Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18552:367TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Bláha Petr
Fencl Jakub
 
 
6512  3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Bláha Radek
Fencl Lukáš
 
 
5-86-833220
3.Görner DarinBláha Radek439  3030
4.Vukliševič Zdeněk st.Fencl Lukáš2-931 3140
5.Kieswetter Vojtěch st.Bláha Petr4-5-3-8 1341
6.Držálek JanFencl Jakub333  3051
7.Vukliševič Zdeněk st.Bláha Radek6WO   3061
8.Kieswetter Vojtěch st.Fencl Lukáš-7-9-9  0362
9.Držálek JanBláha Petr-795-10-92363
10.Görner DarinFencl Jakub457  3073
11.Kieswetter Vojtěch st.Bláha RadekWO    3083
12.Držálek JanFencl Lukáš4410  3093
13.Görner DarinBláha Petr13-810-11-62394
14.Vukliševič Zdeněk st.Fencl Jakub-78-89-42395
15.Držálek JanBláha RadekWO    30105
16.Görner DarinFencl Lukáš         
17.Vukliševič Zdeněk st.Bláha Petr         
18.Kieswetter Vojtěch st.Fencl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Görner Darin21Bláha Radek02
Vukliševič Zdeněk st.21Fencl Lukáš12
Kieswetter Vojtěch st.02Bláha Petr30
Držálek Jan21Fencl Jakub12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Městka Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Hofmann Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Nemazal Zdeněk
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19516:444KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Brand Roman st.
Stareček Martin
 
 
577  3010
2.Hofmann Martin st.
Kadlec Daniel
 
 
Ferraj Miroslav
Bareš Jaroslav ml.
 
 
812-6-653220
3.Hofmann Martin ml.Ferraj Miroslav8-79-563230
4.Kadlec DanielBareš Jaroslav ml.-8-8-9  0331
5.Vykouk JaromírStareček Martin5-574 3141
6.Hofmann Martin st.Brand Roman st.373  3051
7.Kadlec DanielFerraj Miroslav-65-11-6 1352
8.Vykouk JaromírBareš Jaroslav ml.-87-712-72353
9.Hofmann Martin st.Stareček Martin-10-68983263
10.Hofmann Martin ml.Brand Roman st.10126  3073
11.Vykouk JaromírFerraj Miroslav7-776 3183
12.Hofmann Martin st.Bareš Jaroslav ml.558  3093
13.Hofmann Martin ml.Stareček Martin4-118-10632103
14.Kadlec DanielBrand Roman st.836  30  
15.Hofmann Martin st.Ferraj Miroslav         
16.Hofmann Martin ml.Bareš Jaroslav ml.         
17.Kadlec DanielStareček Martin         
18.Vykouk JaromírBrand Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.30Ferraj Miroslav12
Kadlec Daniel02Bareš Jaroslav ml.21
Vykouk Jaromír21Stareček Martin03
Hofmann Martin st.30Brand Roman st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Lehký Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
     2301
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Srkal Pavel
Polanecký Lukáš
 
 
     3211
3.Peterka Milan ml.Reichl Jaroslav ml.     2312
4.Skopec PavelFencl Pavel     3222
5.Stein PetrSrkal Pavel     3132
6.Steif RichardPolanecký Lukáš     3042
7.Skopec PavelReichl Jaroslav ml.     3252
8.Stein PetrFencl Pavel     0353
9.Steif RichardSrkal Pavel     3163
10.Peterka Milan ml.Polanecký Lukáš     3073
11.Stein PetrReichl Jaroslav ml.     0374
12.Steif RichardFencl Pavel     3284
13.Peterka Milan ml.Srkal Pavel     3094
14.Skopec PavelPolanecký Lukáš     30104
15.Steif RichardReichl Jaroslav ml.         
16.Peterka Milan ml.Fencl Pavel         
17.Skopec PavelSrkal Pavel         
18.Stein PetrPolanecký Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.21Reichl Jaroslav ml.21
Skopec Pavel30Fencl Pavel12
Stein Petr12Srkal Pavel03
Steif Richard30Polanecký Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24605:540SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Grubr Vojtěch
 
 
Filín Jan
Petrlík Jiří ml.
 
 
-68-57-92301
2.Schneiderová Jana
Hampejs Vladislav
 
 
Pidrman Petr
Martinovský Vít
 
 
554  3011
3.Grubr VojtěchPidrman Petr-86-96-142312
4.Nováková EvaPetrlík Jiří ml.7128  3022
5.Janeček MarekFilín Jan-9-89473232
6.Hampejs VladislavMartinovský Vít-86-3373242
7.Nováková EvaPidrman Petr10-8411 3152
8.Janeček MarekPetrlík Jiří ml.6-79-4-52353
9.Hampejs VladislavFilín Jan87-69 3163
10.Grubr VojtěchMartinovský Vít-8-679-12364
11.Janeček MarekPidrman Petr7-95-1093274
12.Hampejs VladislavPetrlík Jiří ml.-118810 3184
13.Grubr VojtěchFilín Jan-8-9-9  0385
14.Nováková EvaMartinovský Vít988  3095
15.Hampejs VladislavPidrman Petr615  30105
16.Grubr VojtěchPetrlík Jiří ml.         
17.Nováková EvaFilín Jan         
18.Janeček MarekMartinovský Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch03Pidrman Petr13
Nováková Eva30Petrlík Jiří ml.12
Janeček Marek21Filín Jan12
Hampejs Vladislav40Martinovský Vít12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Obracaník
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32622:599KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Luděk
Šístek Pavel
 
 
Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 
-5-3-9  0301
2.Jelínek Šimon
Dänner Michal
 
 
Chalupa Radek
Mládek Petr
 
 
74-6-10103211
3.Kotrba LuděkChalupa Radek7-99-5-72312
4.Dänner MichalHrivňák Petr109-1012 3122
5.Fürst LadislavSander Miroslav-710-75-92323
6.Jelínek ŠimonMládek Petr4-867 3133
7.Dänner MichalChalupa Radek8-682 3143
8.Fürst LadislavHrivňák Petr-2-7-2  0344
9.Jelínek ŠimonSander Miroslav911-95 3154
10.Kotrba LuděkMládek Petr79-97 3164
11.Fürst LadislavChalupa Radek-5-76-9 1365
12.Jelínek ŠimonHrivňák Petr-7-11-11  0366
13.Kotrba LuděkSander Miroslav7-8-6633276
14.Dänner MichalMládek Petr227  3086
15.Jelínek ŠimonChalupa Radek-7-10-6  0387
16.Kotrba LuděkHrivňák Petr659  3097
17.Dänner MichalSander Miroslav-676-6832107
18.Fürst LadislavMládek Petr11-17   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk31Chalupa Radek31
Dänner Michal40Hrivňák Petr22
Fürst Ladislav03Sander Miroslav13
Jelínek Šimon22Mládek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
     3010
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
     3020
3.Průša VojtěchFrič Lukáš     3030
4.Veselý PetrŠnajdr Antonín     3140
5.Pavlica JanBayer Jiří     2341
6.Feifrlík MarcelVlasák Radek     3251
7.Veselý PetrFrič Lukáš     3261
8.Pavlica JanŠnajdr Antonín     3271
9.Feifrlík MarcelBayer Jiří     3081
10.Průša VojtěchVlasák Radek     3191
11.Pavlica JanFrič Lukáš     2392
12.Feifrlík MarcelŠnajdr Antonín     30102
13.Průša VojtěchBayer Jiří         
14.Veselý PetrVlasák Radek         
15.Feifrlík MarcelFrič Lukáš         
16.Průša VojtěchŠnajdr Antonín         
17.Veselý PetrBayer Jiří         
18.Pavlica JanVlasák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Vojtěch20Frič Lukáš12
Veselý Petr20Šnajdr Antonín03
Pavlica Jan12Bayer Jiří11
Feifrlík Marcel30Vlasák Radek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy