Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steif Richard
Peterka Milan ml.
 
 
Svoboda Zbyněk
Gabriel Josef
 
 
     3010
2.Stein Petr
Skopec Pavel
 
 
Svoboda Petr
Bareš Jaroslav ml.
 
 
     2311
3.Peterka Milan ml.Bareš Jaroslav ml.     3021
4.Skopec PavelSvoboda Petr     3231
5.Stein PetrSvoboda Zbyněk     3241
6.Steif RichardGabriel Josef     3051
7.Skopec PavelBareš Jaroslav ml.     3161
8.Stein PetrSvoboda Petr     3271
9.Steif RichardSvoboda Zbyněk     3081
10.Peterka Milan ml.Gabriel Josef     3091
11.Stein PetrBareš Jaroslav ml.     2392
12.Steif RichardSvoboda Petr     30102
13.Peterka Milan ml.Svoboda Zbyněk         
14.Skopec PavelGabriel Josef         
15.Steif RichardBareš Jaroslav ml.         
16.Peterka Milan ml.Svoboda Petr         
17.Skopec PavelSvoboda Zbyněk         
18.Stein PetrGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.20Bareš Jaroslav ml.12
Skopec Pavel20Svoboda Petr03
Stein Petr21Svoboda Zbyněk02
Steif Richard30Gabriel Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Janeček Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Schneiderová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34553:584TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Janeček Marek
 
 
Fencl Lukáš
Kadlec Michal
 
 
-4-10-9  0301
2.Grubr Vojtěch
Stárek Adam
 
 
Smejkal Vít
Smolka Michael
 
 
966  3011
3.Grubr VojtěchKadlec Michal8-47-9-72312
4.Stárek AdamFencl Lukáš-4-87-5 1313
5.Janeček MarekBláha Radek-11975 3123
6.Hampejs VladislavSmolka Michael81012  3033
7.Stárek AdamKadlec Michal-10-9-9  0334
8.Janeček MarekFencl Lukáš9-8-6-6 1335
9.Hampejs VladislavBláha Radek855  3045
10.Grubr VojtěchSmolka Michael-4-77-8 1346
11.Janeček MarekKadlec Michal-9-7-4  0347
12.Hampejs VladislavFencl Lukáš-84-79123257
13.Grubr VojtěchBláha Radek-9-868-72358
14.Stárek AdamSmolka Michael-8-6-5  0359
15.Hampejs VladislavKadlec Michal-73166 3169
16.Grubr VojtěchFencl Lukáš6-9-58-523610
17.Stárek AdamBláha Radek138   20  
18.Janeček MarekSmolka Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch04Kadlec Michal31
Stárek Adam03Fencl Lukáš31
Janeček Marek12Bláha Radek12
Hampejs Vladislav40Smolka Michael21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34676:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
Štěpnička Michal
Leska Vojtěch
 
 
-10459 3110
2.Malý Michal
Dänner Michal
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
-6-878-132311
3.Kotrba LuděkKubovský Zdeněk-5-6-5  0312
4.Dänner MichalVízner Jiří-117-6-5 1313
5.Jelínek ŠimonŠtěpnička Michal-8-310-9 1314
6.Malý MichalLeska Vojtěch773  3024
7.Dänner MichalKubovský Zdeněk-9-10-6  0325
8.Jelínek ŠimonVízner Jiří108-5-5-52326
9.Malý MichalŠtěpnička Michal-5853 3136
10.Kotrba LuděkLeska Vojtěch247  3046
11.Jelínek ŠimonKubovský Zdeněk7-8-7-6 1347
12.Malý MichalVízner Jiří-11-123-8 1348
13.Kotrba LuděkŠtěpnička Michal95-7-5103258
14.Dänner MichalLeska Vojtěch116-8-1063268
15.Malý MichalKubovský Zdeněk577  3078
16.Kotrba LuděkVízner Jiří-910107 3188
17.Dänner MichalŠtěpnička Michal-1234-10-92389
18.Jelínek ŠimonLeska Vojtěch859  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk31Kubovský Zdeněk31
Dänner Michal13Vízner Jiří31
Jelínek Šimon13Štěpnička Michal22
Malý Michal31Leska Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:40 TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
Skokan Viktor
Jindřich Vít
 
 
     3210
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Chuchel Martin
Kopecký Filip
 
 
     3220
3.Krejčí LadislavJindřich Vít     1321
4.Veselý PetrSkokan Viktor     2322
5.Průša VojtěchChuchel Martin     2323
6.Feifrlík MarcelKopecký Filip     0324
7.Veselý PetrJindřich Vít     3134
8.Průša VojtěchSkokan Viktor     2335
9.Feifrlík MarcelChuchel Martin     3145
10.Krejčí LadislavKopecký Filip     1346
11.Průša VojtěchJindřich Vít     0347
12.Feifrlík MarcelSkokan Viktor     1348
13.Krejčí LadislavChuchel Martin     2349
14.Veselý PetrKopecký Filip     3259
15.Feifrlík MarcelJindřich Vít     3269
16.Krejčí LadislavSkokan Viktor     13610
17.Veselý PetrChuchel Martin         
18.Průša VojtěchKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav04Jindřich Vít22
Veselý Petr21Skokan Viktor40
Průša Vojtěch03Chuchel Martin21
Feifrlík Marcel22Kopecký Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16487:426SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
Hofmann Martin ml.
Hofmann Martin st.
 
 
1212-1810 3110
2.Chalupa Radek
Čáp Milan
 
 
Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
-23-9-2 1311
3.Čáp MilanHofmann Martin ml.-106-4-7 1312
4.Soukup KarelHofmann Martin st.763  3022
5.Hrivňák PetrNemazal Zdeněk975  3032
6.Chalupa RadekVaník Jiří ml.1067  3042
7.Soukup KarelHofmann Martin ml.-49-9-7 1343
8.Hrivňák PetrHofmann Martin st.-866-473253
9.Chalupa RadekNemazal Zdeněk96-96 3163
10.Čáp MilanVaník Jiří ml.6-5109 3173
11.Hrivňák PetrHofmann Martin ml.-91077 3183
12.Chalupa RadekHofmann Martin st.-61096 3193
13.Čáp MilanNemazal Zdeněk383  30103
14.Soukup KarelVaník Jiří ml.         
15.Chalupa RadekHofmann Martin ml.         
16.Čáp MilanHofmann Martin st.         
17.Soukup KarelNemazal Zdeněk         
18.Hrivňák PetrVaník Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Milan21Hofmann Martin ml.21
Soukup Karel11Hofmann Martin st.03
Hrivňák Petr30Nemazal Zdeněk03
Chalupa Radek30Vaník Jiří ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:32467:536TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
Michal Jozef
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
587  3010
2.Krejčí Karel
Bayer Jiří
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-4-5-5  0311
3.Frič LukášDržálek Jan-7-6-10  0312
4.Krejčí KarelGörner Darin-6-12-9  0313
5.Bayer JiříVukliševič Zdeněk st.12-768 3123
6.Vlasák RadekMichal Jozef9152  3033
7.Krejčí KarelDržálek Jan-4-1-4  0334
8.Bayer JiříGörner Darin98-8-5-82335
9.Vlasák RadekVukliševič Zdeněk st.-11-12-9  0336
10.Frič LukášMichal Jozef986  3046
11.Bayer JiříDržálek Jan-9-4-4  0347
12.Vlasák RadekGörner Darin-7-10-6  0348
13.Frič LukášVukliševič Zdeněk st.9116  3058
14.Krejčí KarelMichal Jozef9-1188 3168
15.Vlasák RadekDržálek Jan-5-8-4  0369
16.Frič LukášGörner Darin7-5-11-8 13610
17.Krejčí KarelVukliševič Zdeněk st.10910  30  
18.Bayer JiříMichal Jozef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frič Lukáš22Držálek Jan40
Krejčí Karel12Görner Darin40
Bayer Jiří12Vukliševič Zdeněk st.12
Vlasák Radek13Michal Jozef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy