Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:Hrádek Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Kozel Bohumil
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37595:610TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Líska Tomáš ml.
 
 
David Jaroslav
Kastner Milan
 
 
-3-99-8 1301
2.Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
10-7-7643211
3.Ullman MiloslavBeránek Miroslav-8-610-6 1312
4.Sklenička JanDavid Jaroslav69-85 3122
5.Líska Tomáš ml.Čejka Vratislav-6-4-4  0323
6.Líska TomášKastner Milan-8926 3133
7.Sklenička JanBeránek Miroslav-8-7610-72334
8.Líska Tomáš ml.David Jaroslav-9-1-7  0335
9.Líska TomášČejka Vratislav73-8-973245
10.Ullman MiloslavKastner Milan-65-9-4 1346
11.Líska Tomáš ml.Beránek Miroslav-4-9-9  0347
12.Líska TomášDavid Jaroslav455  3057
13.Ullman MiloslavČejka Vratislav-69-7-8 1358
14.Sklenička JanKastner Milan-6778 3168
15.Líska TomášBeránek Miroslav449  3078
16.Ullman MiloslavDavid Jaroslav6510  3088
17.Sklenička JanČejka Vratislav-8-6-10  0389
18.Líska Tomáš ml.Kastner Milan-5-65-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ullman Miloslav13Beránek Miroslav31
Sklenička Jan22David Jaroslav13
Líska Tomáš ml.04Čejka Vratislav31
Líska Tomáš40Kastner Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4368:265SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Srp Pavel
Žielinský Tomáš
 
 
886  3010
2.Dvořák Milan ml.
Vaňha Jiří
 
 
Faltys Zdeněk st.
Bencs Ladislav
 
 
958  3020
3.Novák LiborSrp Pavel-83106 3130
4.Dvořák Milan ml.Faltys Zdeněk st.3911  3040
5.Vaňha JiříŽielinský Tomáš899  3050
6.Dudek JaroslavBencs Ladislav799  3060
7.Dvořák Milan ml.Srp Pavel866  3070
8.Vaňha JiříFaltys Zdeněk st.3510  3080
9.Dudek JaroslavŽielinský Tomáš68-97 3190
10.Novák LiborBencs Ladislav-9810-7732100
11.Vaňha JiříSrp Pavel-98   11  
12.Dudek JaroslavFaltys Zdeněk st.         
13.Novák LiborŽielinský Tomáš         
14.Dvořák Milan ml.Bencs Ladislav         
15.Dudek JaroslavSrp Pavel         
16.Novák LiborFaltys Zdeněk st.         
17.Dvořák Milan ml.Žielinský Tomáš         
18.Vaňha JiříBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor20Srp Pavel02
Dvořák Milan ml.20Faltys Zdeněk st.02
Vaňha Jiří20Žielinský Tomáš02
Dudek Jaroslav20Bencs Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15496:437SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Zedník Josef
 
 
Štika Jiří st.
Štěpánek Jiří
 
 
8-87-693210
2.Luňák Radek
Špička Zbyněk
 
 
Sýkora Martin
Štěpánek Ivan
 
 
98-8-4-52311
3.Luňák RadekŠtika Jiří st.10810  3021
4.Špička ZbyněkŠtěpánek Ivan-10-498-112322
5.Beneš JiříSýkora Martin129-14-873232
6.Zedník JosefŠtěpánek Jiří8-649 3142
7.Chabr FilipŠtika Jiří st.-28-27-32343
8.Beneš JiříŠtěpánek Ivan368  3053
9.Zedník JosefSýkora Martin589  3063
10.Luňák RadekŠtěpánek Jiří776  3073
11.Beneš JiříŠtika Jiří st.-4737 3183
12.Zedník JosefŠtěpánek Ivan369  3093
13.Luňák RadekSýkora Martin488  30103
14.Chabr FilipŠtěpánek Jiří         
15.Zedník JosefŠtika Jiří st.         
16.Luňák RadekŠtěpánek Ivan         
17.Chabr FilipSýkora Martin         
18.Beneš JiříŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luňák Radek30Štika Jiří st.12
Špička Zbyněk01Štěpánek Ivan12
Beneš Jiří30Sýkora Martin03
Zedník Josef30Štěpánek Jiří02
Chabr Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Čáp Stanislav
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:32549:563TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jiří
Soukup Karel
 
 
Fiklík Michael
Budinský Petr
 
 
101010  3010
2.Mít Michal
Rúža David
 
 
Seibert Karel
Hybler Martin
 
 
-11-55-7 1311
3.Mít MichalHybler Martin1293  3021
4.Soukup KarelFiklík Michael-8-4-7  0322
5.Rúža DavidBudinský Petr-32139 3132
6.Růžička JiříSeibert Karel874  3042
7.Soukup KarelHybler Martin-3-8-6  0343
8.Rúža DavidFiklík Michael564  3053
9.Růžička JiříBudinský Petr673  3063
10.Mít MichalSeibert Karel-9978 3173
11.Rúža DavidHybler Martin-10-9-7  0374
12.Růžička JiříFiklík Michael128-8-7-42375
13.Mít MichalBudinský Petr-4-4-5  0376
14.Soukup KarelSeibert Karel-11-983-82377
15.Růžička JiříHybler Martin-8-10-4  0378
16.Mít MichalFiklík Michael-11-894-42379
17.Soukup KarelBudinský Petr-6-10-10  03710
18.Rúža DavidSeibert Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mít Michal22Hybler Martin31
Soukup Karel04Fiklík Michael31
Rúža David21Budinský Petr22
Růžička Jiří22Seibert Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Basák Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:33623:623SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
768  3010
2.Hejč Antonín st.
Šťovíček Petr
 
 
Sobíšek Martin
Tauš Jiří
 
 
4-8-610-72311
3.Hejč Antonín st.Svěchota Vojtěch7-1010-4-102312
4.Šťovíček PetrSobíšek Martin4610  3022
5.Bartes PetrTauš Jiří-1289-15-92323
6.Klouček Luboš ml.Matas Jan-4-74-6 1324
7.Šťovíček PetrSvěchota Vojtěch-78-9-7 1325
8.Bartes PetrSobíšek Martin566  3035
9.Klouček Luboš ml.Tauš Jiří973  3045
10.Hejč Antonín st.Matas Jan8-515-693255
11.Bartes PetrSvěchota Vojtěch-6-6-11  0356
12.Klouček Luboš ml.Sobíšek Martin37-1111 3166
13.Hejč Antonín st.Tauš Jiří910-9-10-102367
14.Šťovíček PetrMatas Jan-36-3-4 1368
15.Klouček Luboš ml.Svěchota Vojtěch5-97-8-92369
16.Hejč Antonín st.Sobíšek Martin-488-5-823610
17.Šťovíček PetrTauš Jiří         
18.Bartes PetrMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejč Antonín st.13Svěchota Vojtěch40
Šťovíček Petr12Sobíšek Martin13
Bartes Petr12Tauš Jiří21
Klouček Luboš ml.22Matas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Suško Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Farkota Jiří ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Průša Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28607:566TJ Sever Žatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
969  3010
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Neumann Jan
Neumann Martin
 
 
58-49 3120
3.Hofreiter ZdeněkFraněk Tomáš-5-9-8  0321
4.Kopenec VáclavRambousek Jiří ml.-14-7-8  0322
5.Hrnčál MiroslavNeumann Jan389  3032
6.Broum PavelNeumann Martin478  3042
7.Kopenec VáclavFraněk Tomáš-8-9-9  0343
8.Hrnčál MiroslavRambousek Jiří ml.673  3053
9.Broum PavelNeumann Jan7-1163 3163
10.Hofreiter ZdeněkNeumann Martin6-739 3173
11.Hrnčál MiroslavFraněk Tomáš-11-2510-42374
12.Broum PavelRambousek Jiří ml.799  3084
13.Hofreiter ZdeněkNeumann Jan-12-99-7 1385
14.Kopenec VáclavNeumann Martin-6-85483295
15.Broum PavelFraněk Tomáš8-2-85-102396
16.Hofreiter ZdeněkRambousek Jiří ml.-4-4-12  0397
17.Kopenec VáclavNeumann Jan14-8-107632107
18.Hrnčál MiroslavNeumann Martin334  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofreiter Zdeněk13Franěk Tomáš40
Kopenec Václav22Rambousek Jiří ml.22
Hrnčál Miroslav21Neumann Jan13
Broum Pavel31Neumann Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS