Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Demjan Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33606:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Jan
Šístek Pavel
 
 
Kadlec Michal
Fencl Lukáš
 
 
-12-6-8  0301
2.Jelínek Šimon
Dänner Michal
 
 
Smolka Michael
Smejkal Vít
 
 
5-104-553211
3.Dänner MichalSmolka Michael86-96 3121
4.Šístek PavelKadlec Michal-9-9-6  0322
5.Fürst JanSmejkal Vít6167  3032
6.Jelínek ŠimonFencl Lukáš12-55-10113242
7.Šístek PavelSmolka Michael-7-8-10  0343
8.Fürst JanKadlec Michal-7-98-5 1344
9.Jelínek ŠimonSmejkal Vít820  3054
10.Dänner MichalFencl Lukáš1097  3064
11.Fürst JanSmolka Michael-9-6-11  0365
12.Jelínek ŠimonKadlec Michal-7-4-11  0366
13.Dänner MichalBláha Radek5-597 3176
14.Šístek PavelFencl Lukáš-7-810-10 1377
15.Jelínek ŠimonSmolka Michael595  3087
16.Dänner MichalKadlec Michal977  3097
17.Šístek PavelBláha Radek-7-5-3  0398
18.Fürst JanFencl Lukáš312-6-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal40Smolka Michael22
Šístek Pavel04Kadlec Michal31
Fürst Jan13Smejkal Vít02
Jelínek Šimon31Fencl Lukáš22
   Bláha Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Lacina Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:31523:542TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Šimonek Milan
 
 
Gabriel Josef
Stareček Martin
 
 
5136  3010
2.Průša Vojtěch
Feifrlík Marcel
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
-3-9-12  0311
3.Feifrlík MarcelBareš Jaroslav ml.75-48 3121
4.Šimonek MilanFerraj Miroslav-511-9-6 1322
5.Veselý PetrStareček Martin375  3032
6.Průša VojtěchGabriel Josef-9-5-5  0333
7.Šimonek MilanBareš Jaroslav ml.-8-76-8 1334
8.Veselý PetrFerraj Miroslav-97-5-8 1335
9.Průša VojtěchStareček Martin9-9-9-8 1336
10.Feifrlík MarcelGabriel Josef865  3046
11.Veselý PetrBareš Jaroslav ml.9-7-9-5 1347
12.Průša VojtěchFerraj Miroslav-8-1-6  0348
13.Feifrlík MarcelStareček Martin1086  3058
14.Šimonek MilanGabriel Josef121010  3068
15.Průša VojtěchBareš Jaroslav ml.5-97-13-92369
16.Feifrlík MarcelFerraj Miroslav-9-96-2 13610
17.Šimonek MilanStareček Martin         
18.Veselý PetrGabriel Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Feifrlík Marcel31Bareš Jaroslav ml.31
Šimonek Milan12Ferraj Miroslav40
Veselý Petr12Stareček Martin12
Průša Vojtěch04Gabriel Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Chalupa Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Soukup Karel
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:31507:551ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Karel
Čáp Milan
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
6-6-5-5 1301
2.Chalupa Radek
Hrivňák Petr
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
7-4-11-8 1302
3.Čáp MilanPeterka Milan ml.-69-9-5 1303
4.Soukup KarelSteif Richard-88-9-3 1304
5.Hrivňák PetrSkopec Pavel-7985 3114
6.Chalupa RadekStein Petr1296  3024
7.Soukup KarelPeterka Milan ml.9136  3034
8.Hrivňák PetrSteif Richard10-3-8-10 1335
9.Chalupa RadekSkopec Pavel1058  3045
10.Čáp MilanStein Petr775  3055
11.Hrivňák PetrPeterka Milan ml.9-9-6-12 1356
12.Chalupa RadekSteif Richard-4-6-7  0357
13.Čáp MilanSkopec Pavel-6-10-10  0358
14.Soukup KarelStein Petr989  3068
15.Chalupa RadekPeterka Milan ml.-9-77-9 1369
16.Čáp MilanSteif Richard-3-8-10  03610
17.Soukup KarelSkopec Pavel         
18.Hrivňák PetrStein Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Milan13Peterka Milan ml.31
Soukup Karel21Steif Richard40
Hrivňák Petr12Skopec Pavel12
Chalupa Radek22Stein Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36687:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
Nováková Eva
Janeček Marek
 
 
-714-8683210
2.Vlasák Radek
Bayer Jiří
 
 
Hampejs Vladislav
Grubr Vojtěch
 
 
87-710 3120
3.Bayer JiříNováková Eva-7-3-5  0321
4.Frič LukášHampejs Vladislav7-7-58-82322
5.Blažek JanJaneček Marek47-810 3132
6.Vlasák RadekGrubr Vojtěch5107  3042
7.Frič LukášNováková Eva-7-7-9  0343
8.Blažek JanHampejs Vladislav-105-9793253
9.Vlasák RadekJaneček Marek722  3063
10.Bayer JiříGrubr Vojtěch-4-8-4  0364
11.Blažek JanNováková Eva-7109-4113274
12.Vlasák RadekHampejs Vladislav79-6-7-82375
13.Bayer JiříJaneček Marek847  3085
14.Frič LukášGrubr Vojtěch-7-167-7 1386
15.Vlasák RadekNováková Eva-33-97-72387
16.Bayer JiříHampejs Vladislav4-149-7-62388
17.Frič LukášJaneček Marek7-46-1-122389
18.Blažek JanGrubr Vojtěch8-1049 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bayer Jiří13Nováková Eva31
Frič Lukáš04Hampejs Vladislav31
Blažek Jan40Janeček Marek13
Vlasák Radek22Grubr Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 87 Dobroměřice 440 01, na křižovatce naproti bývalé základní školeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37519:570TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Jaroslav ml.
Verner David
 
 
Pospíšil Václav
Skokan Viktor
 
 
8-6-31393210
2.Baláž Josef
Beckert Zdeněk
 
 
Kopecký Filip
Chuchel Martin
 
 
-7-8-8  0311
3.Verner DavidPospíšil Václav3-6-9-10 1312
4.Baláž JosefSkokan Viktor-76-8-8 1313
5.Beckert ZdeněkKopecký Filip-6-8-7  0314
6.Reichl Jaroslav ml.Chuchel Martin-5-95883224
7.Baláž JosefPospíšil Václav-69-10-6 1325
8.Beckert ZdeněkSkokan Viktor-10-48-7 1326
9.Reichl Jaroslav ml.Kopecký Filip769  3036
10.Verner DavidChuchel Martin-81138 3146
11.Beckert ZdeněkPospíšil Václav-5-9-6  0347
12.Reichl Jaroslav ml.Skokan Viktor-9-98-10 1348
13.Verner DavidKopecký Filip8-9-8-7 1349
14.Baláž JosefChuchel Martin-858-983259
15.Reichl Jaroslav ml.Pospíšil Václav-9-8-10  03510
16.Verner DavidSkokan Viktor         
17.Baláž JosefKopecký Filip         
18.Beckert ZdeněkChuchel Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Verner David12Pospíšil Václav40
Baláž Josef12Skokan Viktor30
Beckert Zdeněk03Kopecký Filip21
Reichl Jaroslav ml.22Chuchel Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice AVrchní
rozhodčí:
Šuma Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24 TJ Pevato Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrlík Jiří ml.
Filín Jan
 
 
Štěpnička Michal
Gono Milan
 
 
     3210
2.Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
Kubovský Zdeněk
Vízner Jiří
 
 
     0311
3.Filín JanŠtěpnička Michal     3221
4.Pidrman PetrKubovský Zdeněk     2322
5.Martinovský VítGono Milan     3232
6.Petrlík Jiří ml.Vízner Jiří     0333
7.Pidrman PetrŠtěpnička Michal     3243
8.Martinovský VítKubovský Zdeněk     3053
9.Petrlík Jiří ml.Gono Milan     3063
10.Filín JanVízner Jiří     1364
11.Martinovský VítŠtěpnička Michal     3074
12.Petrlík Jiří ml.Kubovský Zdeněk     3184
13.Filín JanGono Milan     3094
14.Pidrman PetrVízner Jiří     0395
15.Petrlík Jiří ml.Štěpnička Michal     30105
16.Filín JanKubovský Zdeněk         
17.Pidrman PetrGono Milan         
18.Martinovský VítVízner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filín Jan21Štěpnička Michal04
Pidrman Petr12Kubovský Zdeněk12
Martinovský Vít30Gono Milan03
Petrlík Jiří ml.31Vízner Jiří30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy