Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Chuchel Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Kopecký Filip
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Skokan Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13450:352TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
Kadlec Michal
Fencl Lukáš
 
 
6811  3010
2.Kopecký Filip
Chuchel Martin
 
 
Pich Jan
Bláha Petr
 
 
279  3020
3.Kopecký FilipKadlec Michal-886-813230
4.Skokan ViktorFencl Lukáš73-6-823240
5.Chuchel MartinPich Jan5-755 3150
6.Chrvala RadovanBláha Petr967  3060
7.Skokan ViktorKadlec Michal948  3070
8.Chuchel MartinFencl Lukáš-108-910-82371
9.Chrvala RadovanPich Jan869  3081
10.Kopecký FilipBláha Petr598  3091
11.Chuchel MartinKadlec Michal-6-3-5  0392
12.Chrvala RadovanFencl Lukáš-8-957532102
13.Kopecký FilipPich Jan7-747 31  
14.Skokan ViktorBláha Petr         
15.Chrvala RadovanKadlec Michal         
16.Kopecký FilipFencl Lukáš         
17.Skokan ViktorPich Jan         
18.Chuchel MartinBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Filip20Kadlec Michal12
Skokan Viktor20Fencl Lukáš12
Chuchel Martin12Pich Jan02
Chrvala Radovan30Bláha Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Halada Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32693:660TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gono Milan
Štěpnička Michal
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
-8-77893210
2.Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
Ferraj Miroslav
Bareš Jaroslav ml.
 
 
-8-7-4  0311
3.Gono MilanBareš Jaroslav ml.611-5-6-72312
4.Kubovský ZdeněkFerraj Miroslav1053  3022
5.Štěpnička MichalStareček Martin986  3032
6.Vízner JiříGabriel Josef966  3042
7.Kubovský ZdeněkBareš Jaroslav ml.-910-78-82343
8.Štěpnička MichalFerraj Miroslav79-4-1153253
9.Vízner JiříStareček Martin57-912 3163
10.Gono MilanGabriel Josef-81149 3173
11.Štěpnička MichalBareš Jaroslav ml.12-5-11-12 1374
12.Vízner JiříFerraj Miroslav7-1011-3-82375
13.Gono MilanStareček Martin-1098-873285
14.Kubovský ZdeněkGabriel Josef-11-106743295
15.Vízner JiříBareš Jaroslav ml.-669-9-52396
16.Gono MilanFerraj Miroslav-11-8-3  0397
17.Kubovský ZdeněkStareček Martin-12366 31107
18.Štěpnička MichalGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gono Milan22Bareš Jaroslav ml.40
Kubovský Zdeněk31Ferraj Miroslav22
Štěpnička Michal21Stareček Martin04
Vízner Jiří22Gabriel Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Lehký Milan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
     1301
2.Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
     3111
3.Steif RichardDržálek Jan     2312
4.Skopec PavelGörner Darin     2313
5.Stein PetrVukliševič Zdeněk st.     1314
6.Peterka Milan ml.Šašek Vladimír     3024
7.Skopec PavelDržálek Jan     0325
8.Stein PetrGörner Darin     1326
9.Peterka Milan ml.Vukliševič Zdeněk st.     3136
10.Steif RichardŠašek Vladimír     3046
11.Stein PetrDržálek Jan     0347
12.Peterka Milan ml.Görner Darin     3157
13.Steif RichardVukliševič Zdeněk st.     0358
14.Skopec PavelŠašek Vladimír     0359
15.Peterka Milan ml.Držálek Jan     03510
16.Steif RichardGörner Darin         
17.Skopec PavelVukliševič Zdeněk st.         
18.Stein PetrŠašek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steif Richard12Držálek Jan40
Skopec Pavel03Görner Darin21
Stein Petr03Vukliševič Zdeněk st.21
Peterka Milan ml.31Šašek Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1022:30475:503KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Vladislav
Schneiderová Jana
 
 
Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
9-12-88-92301
2.Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
Hofmann Martin st.
Nemazal Zdeněk
 
 
-66-86-102302
3.Nováková EvaHofmann Martin ml.-4-5-10  0303
4.Schneiderová JanaHofmann Martin st.-9-9105-82304
5.Janeček MarekVykouk Jaromír-46-710-42305
6.Hampejs VladislavVaník Jiří ml.515  3015
7.Schneiderová JanaHofmann Martin ml.-8-11-6  0316
8.Janeček MarekNemazal Zdeněk-1012-911-82317
9.Hampejs VladislavVykouk Jaromír6-89-3-42318
10.Nováková EvaVaník Jiří ml.946  3028
11.Grubr VojtěchHofmann Martin ml.-7-5910-112329
12.Hampejs VladislavNemazal Zdeněk7-7-89-723210
13.Nováková EvaVykouk Jaromír         
14.Schneiderová JanaVaník Jiří ml.         
15.Hampejs VladislavHofmann Martin ml.         
16.Nováková EvaNemazal Zdeněk         
17.Schneiderová JanaVykouk Jaromír         
18.Grubr VojtěchVaník Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováková Eva11Hofmann Martin ml.30
Schneiderová Jana02Hofmann Martin st.10
Janeček Marek02Vykouk Jaromír20
Hampejs Vladislav12Vaník Jiří ml.02
Grubr Vojtěch01Nemazal Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Štěpánek Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23574:514SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Soukup Karel
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Verner David
 
 
579  3010
2.Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 
Beckert Zdeněk
Baláž Josef
 
 
-98812 3120
3.Hrivňák PetrReichl Jaroslav ml.-8-67743230
4.Sander MiroslavVerner David98-12-583240
5.Soukup KarelBaláž Josef955  3050
6.Chalupa RadekBeckert Zdeněk9-57-1043260
7.Sander MiroslavReichl Jaroslav ml.-105-87-62361
8.Soukup KarelVerner David-55-6-9 1362
9.Chalupa RadekBaláž Josef-8674 3172
10.Hrivňák PetrBeckert Zdeněk11-11-9-9 1373
11.Soukup KarelReichl Jaroslav ml.-97-6-6 1374
12.Chalupa RadekVerner David526  3084
13.Hrivňák PetrBaláž Josef-121089 3194
14.Sander MiroslavBeckert Zdeněk9-8-481132104
15.Chalupa RadekReichl Jaroslav ml.1012   20  
16.Hrivňák PetrVerner David         
17.Sander MiroslavBaláž Josef         
18.Soukup KarelBeckert Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrivňák Petr21Reichl Jaroslav ml.21
Sander Miroslav21Verner David12
Soukup Karel12Baláž Josef03
Chalupa Radek30Beckert Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:Frič Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Mach Dalibor
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37497:593TJ Pevato Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Radek
Blažek Jan
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
-7-51011-112301
2.Bayer Jiří
Krejčí Karel
 
 
Petrlík Jiří ml.
Filín Jan
 
 
-61089 3111
3.Krejčí KarelPetrlík Jiří ml.-6-8-6  0312
4.Bayer JiříFilín Jan-7-77-4 1313
5.Blažek JanPidrman Petr-4-2-5  0314
6.Vlasák RadekMartinovský Vít-8-5-9  0315
7.Bayer JiříPetrlík Jiří ml.810-4-5-62316
8.Blažek JanFilín Jan-5-6-3  0317
9.Vlasák RadekPidrman Petr-5559 3127
10.Krejčí KarelMartinovský Vít-99-7763237
11.Blažek JanPetrlík Jiří ml.-815-910-72338
12.Vlasák RadekFilín Jan10-7-2-5 1339
13.Krejčí KarelPidrman Petr8-257 3149
14.Bayer JiříMartinovský Vít-11-75423259
15.Vlasák RadekPetrlík Jiří ml.-9-11-3  03510
16.Krejčí KarelFilín Jan         
17.Bayer JiříPidrman Petr         
18.Blažek JanMartinovský Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Karel21Petrlík Jiří ml.40
Bayer Jiří12Filín Jan30
Blažek Jan03Pidrman Petr12
Vlasák Radek13Martinovský Vít12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy