Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most CRozhodčí:Holub Čestmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:Sklenička Jan ml.
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20530:479TTC Roudnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jan
Líska Tomáš ml.
 
 
Rovner Antonín
Žielinský Tomáš
 
 
989  3010
2.Ullman Miloslav
Líska Tomáš
 
 
Bencs Ladislav
Holovčák Jiří
 
 
-7779 3120
3.Sklenička JanBencs Ladislav-8-777103230
4.Ullman MiloslavRovner Antonín9-9-14683240
5.Líska Tomáš ml.Holovčák Jiří-8-9-7  0341
6.Líska Tomᚎielinský Tomáš948  3051
7.Ullman MiloslavBencs Ladislav49-118 3161
8.Líska Tomáš ml.Rovner Antonín-812-7-7 1362
9.Líska TomášHolovčák Jiří5-9-5943272
10.Sklenička JanŽielinský Tomáš9810  3082
11.Líska Tomáš ml.Bencs Ladislav-10-9-8  0383
12.Líska TomášRovner Antonín869  3093
13.Sklenička JanHolovčák Jiří-1111-13-4 1394
14.Ullman MiloslavŽielinský Tomáš844  30104
15.Líska TomášBencs Ladislav         
16.Sklenička JanRovner Antonín         
17.Ullman MiloslavHolovčák Jiří         
18.Líska Tomáš ml.Žielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenička Jan21Bencs Ladislav12
Ullman Miloslav30Rovner Antonín12
Líska Tomáš ml.03Holovčák Jiří21
Líska Tomáš30Žielinský Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí AVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22569:449SK Štětí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
David Jaroslav
Fencl Lukáš
 
 
746  3010
2.Dvořák Milan ml.
Vaňha Jiří
 
 
Beránek Miroslav
Čejka Vratislav
 
 
86-11-2-82311
3.Novák LiborČejka Vratislav959  3021
4.Dvořák Milan ml.David Jaroslav-67-6-10 1322
5.Vaňha JiříBeránek Miroslav-109-5-15 1323
6.Dudek JaroslavFencl Lukáš102-7-5173233
7.Dvořák Milan ml.Čejka Vratislav991  3043
8.Vaňha JiříDavid Jaroslav-8-74-10 1344
9.Dudek JaroslavBeránek Miroslav-658-853254
10.Novák LiborFencl Lukáš6-833 3164
11.Vaňha JiříČejka Vratislav5-8-9963274
12.Dudek JaroslavDavid Jaroslav867  3084
13.Novák LiborBeránek MiroslavWO    3094
14.Dvořák Milan ml.Fencl Lukáš-5-10-11  0395
15.Dudek JaroslavČejka VratislavWO    30105
16.Novák LiborDavid Jaroslav         
17.Dvořák Milan ml.Beránek Miroslav         
18.Vaňha JiříFencl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor20Čejka Vratislav03
Dvořák Milan ml.12David Jaroslav21
Vaňha Jiří12Beránek Miroslav11
Dudek Jaroslav30Fencl Lukáš12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32668:640SKP Sever Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Beneš Jiří
 
 
Seibert Karel
Fiklík Ondřej
 
 
-98-96-72301
2.Luňák Radek
Sečanský Radek
 
 
Fiklík Michael
Kovář Jan
 
 
-76-2-6 1302
3.Luňák RadekFiklík Michael8-7-10-9 1303
4.Sečanský RadekSeibert Karel-5-6-8  0304
5.Beneš JiříKovář Jan8911  3014
6.Zedník JosefFiklík Ondřej247  3024
7.Sečanský RadekFiklík Michael-7-9-5  0325
8.Beneš JiříSeibert Karel-810-6-7 1326
9.Zedník JosefKovář Jan76-9-10123236
10.Luňák RadekFiklík Ondřej498  3046
11.Beneš JiříFiklík Michael-9-874-72347
12.Zedník JosefSeibert Karel-7-69-7 1348
13.Luňák RadekKovář Jan863  3058
14.Sečanský RadekFiklík Ondřej897  3068
15.Zedník JosefFiklík Michael10-985 3178
16.Luňák RadekSeibert Karel10-910-7123288
17.Sečanský RadekKovář Jan-7-6911103298
18.Beneš JiříFiklík Ondřej4-774 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Luňák Radek31Fiklík Michael31
Sečanský Radek22Seibert Karel31
Beneš Jiří22Kovář Jan04
Zedník Josef31Fiklík Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice AVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Soukup Karel
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19524:463SKST Teplice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rúža David
Mít Michal
 
 
Štěpánek Jiří
Štika Jiří st.
 
 
836  3010
2.Stehlík Petr
Růžička Jiří
 
 
Štěpánek Ivan
Sýkora Martin
 
 
4-55-8-112311
3.Mít MichalŠtěpánek Ivan9410  3021
4.Růžička JiříŠtika Jiří st.3-7144 3131
5.Stehlík PetrŠtěpánek Jiří89-48 3141
6.Rúža DavidSýkora Martin677  3051
7.Růžička JiříŠtěpánek Ivan8-459 3161
8.Stehlík PetrŠtika Jiří st.-4-6-1  0362
9.Rúža DavidŠtěpánek Jiří-77-87-102363
10.Mít MichalSýkora Martin977  3073
11.Stehlík PetrŠtěpánek Ivan9-7-9-8 1374
12.Rúža DavidŠtika Jiří st.106-85 3184
13.Mít MichalŠtěpánek Jiří-6748 3194
14.Růžička JiříSýkora Martin12-8-87932104
15.Rúža DavidŠtěpánek Ivan578  30  
16.Mít MichalŠtika Jiří st.         
17.Růžička JiříŠtěpánek Jiří         
18.Stehlík PetrSýkora Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mít Michal30Štěpánek Ivan12
Růžička Jiří30Štika Jiří st.12
Stehlík Petr12Štěpánek Jiří12
Rúža David21Sýkora Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov ARozhodčí:Basák Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Bohuněk Ladislav
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26602:558SKST Baník Most B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Šťovíček Petr
 
 
Franěk Tomáš
Rambousek Jiří ml.
 
 
8116  3010
2.Bartes Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Neumann Jan
Phanthe Dung
 
 
8710  3020
3.Hejč Antonín st.Franěk Tomáš-9-6-8  0321
4.Šťovíček PetrRambousek Jiří ml.495  3031
5.Klouček Luboš ml.Neumann Jan-8-8-7  0332
6.Bartes PetrNeumann Martin536  3042
7.Šťovíček PetrFraněk Tomáš-347-8-62343
8.Klouček Luboš ml.Rambousek Jiří ml.-10-6-8  0344
9.Bartes PetrNeumann Jan5-999 3154
10.Hejč Antonín st.Neumann Martin385  3064
11.Klouček Luboš ml.Franěk Tomáš-10-41013103274
12.Bartes PetrRambousek Jiří ml.-8-567-22375
13.Hejč Antonín st.Neumann Jan-99-77-112376
14.Šťovíček PetrNeumann Martin67-10-683286
15.Bartes PetrFraněk Tomáš9-968 3196
16.Hejč Antonín st.Rambousek Jiří ml.-8119-10832106
17.Šťovíček PetrNeumann Jan         
18.Klouček Luboš ml.Neumann Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejč Antonín st.22Franěk Tomáš22
Šťovíček Petr21Rambousek Jiří ml.22
Klouček Luboš ml.12Neumann Jan21
Bartes Petr31Neumann Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec AVrchní
rozhodčí:
Suško Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:Farkota Jiří ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu20. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Průša Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:36462:529SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broum Pavel
Kopenec Václav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
7-7-8-7 1301
2.Hofreiter Zdeněk
Hrnčál Miroslav
 
 
Tauš Jiří
Sobíšek Martin
 
 
9-132-873211
3.Hofreiter ZdeněkSvěchota Vojtěch-5-6-9  0312
4.Kopenec VáclavSobíšek Martin-11-9-5  0313
5.Hrnčál MiroslavTauš Jiří-8-2-6  0314
6.Broum PavelMatas Jan-1010-9683224
7.Kopenec VáclavSvěchota Vojtěch-8-814-10 1325
8.Hrnčál MiroslavSobíšek Martin-1258-3103235
9.Broum PavelTauš Jiří-68-8-9 1336
10.Hofreiter ZdeněkMatas Jan-8-4-8  0337
11.Hrnčál MiroslavSvěchota Vojtěch-5-58-8 1338
12.Broum PavelSobíšek Martin-97-53-92339
13.Hofreiter ZdeněkTauš Jiří-1045-5-523310
14.Kopenec VáclavMatas Jan         
15.Broum PavelSvěchota Vojtěch         
16.Hofreiter ZdeněkSobíšek Martin         
17.Kopenec VáclavTauš Jiří         
18.Hrnčál MiroslavMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofreiter Zdeněk03Svěchota Vojtěch30
Kopenec Václav02Sobíšek Martin21
Hrnčál Miroslav12Tauš Jiří30
Broum Pavel12Matas Jan11
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS