Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16528:426TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Bláha Radek
Fencl Lukáš
 
 
8-6-4-9 1301
2.Verner David
Baláž Josef
 
 
Pich Jan
Cimerman Ladislav
 
 
5-10-101053211
3.Fencl PavelCimerman Ladislav6513  3021
4.Verner DavidBláha Radek367  3031
5.Baláž JosefFencl Lukáš3-86-8-82332
6.Reichl Jaroslav ml.Pich Jan685  3042
7.Verner DavidCimerman Ladislav955  3052
8.Baláž JosefBláha Radek-6-563-52353
9.Reichl Jaroslav ml.Fencl Lukáš9105  3063
10.Fencl PavelPich Jan988  3073
11.Baláž JosefCimerman Ladislav6-8-7-9 1374
12.Reichl Jaroslav ml.Bláha Radek7148  3084
13.Fencl PavelFencl Lukáš4-10-8893294
14.Verner DavidPich Jan666  30104
15.Reichl Jaroslav ml.Cimerman Ladislav68   20  
16.Fencl PavelBláha Radek         
17.Verner DavidFencl Lukáš         
18.Baláž JosefPich Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Pavel30Cimerman Ladislav12
Verner David30Bláha Radek12
Baláž Josef03Fencl Lukáš12
Reichl Jaroslav ml.30Pich Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice AVrchní
rozhodčí:
Šuma Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36 TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Petrlík Josef
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
     0301
2.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
     3111
3.Martinovský VítBareš Jaroslav ml.     1312
4.Petrlík JosefFerraj Miroslav     0313
5.Pidrman PetrStareček Martin     3223
6.Filín JanGabriel Josef     3033
7.Petrlík JosefBareš Jaroslav ml.     1334
8.Pidrman PetrFerraj Miroslav     1335
9.Filín JanStareček Martin     1336
10.Martinovský VítGabriel Josef     3146
11.Pidrman PetrBareš Jaroslav ml.     0347
12.Filín JanFerraj Miroslav     0348
13.Martinovský VítStareček Martin     3158
14.Petrlík JosefGabriel Josef     3168
15.Filín JanBareš Jaroslav ml.     1369
16.Martinovský VítFerraj Miroslav     23610
17.Petrlík JosefStareček Martin         
18.Pidrman PetrGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinovský Vít22Bareš Jaroslav ml.40
Petrlík Josef12Ferraj Miroslav40
Pidrman Petr12Stareček Martin12
Filín Jan13Gabriel Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12457:281KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Kotrba Luděk
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
9-78-4-92301
2.Dänner Michal
Malý Michal
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
-8415 3111
3.Dänner MichalWO    3021
4.Fürst LadislavGörner Darin-8-12-6  0322
5.Malý MichalVukliševič Zdeněk st.499  3032
6.Kotrba LuděkŠašek Vladimír1055  3042
7.Fürst LadislavWO    3052
8.Malý MichalGörner Darin5-148 3162
9.Kotrba LuděkVukliševič Zdeněk st.346  3072
10.Dänner MichalŠašek Vladimír468  3082
11.Malý MichalWO    3092
12.Kotrba LuděkGörner Darin-107-10-10 1393
13.Dänner MichalVukliševič Zdeněk st.-8568 31103
14.Fürst LadislavŠašek Vladimír         
15.Kotrba LuděkWO    30  
16.Dänner MichalGörner Darin         
17.Fürst LadislavVukliševič Zdeněk st.         
18.Malý MichalŠašek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal20Görner Darin21
Fürst Ladislav01Vukliševič Zdeněk st.03
Malý Michal20Šašek Vladimír02
Kotrba Luděk21   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Vítová Drahomíra
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ladislav
Veselý Petr
 
 
Hofmann Martin ml.
Hofmann Martin st.
 
 
     3110
2.Feifrlík Marcel
Pavlica Jan
 
 
Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
     3020
3.Veselý PetrHofmann Martin ml.     2321
4.Pavlica JanMěstka Petr     3131
5.Krejčí LadislavVaník Jiří ml.     3141
6.Feifrlík MarcelHofmann Martin st.     3251
7.Pavlica JanHofmann Martin ml.     0352
8.Krejčí LadislavMěstka Petr     3262
9.Feifrlík MarcelVaník Jiří ml.     0363
10.Veselý PetrHofmann Martin st.     3073
11.Krejčí LadislavHofmann Martin ml.     2374
12.Feifrlík MarcelMěstka Petr     3084
13.Veselý PetrVaník Jiří ml.     3294
14.Pavlica JanHofmann Martin st.     30104
15.Feifrlík MarcelHofmann Martin ml.         
16.Veselý PetrMěstka Petr         
17.Pavlica JanVaník Jiří ml.         
18.Krejčí LadislavHofmann Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Petr21Hofmann Martin ml.30
Pavlica Jan21Městka Petr03
Krejčí Ladislav21Vaník Jiří ml.12
Feifrlík Marcel21Hofmann Martin st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Peterka Milan st.
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Landa Josef
Chuchel Martin
 
 
     3110
2.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Jindřich Vít
Kopecký Filip
 
 
     1311
3.Peterka Milan ml.Jindřich Vít     1312
4.Skopec PavelKopecký Filip     3222
5.Steif RichardLanda Josef     3032
6.Stein PetrChuchel Martin     3142
7.Skopec PavelJindřich Vít     1343
8.Steif RichardKopecký Filip     3053
9.Stein PetrLanda Josef     3163
10.Peterka Milan ml.Chuchel Martin     3073
11.Steif RichardJindřich Vít     3283
12.Stein PetrKopecký Filip     0384
13.Peterka Milan ml.Landa Josef     3094
14.Skopec PavelChuchel Martin     31104
15.Stein PetrJindřich Vít         
16.Peterka Milan ml.Kopecký Filip         
17.Skopec PavelLanda Josef         
18.Steif RichardChuchel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peterka Milan ml.21Jindřich Vít21
Skopec Pavel21Kopecký Filip12
Steif Richard30Landa Josef03
Stein Petr21Chuchel Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Tauš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:Janeček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36485:554TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojková Eva
Grubr Vojtěch
 
 
Petrlík Jiří ml.
Gono Milan
 
 
-98-69-92301
2.Hampejs Vladislav
Himko Jaroslav
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
-8-4-9  0302
3.Grubr VojtěchKubovský Zdeněk-89-11-6 1303
4.Himko JaroslavVízner Jiří-7-11-9  0304
5.Hojková EvaPetrlík Jiří ml.-5-7-9  0305
6.Hampejs VladislavGono Milan7-498 3115
7.Himko JaroslavKubovský Zdeněk-8-57-9 1316
8.Hojková EvaVízner Jiří-8-12-8  0317
9.Hampejs VladislavPetrlík Jiří ml.-885-343227
10.Grubr VojtěchGono Milan-112-512103237
11.Hojková EvaKubovský Zdeněk-8-6-7  0338
12.Hampejs VladislavVízner Jiří-8-9-11  0339
13.Grubr VojtěchKadlec Matěj-109910 3149
14.Himko JaroslavGono Milan-689-6-1223410
15.Hampejs VladislavKubovský Zdeněk-94   11  
16.Grubr VojtěchVízner Jiří         
17.Himko JaroslavKadlec Matěj         
18.Hojková EvaGono Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grubr Vojtěch21Kubovský Zdeněk30
Himko Jaroslav03Vízner Jiří30
Hojková Eva03Petrlík Jiří ml.11
Hampejs Vladislav21Gono Milan12
   Kadlec Matěj01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy