Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
Magna Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35619:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
-8-10-8  0301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Šístek Pavel
Dänner Michal
 
 
597  3011
3.Stareček MartinKotrba Luděk7-310-4-32312
4.Gabriel JosefJelínek Šimon-10-4-7  0313
5.Ferraj MiroslavŠístek Pavel743  3023
6.Bareš Jaroslav ml.Dänner Michal3-7-10-7 1324
7.Gabriel JosefKotrba Luděk-8-4-4  0325
8.Ferraj MiroslavJelínek Šimon4-116-853235
9.Bareš Jaroslav ml.Šístek Pavel-10828 3145
10.Stareček MartinDänner Michal-10-11-9  0346
11.Ferraj MiroslavKotrba Luděk9-986 3156
12.Bareš Jaroslav ml.Jelínek Šimon-6109-10103266
13.Stareček MartinŠístek Pavel-8-10-5  0367
14.Gabriel JosefDänner Michal-49-11-6 1368
15.Bareš Jaroslav ml.Kotrba Luděk-76104 3178
16.Stareček MartinJelínek Šimon-8-611-8 1379
17.Gabriel JosefŠístek Pavel664  3089
18.Ferraj MiroslavDänner Michal85-75 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stareček Martin04Kotrba Luděk22
Gabriel Josef13Jelínek Šimon22
Ferraj Miroslav40Šístek Pavel13
Bareš Jaroslav ml.31Dänner Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jankovič Štěpán
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35698:672TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Lukáš
Pich Jan
 
 
Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
9-12-6-6 1301
2.Bláha Radek
Bláha Petr
 
 
Pavlica Jan
Sýkora Libor
 
 
684  3011
3.Bláha RadekVeselý Petr-96-6-2 1312
4.Pich JanPavlica Jan-9-710-8 1313
5.Fencl LukášKrejčí Ladislav9-1116-973223
6.Bláha PetrSýkora Libor3125  3033
7.Pich JanVeselý Petr-3-5-2  0334
8.Fencl LukášPavlica Jan88-5-463244
9.Bláha PetrKrejčí Ladislav89-9-4-92345
10.Bláha RadekSýkora Libor-1187-1293255
11.Fencl LukášVeselý Petr94-102 3165
12.Bláha PetrPavlica Jan-89-7-8 1366
13.Bláha RadekKrejčí Ladislav-108-10-5 1367
14.Pich JanSýkora Libor-13864 3177
15.Bláha PetrVeselý Petr-815-9103287
16.Bláha RadekPavlica Jan510-810 3197
17.Pich JanKrejčí Ladislav-7-76-7 1398
18.Fencl LukášSýkora Libor168  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Radek22Veselý Petr22
Pich Jan13Pavlica Jan22
Fencl Lukáš40Krejčí Ladislav31
Bláha Petr22Sýkora Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Himko Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:Povejšil Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15480:376SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Stárek Adam
 
 
Soukup Karel
Čáp Milan
 
 
-5-15-10 1301
2.Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
Hrivňák Petr
Mládek Petr
 
 
339  3011
3.Stárek AdamSoukup Karel-59-9-8 1312
4.Nováková EvaHrivňák Petr1099  3022
5.Janeček MarekČáp Milan559  3032
6.Hampejs VladislavMládek Petr96-101 3142
7.Nováková EvaSoukup Karel-12-105893252
8.Janeček MarekHrivňák Petr610-8-743262
9.Hampejs VladislavČáp Milan586  3072
10.Stárek AdamMládek Petr323  3082
11.Janeček MarekSoukup Karel-9-9-9  0383
12.Hampejs VladislavHrivňák Petr-7446 3193
13.Stárek AdamČáp Milan9516  30103
14.Nováková EvaMládek Petr         
15.Hampejs VladislavSoukup Karel         
16.Stárek AdamHrivňák Petr         
17.Nováková EvaČáp Milan         
18.Janeček MarekMládek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stárek Adam21Soukup Karel21
Nováková Eva20Hrivňák Petr03
Janeček Marek21Čáp Milan03
Hampejs Vladislav30Mládek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Peterka Milan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Santo Petr
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 TJ Krupka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Krejčí Karel
Frič Lukáš
 
 
     3110
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Vlasák Radek
Blažek Jan
 
 
     2311
3.Peterka Milan ml.Krejčí Karel     2312
4.Skopec PavelFrič Lukáš     0313
5.Stein PetrVlasák Radek     0314
6.Steif RichardBlažek Jan     3224
7.Skopec PavelKrejčí Karel     1325
8.Stein PetrFrič Lukáš     2326
9.Steif RichardVlasák Radek     3036
10.Peterka Milan ml.Blažek Jan     1337
11.Stein PetrKrejčí Karel     2338
12.Steif RichardFrič Lukáš     3048
13.Peterka Milan ml.Vlasák Radek     3258
14.Skopec PavelBlažek Jan     3268
15.Steif RichardKrejčí Karel     3078
16.Peterka Milan ml.Frič Lukáš     3088
17.Skopec PavelVlasák Radek     2389
18.Stein PetrBlažek Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.22Krejčí Karel31
Skopec Pavel13Frič Lukáš22
Stein Petr04Vlasák Radek22
Steif Richard40Blažek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Hofreiter Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Karas Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33652:633TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gono Milan
Štěpnička Michal
 
 
Fencl Pavel
Verner David
 
 
87-92 3110
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Baláž Josef
Reichl Jaroslav ml.
 
 
645  3020
3.Kubovský ZdeněkFencl Pavel89-7-5-52321
4.Gono MilanReichl Jaroslav ml.-9-9-9  0322
5.Pejša Otto ml.Verner David-9-5-9  0323
6.Vízner JiříBaláž Josef2116  3033
7.Gono MilanFencl Pavel-6-3-8  0334
8.Pejša Otto ml.Reichl Jaroslav ml.-9-88-7 1335
9.Vízner JiříVerner David-1110510 3145
10.Kubovský ZdeněkBaláž Josef469  3055
11.Čaja StanislavFencl Pavel-510-7-7 1356
12.Vízner JiříReichl Jaroslav ml.2-7-6-10 1357
13.Kubovský ZdeněkVerner David-77910 3167
14.Gono MilanBaláž Josef-861210 3177
15.Vízner JiříFencl Pavel-16-4-12 1378
16.Kubovský ZdeněkReichl Jaroslav ml.7-1079 3188
17.Gono MilanVerner David-8610-893298
18.Čaja StanislavBaláž Josef-96-89832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubovský Zdeněk31Fencl Pavel40
Gono Milan22Reichl Jaroslav ml.31
Pejša Otto ml.02Verner David13
Vízner Jiří22Baláž Josef04
Čaja Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:Kopecký Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Chrvala Radovan
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Skokan Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21535:464TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
6-497 3110
2.Skokan Viktor
Chrvala Radovan
 
 
Petrlík Jiří ml.
Zapletal Bohumil
 
 
2-55-533220
3.Jindřich VítPetrlík Jiří ml.9-4-6923230
4.Skokan ViktorMartinovský Vít9710  3040
5.Kopecký FilipPidrman Petr-68-86-72341
6.Chrvala RadovanZapletal Bohumil684  3051
7.Skokan ViktorPetrlík Jiří ml.7-9-5-5 1352
8.Kopecký FilipMartinovský Vít14-58 3162
9.Chrvala RadovanPidrman Petr7-5-91253272
10.Jindřich VítZapletal Bohumil828  3082
11.Kopecký FilipPetrlík Jiří ml.-9-78-8 1383
12.Chrvala RadovanMartinovský Vít755  3093
13.Jindřich VítPidrman Petr-810-45-112394
14.Skokan ViktorZapletal Bohumil6-476 31104
15.Chrvala RadovanPetrlík Jiří ml.         
16.Jindřich VítMartinovský Vít         
17.Skokan ViktorPidrman Petr         
18.Kopecký FilipZapletal Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jindřich Vít21Petrlík Jiří ml.21
Skokan Viktor21Martinovský Vít03
Kopecký Filip12Pidrman Petr21
Chrvala Radovan30Zapletal Bohumil03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy