Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33620:603KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Městka Petr
 
 
Görner Darin
Držálek Jan
 
 
-11-4-10  0301
2.Hofmann Martin ml.
Hofmann Martin st.
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
479  3011
3.Hofmann Martin ml.Držálek Jan-6-3-7  0312
4.Vaník Jiří ml.Görner Darin711-910 3122
5.Hofmann Martin st.Vukliševič Zdeněk st.682  3032
6.Městka PetrKieswetter Vojtěch st.357  3042
7.Vaník Jiří ml.Držálek Jan-5-11-7  0343
8.Hofmann Martin st.Görner Darin-8-528-92344
9.Městka PetrVukliševič Zdeněk st.-88-101263254
10.Hofmann Martin ml.Kieswetter Vojtěch st.589  3064
11.Hofmann Martin st.Držálek Jan-7-1-6  0365
12.Městka PetrGörner Darin-11-8-8  0366
13.Hofmann Martin ml.Vukliševič Zdeněk st.-9-781553276
14.Vaník Jiří ml.Kieswetter Vojtěch st.-88-81093286
15.Městka PetrDržálek Jan-10-4-8  0387
16.Hofmann Martin ml.Görner Darin-10-10-8  0388
17.Vaník Jiří ml.Vukliševič Zdeněk st.-13-63573298
18.Hofmann Martin st.Kieswetter Vojtěch st.576  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofmann Martin ml.22Držálek Jan40
Vaník Jiří ml.31Görner Darin31
Hofmann Martin st.22Vukliševič Zdeněk st.04
Městka Petr22Kieswetter Vojtěch st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Štěpnička Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško Michal
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
3:1024:34517:564TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gono Milan
Petrlík Jiří ml.
 
 
Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
86-59 3110
2.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Kopecký Filip
Jindřich Vít
 
 
-28-79133220
3.Kubovský ZdeněkChrvala Radovan-9678 3130
4.Petrlík Jiří ml.Jindřich Vít-107-710-82331
5.Gono MilanSkokan Viktor-7-6-7  0332
6.Vízner JiříKopecký Filip12-76-8-72333
7.Petrlík Jiří ml.Chrvala Radovan-64-8-8 1334
8.Gono MilanJindřich Vít-5-55-6 1335
9.Vízner JiříSkokan Viktor-47-172-92336
10.Kubovský ZdeněkKopecký Filip7-13-98-102337
11.Gono MilanChrvala Radovan9-28-7-52338
12.Vízner JiříJindřich Vít-95-5-3 1339
13.Kubovský ZdeněkSkokan Viktor102-9-5-923310
14.Petrlík Jiří ml.Kopecký Filip         
15.Vízner JiříChrvala Radovan         
16.Kubovský ZdeněkJindřich Vít         
17.Petrlík Jiří ml.Skokan Viktor         
18.Gono MilanKopecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubovský Zdeněk12Chrvala Radovan21
Petrlík Jiří ml.02Jindřich Vít30
Gono Milan03Skokan Viktor30
Vízner Jiří03Kopecký Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Himko Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Štěrba Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34517:566ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grubr Vojtěch
Stárek Adam
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-68127 3110
2.Hampejs Vladislav
Janeček Marek
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
-985-7-72311
3.Janeček MarekPeterka Milan ml.-7-10-10  0312
4.Stárek AdamSteif Richard-3-1119-52313
5.Hampejs VladislavSkopec Pavel9-5-99143223
6.Grubr VojtěchStein Petr669  3033
7.Stárek AdamPeterka Milan ml.-6-85-3 1334
8.Hampejs VladislavSteif Richard9-1275 3144
9.Grubr VojtěchSkopec Pavel-5-57-7 1345
10.Janeček MarekStein Petr-6-11-9  0346
11.Hampejs VladislavPeterka Milan ml.-11-889-102347
12.Grubr VojtěchSteif Richard-88-6-11 1348
13.Janeček MarekSkopec Pavel-8-8-9  0349
14.Stárek AdamStein Petr5-94-7-823410
15.Grubr VojtěchPeterka Milan ml.-9    01  
16.Janeček MarekSteif Richard         
17.Stárek AdamSkopec Pavel         
18.Hampejs VladislavStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janeček Marek03Peterka Milan ml.30
Stárek Adam03Steif Richard21
Hampejs Vladislav21Skopec Pavel21
Grubr Vojtěch12Stein Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Demjan Josef
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35682:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
Dänner Michal
Obracaník Štefan
 
 
8-7108 3110
2.Pavlica Jan
Nosek Jan
 
 
Kotrba Luděk
Šístek Pavel
 
 
-810-7-7 1311
3.Nosek JanKotrba Luděk87-410 3121
4.Krejčí LadislavDänner Michal-8-7118-62322
5.Pavlica JanŠístek Pavel-8-9-8  0323
6.Veselý PetrObracaník Štefan543  3033
7.Krejčí LadislavKotrba Luděk-6-8-7  0334
8.Pavlica JanDänner Michal877  3044
9.Veselý PetrŠístek Pavel975  3054
10.Nosek JanObracaník Štefan87-9-1083264
11.Pavlica JanKotrba Luděk9-8-7-8 1365
12.Veselý PetrDänner Michal-8-79-9 1366
13.Nosek JanŠístek Pavel-9-813-11 1367
14.Krejčí LadislavObracaník Štefan8-3-51163277
15.Veselý PetrKotrba Luděk-58-910-62378
16.Nosek JanDänner Michal11-8-38-82379
17.Krejčí LadislavŠístek Pavel-8-9101193289
18.Pavlica JanObracaník Štefan756  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosek Jan22Kotrba Luděk31
Krejčí Ladislav22Dänner Michal31
Pavlica Jan22Šístek Pavel22
Veselý Petr22Obracaník Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37567:606SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Karel
Vlasák Radek
 
 
Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
-6-1211-8 1301
2.Bayer Jiří
Ajdini Tereza
 
 
Čáp Milan
Černý Tomáš
 
 
-4-67-8 1302
3.Vlasák RadekSoukup Karel-7-410-7 1303
4.Bayer JiříČerný Tomáš-1098-8-52304
5.Krejčí KarelČáp Milan8-768 3114
6.Ajdini TerezaHrivňák Petr-9-466-82315
7.Bayer JiříSoukup Karel-757-653225
8.Krejčí KarelČerný Tomáš875  3035
9.Ajdini TerezaČáp Milan-5-95-5 1336
10.Vlasák RadekHrivňák Petr7-1423 3146
11.Krejčí KarelSoukup Karel-8611-983256
12.Ajdini TerezaČerný Tomáš-3-3-3  0357
13.Vlasák RadekČáp Milan105-68 3167
14.Bayer JiříHrivňák Petr6-8-9-11 1368
15.Ajdini TerezaSoukup Karel-5-8-9  0369
16.Vlasák RadekČerný Tomáš-5-10-8  03610
17.Bayer JiříČáp Milan         
18.Krejčí KarelHrivňák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlasák Radek22Soukup Karel22
Bayer Jiří12Černý Tomáš31
Krejčí Karel30Čáp Milan12
Ajdini Tereza04Hrivňák Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice AVrchní
rozhodčí:
Šuma Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33 TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filín Jan
Petrlík Josef
 
 
Fencl Pavel
Reichl Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Verner David
Beckert Zdeněk
 
 
     2302
3.Martinovský VítFencl Pavel     1303
4.Pidrman PetrReichl Jaroslav ml.     0304
5.Petrlík JosefVerner David     0305
6.Filín JanBeckert Zdeněk     3115
7.Pidrman PetrFencl Pavel     0316
8.Petrlík JosefReichl Jaroslav ml.     0317
9.Filín JanVerner David     2318
10.Martinovský VítBeckert Zdeněk     3228
11.Petrlík JosefFencl Pavel     0329
12.Filín JanReichl Jaroslav ml.     23210
13.Martinovský VítVerner David         
14.Pidrman PetrBeckert Zdeněk         
15.Filín JanFencl Pavel         
16.Martinovský VítReichl Jaroslav ml.         
17.Pidrman PetrVerner David         
18.Petrlík JosefBeckert Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinovský Vít11Fencl Pavel30
Pidrman Petr02Reichl Jaroslav ml.30
Petrlík Josef03Verner David20
Filín Jan12Beckert Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
dvojička
BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35461:529TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stareček Martin
Rokyta Jan
 
 
Kadlec Michal
Fencl Lukáš
 
 
-5-7-1  0301
2.Ferraj Miroslav
Gabriel Josef
 
 
Cimerman Ladislav
Bláha Petr
 
 
108-8-933211
3.Rokyta JanKadlec Michal-6-5-13  0312
4.Gabriel JosefFencl Lukáš-8-6-9  0313
5.Stareček MartinCimerman Ladislav-9-3-8  0314
6.Ferraj MiroslavBláha Petr136  3024
7.Gabriel JosefKadlec Michal79-7-7-82325
8.Stareček MartinFencl Lukáš-311-4-10 1326
9.Ferraj MiroslavCimerman Ladislav8-86-983236
10.Rokyta JanBláha Petr-6-6-7  0337
11.Stareček MartinKadlec Michal-7-611-6 1338
12.Ferraj MiroslavFencl Lukáš-97108 3148
13.Rokyta JanCimerman Ladislav-711-9-7 1349
14.Gabriel JosefBláha Petr-7-775-723410
15.Ferraj MiroslavKadlec Michal         
16.Rokyta JanFencl Lukáš         
17.Gabriel JosefCimerman Ladislav         
18.Stareček MartinBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rokyta Jan03Kadlec Michal30
Gabriel Josef03Fencl Lukáš21
Stareček Martin03Cimerman Ladislav21
Ferraj Miroslav30Bláha Petr21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy