Vaňha JiříŠtika Jiří st.-69-2-8 1341
6.Dudek JaroslavŠtěpánek Jiří-9868 3151
7.Dvořák Milan ml.Štěpánek Ivan-14-788-72352
8.Vaňha JiříSýkora Martin-11-95-9 1353
9.Dudek JaroslavŠtika Jiří st.3311  3063
10.Novák LiborŠtěpánek Jiří6-7911 3173
11.Vaňha JiříŠtěpánek Ivan11118  3083
12.Dudek JaroslavSýkora Martin6-7-9463293
13.Novák LiborŠtika Jiří st.-111139 31103
14.Dvořák Milan ml.Štěpánek Jiří891  30  
15.Dudek JaroslavŠtěpánek Ivan         
16.Novák LiborSýkora Martin         
17.Dvořák Milan ml.Štika Jiří st.         
18.Vaňha JiříŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor30Štěpánek Ivan12
Dvořák Milan ml.11Sýkora Martin12
Vaňha Jiří12Štika Jiří st.12
Dudek Jaroslav30Štěpánek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Zelenka Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Rytich Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36603:627TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Milan
David Jaroslav
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
-115-6-9 1301
2.Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
Neumann Jan
Neumann Martin
 
 
2-11711 3111
3.Kastner MilanFraněk Tomáš-10-6-5  0312
4.Fencl LukášRambousek Jiří ml.-2-88-6 1313
5.Čejka VratislavNeumann Martin99-911 3123
6.Beránek MiroslavPhanthe Dung34-88 3133
7.Fencl LukášFraněk Tomáš-10-4-10  0334
8.Čejka VratislavRambousek Jiří ml.5-77-1-92335
9.Beránek MiroslavNeumann Martin868  3045
10.Kastner MilanPhanthe Dung696  3055
11.Čejka VratislavFraněk Tomáš-1-11-9  0356
12.Beránek MiroslavRambousek Jiří ml.-10-7-6  0357
13.Kastner MilanNeumann Jan95-9-11103267
14.Fencl LukášPhanthe Dung74-57 3177
15.Beránek MiroslavFraněk Tomáš-6-8-4  0378
16.Kastner MilanRambousek Jiří ml.885  3088
17.Fencl LukášNeumann Jan7-69-7-82389
18.Čejka VratislavPhanthe Dung-78-5-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kastner Milan31Franěk Tomáš40
Fencl Lukáš13Rambousek Jiří ml.31
Čejka Vratislav13Neumann Martin02
Beránek Miroslav22Phanthe Dung13
   Neumann Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36682:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holovčák Jiří
Bencs Ladislav
 
 
Tauš Jiří
Hampejs Vladislav
 
 
78-59 3110
2.Srp Pavel
Rovner Antonín
 
 
Svěchota Vojtěch
Matas Jan
 
 
-5-9-8  0311
3.Srp PavelHampejs Vladislav9-811-11-92312
4.Holovčák JiříSvěchota Vojtěch-743-9-52313
5.Rovner AntonínTauš Jiří27-75 3123
6.Bencs LadislavMatas Jan-9-7-15  0324
7.Holovčák JiříHampejs Vladislav79-78 3134
8.Rovner AntonínSvěchota Vojtěch-12-11-12  0335
9.Bencs LadislavTauš Jiří-8-5-5  0336
10.Srp PavelMatas Jan8-9810 3146
11.Rovner AntonínHampejs Vladislav-7973 3156
12.Bencs LadislavSvěchota Vojtěch78-56 3166
13.Srp PavelTauš Jiří-11-9-7  0367
14.Holovčák JiříMatas Jan-108712 3177
15.Bencs LadislavHampejs Vladislav4-9910 3187
16.Srp PavelSvěchota Vojtěch94-78 3197
17.Holovčák JiříTauš Jiří-8910-9-132398
18.Rovner AntonínMatas Jan-89-10-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srp Pavel22Hampejs Vladislav13
Holovčák Jiří22Svěchota Vojtěch22
Rovner Antonín22Tauš Jiří31
Bencs Ladislav22Matas Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34403:491TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Nováková Martina
 
 
Kopenec Václav
Broum Pavel
 
 
-8107-9-102301
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
-10-83-8 1302
3.Nováková MartinaBroum Pavel-6-3-8  0303
4.Sečanský RadekHrnčál Miroslav-39-48-82304
5.Luňák RadekKopenec Václav-8-10-8  0305
6.Beneš JiříHofreiter Zdeněk-4-9-6  0306
7.Sečanský RadekBroum Pavel-2-3-8  0307
8.Luňák RadekHrnčál Miroslav810-96 3117
9.Beneš JiříKopenec Václav12-8-9953227
10.Nováková MartinaHofreiter Zdeněk-6-8-8  0328
11.Luňák RadekBroum Pavel7-1088 3138
12.Beneš JiříHrnčál Miroslav-1-11-5  0339
13.Nováková MartinaKopenec Václav-10-8-8  03310
14.Sečanský RadekHofreiter Zdeněk-9    01  
15.Beneš JiříBroum Pavel         
16.Nováková MartinaHrnčál Miroslav         
17.Sečanský RadekKopenec Václav         
18.Luňák RadekHofreiter Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováková Martina03Broum Pavel21
Sečanský Radek02Hrnčál Miroslav21
Luňák Radek21Kopenec Václav21
Beneš Jiří12Hofreiter Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35710:683SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
-29-8-9 1301
2.Rúža David
Mít Michal
 
 
Šťovíček Petr
Hejč Antonín st.
 
 
11-58-11113211
3.Mít MichalBartes Petr15-3-94113221
4.Růžička Jiř튝ovíček Petr-87710 3131
5.Soukup KarelKlouček Luboš ml.1285  3041
6.Rúža DavidHejč Antonín st.210-1012 3151
7.Růžička JiříBartes Petr-7-6-14  0352
8.Soukup KarelŠťovíček Petr-9-76-5 1353
9.Rúža DavidKlouček Luboš ml.65-9-8-52354
10.Mít MichalHejč Antonín st.212-7-7-82355
11.Soukup KarelBartes Petr-5-6-7  0356
12.Rúža DavidŠťovíček Petr55-7-713266
13.Mít MichalKlouček Luboš ml.107-92 3176
14.Růžička JiříHejč Antonín st.279  3086
15.Rúža DavidBartes Petr-6-9-3  0387
16.Mít MichalŠťovíček Petr884  3097
17.Růžička JiříKlouček Luboš ml.-9-8118-92398
18.Soukup KarelHejč Antonín st.116-12-10932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mít Michal31Bartes Petr31
Růžička Jiří22Šťovíček Petr13
Soukup Karel22Klouček Luboš ml.22
Rúža David22Hejč Antonín st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy