Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22547:400TJ Krupka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Bayer Jiří
 
 
Kadlec Michal
Fencl Lukáš
 
 
10-7-8-9 1301
2.Blažek Jan
Krejčí Karel
 
 

 
 
WO    3011
3.Vlasák RadekKadlec Michal-976-7-62312
4.Bayer JiříFencl Lukáš8-77-843222
5.Krejčí KarelBláha Radek9-769 3132
6.Blažek JanWO    3042
7.Bayer JiříKadlec Michal14-5-3-5 1343
8.Krejčí KarelFencl Lukáš688  3053
9.Blažek JanBláha Radek-8-55-10 1354
10.Vlasák RadekWO    3064
11.Krejčí KarelKadlec Michal979  3074
12.Blažek JanFencl Lukáš-11-5-3  0375
13.Vlasák RadekBláha Radek39-910 3185
14.Bayer JiříWO    3095
15.Blažek JanKadlec Michal-10-7-6  0396
16.Vlasák RadekFencl LukášWO    30106
17.Bayer JiříBláha RadekWO    30  
18.Krejčí KarelWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlasák Radek11Kadlec Michal31
Bayer Jiří11Fencl Lukáš12
Krejčí Karel30Bláha Radek12
Blažek Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35600:643SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sander Miroslav
Hrivňák Petr
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
9-69-793210
2.Soukup Karel
Beran Jakub
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
108-7-6-82311
3.Sander MiroslavBareš Jaroslav ml.-9-4-8  0312
4.Hrivňák PetrFerraj Miroslav12-9-6-1 1313
5.Soukup KarelStareček Martin35-66 3123
6.Beran JakubGabriel Josef-10979 3133
7.Hrivňák PetrBareš Jaroslav ml.-810-3-6 1334
8.Soukup KarelFerraj Miroslav68-79 3144
9.Beran JakubStareček Martin425  3054
10.Sander MiroslavGabriel Josef-911-5-4 1355
11.Soukup KarelBareš Jaroslav ml.-96-5-8 1356
12.Beran JakubFerraj Miroslav-58-5763266
13.Sander MiroslavStareček MartinWO    0367
14.Hrivňák PetrGabriel Josef655  3077
15.Beran JakubBareš Jaroslav ml.-10787 3187
16.Sander MiroslavFerraj MiroslavWO    0388
17.Hrivňák PetrStareček Martin9-8-95123298
18.Soukup KarelGabriel Josef71-66 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sander Miroslav02Bareš Jaroslav ml.31
Hrivňák Petr22Ferraj Miroslav12
Soukup Karel31Stareček Martin03
Beran Jakub40Gabriel Josef13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Verner David
Fencl Pavel
 
 
     1301
2.Feifrlík Marcel
Pavlica Jan
 
 
Baláž Josef
Polanecký Lukáš
 
 
     3011
3.Veselý PetrFencl Pavel     1312
4.Krejčí LadislavVerner David     0313
5.Pavlica JanBaláž Josef     3223
6.Feifrlík MarcelPolanecký Lukáš     3033
7.Krejčí LadislavFencl Pavel     3043
8.Pavlica JanVerner David     0344
9.Feifrlík MarcelBaláž Josef     3154
10.Veselý PetrPolanecký Lukáš     3064
11.Pavlica JanFencl Pavel     0365
12.Feifrlík MarcelVerner David     3275
13.Veselý PetrBaláž Josef     3085
14.Krejčí LadislavPolanecký Lukáš     3095
15.Feifrlík MarcelFencl Pavel     30105
16.Veselý PetrVerner David         
17.Krejčí LadislavBaláž Josef         
18.Pavlica JanPolanecký Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Petr21Fencl Pavel22
Krejčí Ladislav21Verner David21
Pavlica Jan12Baláž Josef03
Feifrlík Marcel40Polanecký Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35674:651KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
Petrlík Jiří ml.
Petrlík Josef
 
 
575  3010
2.Dänner Michal
Fürst Ladislav
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
10-9-9-10 1311
3.Kotrba LuděkPetrlík Jiří ml.-9-56843221
4.Dänner MichalMartinovský Vít-35-10-4 1322
5.Fürst LadislavPidrman Petr-11-8-4  0323
6.Jelínek ŠimonPetrlík Josef863  3033
7.Dänner MichalPetrlík Jiří ml.87-76 3143
8.Fürst LadislavMartinovský Vít-95-6-10 1344
9.Jelínek ŠimonPidrman Petr-9-5-5  0345
10.Kotrba LuděkPetrlík Josef-81078 3155
11.Fürst LadislavPetrlík Jiří ml.-9-7-7  0356
12.Jelínek ŠimonMartinovský Vít-7-105873266
13.Kotrba LuděkPidrman Petr7-758 3176
14.Dänner MichalPetrlík Josef-688-873286
15.Jelínek ŠimonPetrlík Jiří ml.711-810 3196
16.Kotrba LuděkMartinovský Vít-7-510-9 1397
17.Dänner MichalPidrman Petr10-108-10-92398
18.Fürst LadislavPetrlík Josef10-9101 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Luděk31Petrlík Jiří ml.13
Dänner Michal22Martinovský Vít31
Fürst Ladislav13Pidrman Petr31
Jelínek Šimon31Petrlík Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Hofreiter Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Plečinda Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:31505:521TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gono Milan
Štěpnička Michal
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
9-4-6-2 1301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Vukliševič Zdeněk ml.
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
439  3011
3.Kubovský ZdeněkDržálek Jan-5-5-9  0312
4.Štěpnička MichalGörner Darin-9-5-8  0313
5.Gono MilanVukliševič Zdeněk ml.-6983 3123
6.Vízner JiříVukliševič Zdeněk st.6109  3033
7.Štěpnička MichalDržálek Jan5-6-5-8 1334
8.Gono MilanGörner Darin9-7-8-10 1335
9.Vízner JiříVukliševič Zdeněk ml.975  3045
10.Kubovský ZdeněkVukliševič Zdeněk st.375  3055
11.Gono MilanDržálek Jan-9-6-7  0356
12.Vízner JiříGörner Darin-75-1413-52357
13.Kubovský ZdeněkVukliševič Zdeněk ml.875  3067
14.Štěpnička MichalVukliševič Zdeněk st.-684-5-102368
15.Vízner JiříDržálek Jan-9-10-10  0369
16.Kubovský ZdeněkGörner Darin-10-6-8  03610
17.Štěpnička MichalVukliševič Zdeněk ml.         
18.Gono MilanVukliševič Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubovský Zdeněk22Držálek Jan40
Štěpnička Michal03Görner Darin40
Gono Milan12Vukliševič Zdeněk ml.03
Vízner Jiří22Vukliševič Zdeněk st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Chrvala Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Filip
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Jindřich Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11440:354TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
Hofmann Martin ml.
Hofmann Martin st.
 
 
895  3010
2.Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
Ruta Vladimír
Vaník Jiří ml.
 
 
778  3020
3.Jindřich VítHofmann Martin ml.-8-691083230
4.Chrvala RadovanHofmann Martin st.4-753 3140
5.Kopecký FilipVaník Jiří ml.9109  3050
6.Pospíšil VáclavRuta Vladimír7117  3060
7.Chrvala RadovanHofmann Martin ml.-8-9-8  0361
8.Kopecký FilipHofmann Martin st.8-8104 3171
9.Pospíšil VáclavVaník Jiří ml.73-97 3181
10.Jindřich VítRuta Vladimír13212  3091
11.Kopecký FilipHofmann Martin ml.7-8-8-8 1392
12.Pospíšil VáclavHofmann Martin st.798  30102
13.Jindřich VítVaník Jiří ml.1011   20  
14.Chrvala RadovanRuta Vladimír         
15.Pospíšil VáclavHofmann Martin ml.         
16.Jindřich VítHofmann Martin st.         
17.Chrvala RadovanVaník Jiří ml.         
18.Kopecký FilipRuta Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jindřich Vít20Hofmann Martin ml.21
Chrvala Radovan11Hofmann Martin st.03
Kopecký Filip21Vaník Jiří ml.02
Pospíšil Václav30Ruta Vladimír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy