Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9395:288TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
Görner Darin
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
-5524 3110
2.Verner David
Baláž Josef
 
 
Šašek Vladimír
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
-5896 3120
3.Fencl PavelGörner Darin8911  3030
4.Verner DavidVukliševič Zdeněk st.8-65-583240
5.Baláž JosefŠašek Vladimír-9454 3150
6.Reichl Jaroslav ml.Kieswetter Vojtěch st.93-86 3160
7.Verner DavidGörner Darin777  3070
8.Baláž JosefVukliševič Zdeněk st.5-5-9873280
9.Reichl Jaroslav ml.Šašek Vladimír28-115 3190
10.Fencl PavelKieswetter Vojtěch st.386  30100
11.Baláž JosefGörner Darin         
12.Reichl Jaroslav ml.Vukliševič Zdeněk st.         
13.Fencl PavelŠašek Vladimír         
14.Verner DavidKieswetter Vojtěch st.         
15.Reichl Jaroslav ml.Görner Darin         
16.Fencl PavelVukliševič Zdeněk st.         
17.Verner DavidŠašek Vladimír         
18.Baláž JosefKieswetter Vojtěch st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Pavel20Görner Darin02
Verner David20Vukliševič Zdeněk st.02
Baláž Josef20Šašek Vladimír02
Reichl Jaroslav ml.20Kieswetter Vojtěch st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice AVrchní
rozhodčí:
Petrlík Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33 TJ Pevato Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
     3110
2.Filín Jan
Pechal Roman
 
 
Vaník Jiří ml.
Kadlec Daniel
 
 
     3220
3.Martinovský VítHofmann Martin ml.     3130
4.Pechal RomanKadlec Daniel     2331
5.Pidrman PetrVykouk Jaromír     3041
6.Filín JanVaník Jiří ml.     3051
7.Pechal RomanHofmann Martin ml.     2352
8.Pidrman PetrKadlec Daniel     3062
9.Filín JanVykouk Jaromír     1363
10.Martinovský VítVaník Jiří ml.     3173
11.Pidrman PetrHofmann Martin ml.     2374
12.Filín JanKadlec Daniel     3184
13.Martinovský VítVykouk Jaromír     2385
14.Pechal RomanVaník Jiří ml.     2386
15.Filín JanHofmann Martin ml.     1387
16.Martinovský VítKadlec Daniel     3197
17.Pechal RomanVykouk Jaromír     0398
18.Pidrman PetrVaník Jiří ml.     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinovský Vít31Hofmann Martin ml.31
Pechal Roman04Kadlec Daniel13
Pidrman Petr31Vykouk Jaromír31
Filín Jan22Vaník Jiří ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Ivan
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:230SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
Chuchel Martin
Landa Josef
 
 
637  3010
2.Sander Miroslav
Černý Tomáš
 
 
Červenka Zdeněk
Marousek Jan
 
 
855  3020
3.Hrivňák PetrChuchel Martin-68410 3130
4.Sander MiroslavLanda Josef-9734 3140
5.Černý TomášČervenka Zdeněk668  3050
6.Soukup KarelMarousek Jan244  3060
7.Sander MiroslavChuchel Martin-959-993270
8.Černý TomášLanda Josef797  3080
9.Soukup KarelČervenka Zdeněk5107  3090
10.Hrivňák PetrMarousek Jan495  30100
11.Černý TomášChuchel Martin         
12.Soukup KarelLanda Josef         
13.Hrivňák PetrČervenka Zdeněk         
14.Sander MiroslavMarousek Jan         
15.Soukup KarelChuchel Martin         
16.Hrivňák PetrLanda Josef         
17.Sander MiroslavČervenka Zdeněk         
18.Černý TomášMarousek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr20Chuchel Martin02
Sander Miroslav20Landa Josef02
Černý Tomáš20Červenka Zdeněk02
Soukup Karel20Marousek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Keller Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Leska Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:25605:519TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Petrlík Jiří ml.
 
 
Krejčí Karel
Blažek Jan
 
 
-8810-4-52301
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Vlasák Radek
Frič Lukáš
 
 
-58-8283211
3.Kubovský ZdeněkKrejčí Karel-877-6-32312
4.Štěpnička MichalBlažek Jan-8-97743222
5.Petrlík Jiří ml.Frič Lukáš-5-1051183232
6.Vízner JiříVlasák Radek35-8-12-72333
7.Štěpnička MichalKrejčí Karel-7710-7-92334
8.Petrlík Jiří ml.Blažek Jan-7-74523244
9.Vízner JiříFrič Lukáš7-857 3154
10.Kubovský ZdeněkVlasák Radek9-931 3164
11.Petrlík Jiří ml.Krejčí Karel8-988 3174
12.Vízner JiříBlažek Jan-9626 3184
13.Kubovský ZdeněkFrič Lukáš388  3094
14.Štěpnička MichalVlasák Radek-5887 31104
15.Vízner JiříKrejčí Karel         
16.Kubovský ZdeněkBlažek Jan         
17.Štěpnička MichalFrič Lukáš         
18.Petrlík Jiří ml.Vlasák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubovský Zdeněk21Krejčí Karel21
Štěpnička Michal21Blažek Jan03
Petrlík Jiří ml.30Frič Lukáš03
Vízner Jiří21Vlasák Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32516:499ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Dänner Michal
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
98-95 3110
2.Kotrba Luděk
Fürst Ladislav
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-8-6-9  0311
3.Fürst LadislavPeterka Milan ml.-4-3-9  0312
4.Dänner MichalSteif Richard-9-912-4 1313
5.Kotrba LuděkSkopec Pavel8106  3023
6.Jelínek ŠimonStein PetrWO    3033
7.Dänner MichalPeterka Milan ml.-6-10-4  0334
8.Kotrba LuděkSteif Richard-1061111 3144
9.Jelínek ŠimonSkopec Pavel-77-11-11 1345
10.Fürst LadislavStein PetrWO    3055
11.Kotrba LuděkPeterka Milan ml.-10-3-7  0356
12.Jelínek ŠimonSteif Richard-611-4-6 1357
13.Fürst LadislavSkopec Pavel-5-878-82358
14.Dänner MichalStein PetrWO    3068
15.Jelínek ŠimonPeterka Milan ml.-5-911-8 1369
16.Fürst LadislavSteif Richard8-7-3-11 13610
17.Dänner MichalSkopec Pavel5-7-9  12  
18.Kotrba LuděkStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fürst Ladislav03Peterka Milan ml.40
Dänner Michal02Steif Richard31
Kotrba Luděk21Skopec Pavel21
Jelínek Šimon03   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feifrlík Marcel
Pavlica Jan
 
 
Janeček Marek
Schneiderová Jana
 
 
     3010
2.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Hampejs Vladislav
Himko Jaroslav
 
 
     3120
3.Krejčí LadislavJaneček Marek     3030
4.Pavlica JanHimko Jaroslav     3240
5.Veselý PetrHampejs Vladislav     3050
6.Feifrlík MarcelSchneiderová Jana     3060
7.Pavlica JanJaneček Marek     3070
8.Veselý PetrHimko Jaroslav     3080
9.Feifrlík MarcelHampejs Vladislav     3190
10.Krejčí LadislavSchneiderová Jana     30100
11.Veselý PetrJaneček Marek         
12.Feifrlík MarcelHimko Jaroslav         
13.Krejčí LadislavHampejs Vladislav         
14.Pavlica JanSchneiderová Jana         
15.Feifrlík MarcelJaneček Marek         
16.Krejčí LadislavHimko Jaroslav         
17.Pavlica JanHampejs Vladislav         
18.Veselý PetrSchneiderová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Ladislav20Janeček Marek02
Pavlica Jan20Himko Jaroslav02
Veselý Petr20Hampejs Vladislav02
Feifrlík Marcel20Schneiderová Jana02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy