Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27625:463SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Soukup Karel
Beran Jakub
 
 
Kadlec Michal
Fencl Lukáš
 
 
-86-4583220
3.Sander MiroslavKadlec Michal-9-15-9  0321
4.Hrivňák PetrFencl Lukáš-910-10-6 1322
5.Beran JakubBláha Radek688  3032
6.Soukup KarelWO    3042
7.Hrivňák PetrKadlec Michal-77-10-7 1343
8.Beran JakubFencl Lukáš-568-9-72344
9.Soukup KarelBláha Radek27-7-11-82345
10.Sander MiroslavWO    3055
11.Beran JakubKadlec Michal-5-99933265
12.Soukup KarelFencl Lukáš8-1098 3175
13.Sander MiroslavBláha Radek-10-8-3  0376
14.Hrivňák PetrWO    3086
15.Soukup KarelKadlec Michal79-102 3196
16.Sander MiroslavFencl Lukáš7-6-10-5 1397
17.Hrivňák PetrBláha RadekWO    30107
18.Beran Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sander Miroslav03Kadlec Michal22
Hrivňák Petr02Fencl Lukáš31
Beran Jakub21Bláha Radek21
Soukup Karel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30636:604TJ Krupka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Bayer Jiří
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
2-6-10-7 1301
2.Blažek Jan
Krejčí Karel
 
 
Brand Roman st.
Gabriel Josef
 
 
956  3011
3.Vlasák RadekBareš Jaroslav ml.8-64-7-52312
4.Bayer JiříFerraj Miroslav-4-99-4 1313
5.Krejčí KarelGabriel Josef659  3023
6.Blažek JanBrand Roman st.-885-9-72324
7.Bayer JiříBareš Jaroslav ml.-16-5-8  0325
8.Krejčí KarelFerraj Miroslav6-8-6-8 1326
9.Blažek JanGabriel Josef-8-13-7  0327
10.Vlasák RadekBrand Roman st.699  3037
11.Krejčí KarelBareš Jaroslav ml.-73-7293247
12.Blažek JanFerraj Miroslav-8589 3157
13.Vlasák RadekGabriel Josef91210  3067
14.Bayer JiříBrand Roman st.646  3077
15.Blažek JanBareš Jaroslav ml.8-3-6-7 1378
16.Vlasák RadekFerraj Miroslav68-28 3188
17.Bayer JiříGabriel Josef14-359 3198
18.Krejčí KarelBrand Roman st.7-535 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlasák Radek31Bareš Jaroslav ml.31
Bayer Jiří22Ferraj Miroslav22
Krejčí Karel31Gabriel Josef13
Blažek Jan13Brand Roman st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:27575:525KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Dänner Michal
 
 
Fencl Pavel
Verner David
 
 
-116-11-7 1301
2.Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
Baláž Josef
Hruška Miroslav
 
 
98-84 3111
3.Kotrba LuděkFencl Pavel-8-1171223221
4.Dänner MichalVerner David8-78-883231
5.Jelínek ŠimonBaláž Josef-3-78543241
6.Fürst LadislavHruška Miroslav-12-46883251
7.Dänner MichalFencl Pavel-7-99-8 1352
8.Jelínek ŠimonVerner David99-99 3162
9.Fürst LadislavBaláž Josef-9-6-9  0363
10.Kotrba LuděkHruška Miroslav-10413 3173
11.Jelínek ŠimonFencl Pavel6-77-993283
12.Fürst LadislavVerner David-6-6-11  0384
13.Kotrba LuděkBaláž Josef117-9-693294
14.Dänner MichalHruška Miroslav840  30104
15.Fürst LadislavFencl Pavel-6-9   02  
16.Kotrba LuděkVerner David         
17.Dänner MichalBaláž Josef         
18.Jelínek ŠimonHruška Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk30Fencl Pavel12
Dänner Michal21Verner David12
Jelínek Šimon30Baláž Josef12
Fürst Ladislav12Hruška Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Pavlica Jan
 
 
Petrlík Jiří ml.
Filín Jan
 
 
     3210
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
     0311
3.Pavlica JanFilín Jan     2312
4.Krejčí LadislavPetrlík Jiří ml.     0313
5.Veselý PetrMartinovský Vít     1314
6.Feifrlík MarcelPidrman Petr     3024
7.Krejčí LadislavFilín Jan     1325
8.Veselý PetrPetrlík Jiří ml.     3135
9.Feifrlík MarcelMartinovský Vít     3145
10.Pavlica JanPidrman Petr     3155
11.Veselý PetrFilín Jan     2356
12.Feifrlík MarcelPetrlík Jiří ml.     2357
13.Pavlica JanMartinovský Vít     3167
14.Krejčí LadislavPidrman Petr     1368
15.Feifrlík MarcelFilín Jan     3178
16.Pavlica JanPetrlík Jiří ml.     1379
17.Krejčí LadislavMartinovský Vít     3189
18.Veselý PetrPidrman Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlica Jan22Filín Jan31
Krejčí Ladislav13Petrlík Jiří ml.31
Veselý Petr22Martinovský Vít13
Feifrlík Marcel31Pidrman Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Chrvala Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Filip
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Pospíšil Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:20496:447TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
-9-8-3  0301
2.Chrvala Radovan
Pospíšil Václav
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
-6688 3111
3.Jindřich VítDržálek Jan-9987 3121
4.Chrvala RadovanGörner Darin-611-8863231
5.Kopecký FilipVukliševič Zdeněk st.679  3041
6.Pospíšil VáclavKieswetter Vojtěch st.834  3051
7.Chrvala RadovanDržálek Jan-9-7-5  0352
8.Kopecký FilipGörner Darin-7-10-11  0353
9.Pospíšil VáclavVukliševič Zdeněk st.395  3063
10.Jindřich VítKieswetter Vojtěch st.-10656 3173
11.Kopecký FilipDržálek Jan-6-6-9  0374
12.Pospíšil VáclavGörner Darin6-91110 3184
13.Jindřich VítVukliševič Zdeněk st.-7-1015853294
14.Chrvala RadovanKieswetter Vojtěch st.979  30104
15.Pospíšil VáclavDržálek Jan         
16.Jindřich VítGörner Darin         
17.Chrvala RadovanVukliševič Zdeněk st.         
18.Kopecký FilipKieswetter Vojtěch st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jindřich Vít30Držálek Jan21
Chrvala Radovan21Görner Darin12
Kopecký Filip12Vukliševič Zdeněk st.03
Pospíšil Václav30Kieswetter Vojtěch st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Hofreiter Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Suško Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34704:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Hofmann Martin ml.
Kadlec Daniel
 
 
-788-9-82301
2.Gono Milan
Pejša Otto ml.
 
 
Městka Petr
Vaník Jiří ml.
 
 
9313  3011
3.Kubovský ZdeněkHofmann Martin ml.97-7-4-32312
4.Gono MilanMěstka Petr5-145-883222
5.Pejša Otto ml.Kadlec Daniel78-6-6-52323
6.Vízner JiříVaník Jiří ml.108-99 3133
7.Gono MilanHofmann Martin ml.-5-8-8  0334
8.Pejša Otto ml.Městka Petr106-138 3144
9.Vízner JiříKadlec Daniel-56411 3154
10.Kubovský ZdeněkVaník Jiří ml.477  3064
11.Pejša Otto ml.Hofmann Martin ml.-106-78-82365
12.Vízner JiříMěstka Petr7-1096 3175
13.Kubovský ZdeněkKadlec Daniel55-6-7-82376
14.Gono MilanVaník Jiří ml.-6-2-7  0377
15.Vízner JiříHofmann Martin ml.-108-11-12 1378
16.Kubovský ZdeněkMěstka Petr74-9-8-82379
17.Gono MilanKadlec Daniel99-22 3189
18.Pejša Otto ml.Vaník Jiří ml.598  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubovský Zdeněk13Hofmann Martin ml.40
Gono Milan22Městka Petr13
Pejša Otto ml.22Kadlec Daniel22
Vízner Jiří31Vaník Jiří ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy