Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19538:473TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Brand Roman st.
Svoboda Zbyněk
 
 
986  3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
-4-513-4 1311
3.Görner DarinBareš Jaroslav ml.77-611 3121
4.Vukliševič Zdeněk st.Ferraj Miroslav-5-10-11  0322
5.Kieswetter Vojtěch st.Svoboda Zbyněk6107  3032
6.Držálek JanBrand Roman st.266  3042
7.Vukliševič Zdeněk st.Bareš Jaroslav ml.9-7-144-52343
8.Kieswetter Vojtěch st.Ferraj Miroslav-69-4-11 1344
9.Držálek JanSvoboda Zbyněk475  3054
10.Görner DarinBrand Roman st.-9734 3164
11.Kieswetter Vojtěch st.Bareš Jaroslav ml.-914-5-5 1365
12.Držálek JanFerraj Miroslav9116  3075
13.Görner DarinSvoboda Zbyněk8103  3085
14.Vukliševič Zdeněk st.Brand Roman st.76-13-583295
15.Držálek JanBareš Jaroslav ml.747  30105
16.Görner DarinFerraj Miroslav-5    01  
17.Vukliševič Zdeněk st.Svoboda Zbyněk         
18.Kieswetter Vojtěch st.Brand Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Görner Darin30Bareš Jaroslav ml.22
Vukliševič Zdeněk st.12Ferraj Miroslav21
Kieswetter Vojtěch st.12Svoboda Zbyněk03
Držálek Jan40Brand Roman st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Hofmann Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Městka Petr
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Kovařík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35642:622TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
Smolka Michael
Bláha Radek
 
 
-79912 3110
2.Městka Petr
Kadlec Daniel
 
 
Fencl Lukáš
Kadlec Michal
 
 
-73-910-32311
3.Hofmann Martin ml.Kadlec Michal543  3021
4.Kadlec DanielSmolka Michael-9-7-4  0322
5.Nemazal ZdeněkFencl Lukáš-6-4-10  0323
6.Městka PetrBláha Radek-5-6101013233
7.Kadlec DanielKadlec Michal-8-91017-72334
8.Nemazal ZdeněkSmolka Michael-8-109-6 1335
9.Městka PetrFencl Lukáš773  3045
10.Hofmann Martin ml.Bláha Radek553  3055
11.Nemazal ZdeněkKadlec Michal-10-84-5 1356
12.Městka PetrSmolka Michael6-1288 3166
13.Hofmann Martin ml.Fencl Lukáš796  3076
14.Kadlec DanielBláha Radek-17-811-72377
15.Městka PetrKadlec Michal-8-7-7  0378
16.Hofmann Martin ml.Smolka Michael-37108 3188
17.Kadlec DanielFencl Lukáš-45-7-8 1389
18.Nemazal ZdeněkBláha Radek-10-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.40Kadlec Michal31
Kadlec Daniel04Smolka Michael22
Nemazal Zdeněk04Fencl Lukáš22
Městka Petr31Bláha Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Filín Jan
Petrlík Jiří ml.
 
 
     3110
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Pidrman Petr
Martinovský Vít
 
 
     1311
3.Peterka Milan ml.Petrlík Jiří ml.     3121
4.Skopec PavelFilín Jan     0322
5.Stein PetrMartinovský Vít     1323
6.Steif RichardPidrman Petr     3133
7.Skopec PavelPetrlík Jiří ml.     3243
8.Stein PetrFilín Jan     0344
9.Steif RichardMartinovský Vít     3054
10.Peterka Milan ml.Pidrman Petr     3064
11.Stein PetrPetrlík Jiří ml.     0365
12.Steif RichardFilín Jan     1366
13.Peterka Milan ml.Martinovský Vít     3076
14.Skopec PavelPidrman Petr     2377
15.Steif RichardPetrlík Jiří ml.     3087
16.Peterka Milan ml.Filín Jan     3097
17.Skopec PavelMartinovský Vít     30107
18.Stein PetrPidrman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.40Petrlík Jiří ml.13
Skopec Pavel22Filín Jan31
Stein Petr03Martinovský Vít13
Steif Richard31Pidrman Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Polanská Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38629:653TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
74-83 3110
2.Schneiderová Jana
Hampejs Vladislav
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
-117-9853220
3.Nováková EvaReichl Jaroslav ml.-6128-8-12321
4.Schneiderová JanaFencl Pavel-8-711-4 1322
5.Janeček MarekVerner David12-12610 3132
6.Hampejs VladislavBaláž Josef-6-46-9 1333
7.Schneiderová JanaReichl Jaroslav ml.-36-8-4 1334
8.Janeček MarekFencl Pavel9-6-6-8 1335
9.Hampejs VladislavVerner David425  3045
10.Nováková EvaBaláž Josef8-914-9-62346
11.Janeček MarekReichl Jaroslav ml.-5-95-10 1347
12.Hampejs VladislavFencl Pavel-8-8-5  0348
13.Nováková EvaVerner David119-55 3158
14.Schneiderová JanaBaláž Josef-98-8-6 1359
15.Hampejs VladislavReichl Jaroslav ml.-58-7753269
16.Nováková EvaFencl Pavel5-855 3179
17.Schneiderová JanaVerner David9-9-5-2 13710
18.Janeček MarekBaláž Josef-3-5-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováková Eva22Reichl Jaroslav ml.31
Schneiderová Jana04Fencl Pavel31
Janeček Marek12Verner David13
Hampejs Vladislav22Baláž Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37646:645TJ Krupka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Vlasák Radek
Krejčí Karel
 
 
-8-7-13  0301
2.Fürst Ladislav
Fürst Jan
 
 
Bayer Jiří
Frič Lukáš
 
 
45-68 3111
3.Dänner MichalFrič Lukáš5-4-94-82312
4.Fürst JanKrejčí Karel-9-9-10  0313
5.Fürst LadislavBayer Jiří9510  3023
6.Kotrba LuděkVlasák Radek-8887 3133
7.Fürst JanFrič Lukáš-9-9-3  0334
8.Fürst LadislavKrejčí Karel-10-118-9 1335
9.Kotrba LuděkBayer Jiří4114  3045
10.Dänner MichalVlasák Radek-7-1097113255
11.Fürst LadislavFrič Lukáš-6-85-7 1356
12.Kotrba LuděkKrejčí Karel81111  3066
13.Dänner MichalBayer Jiří9-38-5-62367
14.Fürst JanVlasák Radek-8939 3177
15.Kotrba LuděkFrič Lukáš-910-9463287
16.Dänner MichalKrejčí Karel1-8-8-7 1388
17.Fürst JanBayer Jiří-68-4-9 1389
18.Fürst LadislavVlasák Radek-8-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal13Frič Lukáš31
Fürst Jan13Krejčí Karel31
Fürst Ladislav13Bayer Jiří22
Kotrba Luděk40Vlasák Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Průša Vojtěch
 
 
Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 
     3010
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Chalupa Radek
Čáp Milan
 
 
     2311
3.Průša VojtěchChalupa Radek     3121
4.Veselý PetrČáp Milan     3031
5.Pavlica JanHrivňák Petr     2332
6.Feifrlík MarcelSander Miroslav     3042
7.Veselý PetrChalupa Radek     3152
8.Pavlica JanČáp Milan     3062
9.Feifrlík MarcelHrivňák Petr     3072
10.Průša VojtěchSander Miroslav     1373
11.Pavlica JanChalupa Radek     3283
12.Feifrlík MarcelČáp Milan     3093
13.Průša VojtěchHrivňák Petr     0394
14.Veselý PetrSander Miroslav     31104
15.Feifrlík MarcelChalupa Radek         
16.Průša VojtěchČáp Milan         
17.Veselý PetrHrivňák Petr         
18.Pavlica JanSander Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Vojtěch12Chalupa Radek03
Veselý Petr30Čáp Milan03
Pavlica Jan21Hrivňák Petr21
Feifrlík Marcel30Sander Miroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy