Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15501:402TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk ml.
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Filín Jan
Petrlík Jiří ml.
 
 
-78-8-7 1301
2.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
446  3011
3.Görner DarinFilín Jan-9-87-6 1312
4.Vukliševič Zdeněk ml.Petrlík Jiří ml.-5875 3122
5.Vukliševič Zdeněk st.Martinovský Vít-56613 3132
6.Držálek JanPidrman Petr3-956 3142
7.Vukliševič Zdeněk ml.Filín Jan91012  3052
8.Vukliševič Zdeněk st.Petrlík Jiří ml.-812-96-82353
9.Držálek JanMartinovský Vít85-125 3163
10.Görner DarinPidrman Petr947  3073
11.Vukliševič Zdeněk st.Filín Jan-61065 3183
12.Držálek JanPetrlík Jiří ml.754  3093
13.Görner DarinMartinovský Vít-8859 31103
14.Vukliševič Zdeněk ml.Pidrman Petr-103   11  
15.Držálek JanFilín Jan         
16.Görner DarinPetrlík Jiří ml.         
17.Vukliševič Zdeněk ml.Martinovský Vít         
18.Vukliševič Zdeněk st.Pidrman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Görner Darin21Filín Jan12
Vukliševič Zdeněk ml.20Petrlík Jiří ml.12
Vukliševič Zdeněk st.21Martinovský Vít03
Držálek Jan30Pidrman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Hofmann Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Městka Petr
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33611:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
-51099 3110
2.Městka Petr
Kadlec Daniel
 
 
Verner David
Srkal Pavel
 
 
-1068-353220
3.Hofmann Martin ml.Fencl Pavel-8-76713230
4.Městka PetrVerner David-3-5-7  0331
5.Vykouk JaromírReichl Jaroslav ml.5-611-3-102332
6.Kadlec DanielSrkal Pavel783  3042
7.Městka PetrFencl Pavel-4-14-1  0343
8.Vykouk JaromírVerner David9-5-8-6 1344
9.Kadlec DanielReichl Jaroslav ml.4-69-4-72345
10.Hofmann Martin ml.Srkal Pavel762  3055
11.Vykouk JaromírFencl Pavel-27-10-7 1356
12.Kadlec DanielVerner David-41277 3166
13.Hofmann Martin ml.Reichl Jaroslav ml.-7-966-72367
14.Městka PetrSrkal Pavel651  3077
15.Kadlec DanielFencl Pavel-6-109-9 1378
16.Hofmann Martin ml.Verner David554  3088
17.Městka PetrReichl Jaroslav ml.-8-3-5  0389
18.Vykouk JaromírSrkal Pavel724  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.31Fencl Pavel31
Městka Petr13Verner David22
Vykouk Jaromír13Reichl Jaroslav ml.40
Kadlec Daniel22Srkal Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Pospíšil Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Chrvala Radovan
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Chuchel Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18466:386TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Šnajdr Antonín
Ajdini Tereza
 
 
632  3010
2.Chuchel Martin
Landa Josef
 
 
Vlasák Radek
Blažek Jan
 
 
-12-129-6 1311
3.Chrvala RadovanAjdini Tereza266  3021
4.Chuchel MartinŠnajdr Antonín6-46-953231
5.Landa JosefVlasák Radek-7-4-6  0332
6.Pospíšil VáclavBlažek Jan965  3042
7.Chuchel MartinAjdini Tereza6110  3052
8.Landa JosefŠnajdr Antonín-4-4-6  0353
9.Pospíšil VáclavVlasák Radek274  3063
10.Chrvala RadovanBlažek Jan-5778 3173
11.Landa JosefAjdini Tereza2-4-8683283
12.Pospíšil VáclavŠnajdr Antonín5-6-7463293
13.Chrvala RadovanVlasák Radek10-8-119732103
14.Chuchel MartinBlažek Jan78   20  
15.Pospíšil VáclavAjdini Tereza         
16.Chrvala RadovanŠnajdr Antonín         
17.Chuchel MartinVlasák Radek         
18.Landa JosefBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan30Ajdini Tereza03
Chuchel Martin20Šnajdr Antonín12
Landa Josef12Vlasák Radek12
Pospíšil Václav30Blažek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Hrivňák Petr
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:36593:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
-991-2113210
2.Černý Tomáš
Čáp Milan
 
 
Štěpnička Michal
Gono Milan
 
 
-3-9-8  0311
3.Černý TomášVízner Jiří-119-6-6 1312
4.Čáp MilanŠtěpnička Michal-9-7-8  0313
5.Hrivňák PetrGono Milan-9895 3123
6.Soukup KarelKubovský Zdeněk-4-7-10  0324
7.Čáp MilanVízner Jiří-7-9-9  0325
8.Hrivňák PetrŠtěpnička Michal11-385 3135
9.Soukup KarelGono Milan10-697 3145
10.Černý TomášKubovský Zdeněk-8-135973255
11.Hrivňák PetrVízner Jiří-6-2-11  0356
12.Soukup KarelŠtěpnička Michal456  3066
13.Černý TomášGono Milan-95-121053276
14.Čáp MilanKubovský Zdeněk895  3086
15.Soukup KarelVízner Jiří-5-5-7  0387
16.Černý Tomᚊtěpnička Michal5104  3097
17.Čáp MilanGono Milan-10-8-9  0398
18.Hrivňák PetrKubovský Zdeněk8-5-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Tomáš31Vízner Jiří40
Čáp Milan13Štěpnička Michal13
Hrivňák Petr22Gono Milan13
Soukup Karel22Kubovský Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
     3010
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
     3120
3.Peterka Milan ml.Průša Vojtěch     3130
4.Skopec PavelPavlica Jan     2331
5.Stein PetrVeselý Petr     3241
6.Steif RichardKrejčí Ladislav     2342
7.Skopec PavelPrůša Vojtěch     3252
8.Stein PetrPavlica Jan     0353
9.Steif RichardVeselý Petr     1354
10.Peterka Milan ml.Krejčí Ladislav     3064
11.Stein PetrPrůša Vojtěch     1365
12.Steif RichardPavlica Jan     3175
13.Peterka Milan ml.Veselý Petr     3085
14.Skopec PavelKrejčí Ladislav     3295
15.Steif RichardPrůša Vojtěch     2396
16.Peterka Milan ml.Pavlica Jan     30106
17.Skopec PavelVeselý Petr         
18.Stein PetrKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Milan ml.40Průša Vojtěch22
Skopec Pavel21Pavlica Jan22
Stein Petr12Veselý Petr12
Steif Richard13Krejčí Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Himko Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Janeček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39639:685KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Grubr Vojtěch
 
 
Kotrba Luděk
Fürst Jan
 
 
710-38 3110
2.Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
Jelínek Šimon
Dänner Michal
 
 
-857-833220
3.Grubr VojtěchDänner Michal-5-6-2  0321
4.Nováková EvaKotrba Luděk-103-5-3 1322
5.Janeček MarekJelínek Šimon968  3032
6.Hampejs VladislavFürst Jan910-48 3142
7.Nováková EvaDänner Michal8-119-283252
8.Janeček MarekKotrba Luděk-8-59-6 1353
9.Hampejs VladislavJelínek Šimon76-97 3163
10.Grubr VojtěchFürst Jan-757-7-112364
11.Janeček MarekDänner Michal-8-7-9  0365
12.Hampejs VladislavKotrba Luděk5-5-3-5 1366
13.Grubr VojtěchJelínek Šimon8-33-5-22367
14.Nováková EvaFürst Jan7-83-1253277
15.Hampejs VladislavDänner Michal-9-889-42378
16.Grubr VojtěchKotrba Luděk-7-8-8  0379
17.Nováková EvaJelínek Šimon767  3089
18.Janeček MarekFürst Jan810-3-5-1223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grubr Vojtěch04Dänner Michal31
Nováková Eva31Kotrba Luděk40
Janeček Marek13Jelínek Šimon13
Hampejs Vladislav22Fürst Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy