Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30644:607TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
-88-6-8 1301
2.Vukliševič Zdeněk ml.
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
-4-1036-132302
3.Görner DarinHofmann Martin ml.9-10-36-92303
4.Vukliševič Zdeněk ml.Vykouk Jaromír-7-210-5 1304
5.Vukliševič Zdeněk st.Městka Petr56-98 3114
6.Držálek JanVaník Jiří ml.1811  3024
7.Vukliševič Zdeněk ml.Hofmann Martin ml.-10-6-9  0325
8.Vukliševič Zdeněk st.Vykouk Jaromír-9-1161593235
9.Držálek JanMěstka Petr533  3045
10.Görner DarinVaník Jiří ml.-1011-34103255
11.Vukliševič Zdeněk st.Hofmann Martin ml.-36-75-92356
12.Držálek JanVykouk Jaromír-94-9953266
13.Görner DarinMěstka Petr858  3076
14.Vukliševič Zdeněk ml.Vaník Jiří ml.-458-693286
15.Držálek JanHofmann Martin ml.5138  3096
16.Görner DarinVykouk Jaromír-5-4-2  0397
17.Vukliševič Zdeněk ml.Městka Petr796  30107
18.Vukliševič Zdeněk st.Vaník Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Görner Darin22Hofmann Martin ml.31
Vukliševič Zdeněk ml.22Vykouk Jaromír22
Vukliševič Zdeněk st.21Městka Petr04
Držálek Jan40Vaník Jiří ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Skokan Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Pospíšil Václav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Kopecký Filip
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25617:549TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Gono Milan
Štěpnička Michal
 
 
11-7710 3110
2.Skokan Viktor
Kopecký Filip
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
-84-8-7 1311
3.Chrvala RadovanKubovský Zdeněk-105-8383221
4.Skokan ViktorVízner Jiří97-7-5-42322
5.Kopecký FilipŠtěpnička Michal9-1065 3132
6.Pospíšil VáclavGono Milan47-106 3142
7.Skokan ViktorKubovský Zdeněk106-86 3152
8.Kopecký FilipVízner Jiří8-4-7-5 1353
9.Pospíšil VáclavŠtěpnička Michal485  3063
10.Chrvala RadovanGono Milan6-985 3173
11.Kopecký FilipKubovský Zdeněk89-109 3183
12.Pospíšil VáclavVízner Jiří911-8-6-132384
13.Chrvala RadovanŠtěpnička Michal3-8-8853294
14.Skokan ViktorGono Milan-99-97-52395
15.Pospíšil VáclavKubovský Zdeněk894  30105
16.Chrvala RadovanVízner Jiří-1110   11  
17.Skokan ViktorŠtěpnička Michal         
18.Kopecký FilipGono Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chrvala Radovan30Kubovský Zdeněk04
Skokan Viktor12Vízner Jiří30
Kopecký Filip21Štěpnička Michal03
Pospíšil Václav31Gono Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steif Richard
Peterka Milan ml.
 
 
Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
     3110
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Schneiderová Jana
Hampejs Vladislav
 
 
     3120
3.Steif RichardNováková Eva     3030
4.Skopec PavelHampejs Vladislav     3240
5.Stein PetrSchneiderová Jana     2341
6.Peterka Milan ml.Janeček Marek     3051
7.Skopec PavelNováková Eva     0352
8.Stein PetrHampejs Vladislav     0353
9.Peterka Milan ml.Schneiderová Jana     3063
10.Steif RichardJaneček Marek     3173
11.Stein PetrNováková Eva     1374
12.Peterka Milan ml.Hampejs Vladislav     3084
13.Steif RichardSchneiderová Jana     3094
14.Skopec PavelStárek Adam     31104
15.Peterka Milan ml.Nováková Eva         
16.Steif RichardHampejs Vladislav         
17.Skopec PavelSchneiderová Jana         
18.Stein PetrStárek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steif Richard30Nováková Eva21
Skopec Pavel21Hampejs Vladislav12
Stein Petr03Schneiderová Jana12
Peterka Milan ml.30Janeček Marek02
   Stárek Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:41733:746KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
Šimonek Milan
Pavlica Jan
 
 
8-1011-633210
2.Dänner Michal
Šístek Pavel
 
 
Veselý Petr
Feifrlík Marcel
 
 
-7-87963220
3.Fürst LadislavFeifrlík Marcel-105-8-7 1321
4.Dänner MichalKrejčí Ladislav6-966 3131
5.Kotrba LuděkVeselý Petr77-99 3141
6.Jelínek ŠimonPavlica Jan91710  3051
7.Dänner MichalFeifrlík Marcel9-9149 3161
8.Kotrba LuděkKrejčí Ladislav12-88-923271
9.Jelínek ŠimonVeselý Petr-88-9-4 1372
10.Fürst LadislavPavlica Jan-7-7-9  0373
11.Kotrba LuděkFeifrlík Marcel-5-769-82374
12.Jelínek ŠimonKrejčí Ladislav-4-9107-52375
13.Fürst LadislavVeselý Petr-59-8-6 1376
14.Dänner MichalŠimonek Milan9-9-64-152377
15.Jelínek ŠimonFeifrlík Marcel-8-96-4 1378
16.Fürst LadislavKrejčí Ladislav-52-9973288
17.Dänner MichalVeselý Petr-8611-4-132389
18.Kotrba LuděkŠimonek Milan-8-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fürst Ladislav13Feifrlík Marcel31
Dänner Michal22Krejčí Ladislav13
Kotrba Luděk22Veselý Petr31
Jelínek Šimon13Pavlica Jan11
   Šimonek Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13474:378SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
997  3010
2.Chalupa Radek
Čáp Milan
 
 
Šnajdr Antonín
Krejčí Karel
 
 
-6-8-7  0311
3.Čáp MilanFrič Lukáš855  3021
4.Hrivňák PetrŠnajdr Antonín9127  3031
5.Soukup KarelKrejčí Karel87-59 3141
6.Chalupa RadekVlasák Radek-10610-983251
7.Hrivňák PetrFrič Lukáš-78-72-42352
8.Soukup KarelŠnajdr Antonín562  3062
9.Chalupa RadekKrejčí Karel957  3072
10.Čáp MilanVlasák Radek637  3082
11.Soukup KarelFrič Lukáš-46-109-122383
12.Chalupa RadekŠnajdr Antonín284  3093
13.Čáp MilanKrejčí Karel8-795 31103
14.Hrivňák PetrVlasák Radek46-7  21  
15.Chalupa RadekFrič Lukáš         
16.Čáp MilanŠnajdr Antonín         
17.Hrivňák PetrKrejčí Karel         
18.Soukup KarelVlasák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Milan30Frič Lukáš21
Hrivňák Petr11Šnajdr Antonín03
Soukup Karel21Krejčí Karel03
Chalupa Radek30Vlasák Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26599:573TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
665  3010
2.Verner David
Beckert Zdeněk
 
 
Filín Jan
Petrlík Jiří ml.
 
 
-66-3883220
3.Fencl PavelFilín Jan-6869 3130
4.Verner DavidPetrlík Jiří ml.-98-9773240
5.Beckert ZdeněkPidrman Petr-2105-7-72341
6.Reichl Jaroslav ml.Martinovský Vít9-119-6-72342
7.Verner DavidFilín Jan1355  3052
8.Beckert ZdeněkPetrlík Jiří ml.WO    0353
9.Reichl Jaroslav ml.Pidrman Petr-8738 3163
10.Fencl PavelMartinovský Vít378  3073
11.Baláž JosefFilín Jan11-6-5-8 1374
12.Reichl Jaroslav ml.Petrlík Jiří ml.9-8-99-62375
13.Fencl PavelPidrman Petr749  3085
14.Verner DavidMartinovský Vít66-7-783295
15.Reichl Jaroslav ml.Filín Jan8-87-9-92396
16.Fencl PavelPetrlík Jiří ml.799  30106
17.Verner DavidPidrman Petr8-8   11  
18.Baláž JosefMartinovský Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel40Filín Jan22
Verner David30Petrlík Jiří ml.12
Beckert Zdeněk01Pidrman Petr12
Reichl Jaroslav ml.13Martinovský Vít12
Baláž Josef01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Radek
Kadlec Michal
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
     3110
2.Bláha Petr
Cimerman Ladislav
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
     0311
3.Bláha RadekFerraj Miroslav     0312
4.Bláha PetrGabriel Josef     2313
5.Cimerman LadislavBareš Jaroslav ml.     3123
6.Kadlec MichalStareček Martin     3033
7.Bláha PetrFerraj Miroslav     2334
8.Cimerman LadislavGabriel Josef     3044
9.Kadlec MichalBareš Jaroslav ml.     1345
10.Bláha RadekStareček Martin     3055
11.Cimerman LadislavFerraj Miroslav     1356
12.Kadlec MichalGabriel Josef     3066
13.Bláha RadekBareš Jaroslav ml.     0367
14.Bláha PetrStareček Martin     3277
15.Kadlec MichalFerraj Miroslav     0378
16.Bláha RadekGabriel Josef     3188
17.Bláha PetrBareš Jaroslav ml.     3198
18.Cimerman LadislavStareček Martin     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Radek22Ferraj Miroslav40
Bláha Petr22Gabriel Josef13
Cimerman Ladislav22Bareš Jaroslav ml.22
Kadlec Michal22Stareček Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy