Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pevato Smolnice ARozhodčí:Pichová Martina
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31 TJ Pevato Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimerman Ladislav
Pich Jan
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
     0301
2.Kadlec Michal
Bláha Radek
 
 
Petrlík Jiří ml.
Filín Jan
 
 
     1302
3.Pich JanFilín Jan     0303
4.Bláha RadekPetrlík Jiří ml.     1304
5.Cimerman LadislavMartinovský Vít     2305
6.Kadlec MichalPidrman Petr     3115
7.Bláha RadekFilín Jan     0316
8.Cimerman LadislavPetrlík Jiří ml.     0317
9.Kadlec MichalMartinovský Vít     3027
10.Pich JanPidrman Petr     0328
11.Cimerman LadislavFilín Jan     1329
12.Kadlec MichalPetrlík Jiří ml.     03210
13.Pich JanMartinovský Vít         
14.Bláha RadekPidrman Petr         
15.Kadlec MichalFilín Jan         
16.Pich JanPetrlík Jiří ml.         
17.Bláha RadekMartinovský Vít         
18.Cimerman LadislavPidrman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pich Jan02Filín Jan30
Bláha Radek02Petrlík Jiří ml.30
Cimerman Ladislav03Martinovský Vít11
Kadlec Michal21Pidrman Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36500:557TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Gabriel Josef
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
8-4-5-9 1301
2.Ferraj Miroslav
Bareš Jaroslav ml.
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
3-979 3111
3.Brand Roman st.Reichl Jaroslav ml.-10-8-6  0312
4.Gabriel JosefFencl Pavel-6-5-4  0313
5.Bareš Jaroslav ml.Verner David-78-92-52314
6.Ferraj MiroslavBaláž Josef8-113-483224
7.Gabriel JosefReichl Jaroslav ml.-5-5-7  0325
8.Bareš Jaroslav ml.Fencl Pavel-9-5710-62326
9.Ferraj MiroslavVerner David-77810 3136
10.Brand Roman st.Baláž Josef-8-4-8  0337
11.Bareš Jaroslav ml.Reichl Jaroslav ml.8-694 3147
12.Ferraj MiroslavFencl Pavel-8229 3157
13.Brand Roman st.Verner David-5-6-6  0358
14.Gabriel JosefBaláž Josef-1211-5-4 1359
15.Ferraj MiroslavReichl Jaroslav ml.54-4-9-1223510
16.Brand Roman st.Fencl Pavel         
17.Gabriel JosefVerner David         
18.Bareš Jaroslav ml.Baláž Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brand Roman st.03Reichl Jaroslav ml.31
Gabriel Josef03Fencl Pavel21
Bareš Jaroslav ml.12Verner David21
Ferraj Miroslav31Baláž Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34525:537KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
875  3010
2.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Šimonek Milan
Feifrlík Marcel
 
 
-9-119-7 1311
3.Görner DarinFeifrlík Marcel-1088-863221
4.Šašek VladimírVeselý Petr-8-910-9 1322
5.Vukliševič Zdeněk st.Šimonek Milan-9-6-6  0323
6.Držálek JanKrejčí Ladislav695  3033
7.Šašek VladimírFeifrlík Marcel-6-6-7  0334
8.Vukliševič Zdeněk st.Veselý Petr-7-947-82335
9.Držálek JanŠimonek Milan557  3045
10.Görner DarinKrejčí Ladislav5-7-9-4 1346
11.Vukliševič Zdeněk st.Feifrlík Marcel-6-9-3  0347
12.Držálek JanVeselý Petr481  3057
13.Görner DarinŠimonek Milan4-11-97-42358
14.Šašek VladimírKrejčí Ladislav-6-13-3  0359
15.Držálek JanFeifrlík Marcel5-8-9473269
16.Görner DarinVeselý Petr-6-2-5  03610
17.Šašek VladimírŠimonek Milan         
18.Vukliševič Zdeněk st.Krejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Görner Darin13Feifrlík Marcel22
Šašek Vladimír03Veselý Petr31
Vukliševič Zdeněk st.03Šimonek Milan21
Držálek Jan40Krejčí Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most AVrchní
rozhodčí:
Hofmann Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov BRozhodčí:Městka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Albrechtická 414, 434 01 Most, Budova SVČ Most - modrá hernaRozhodčí:Hofmann Martin st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38600:654KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin ml.
Vykouk Jaromír
 
 
Malý Michal
Dänner Michal
 
 
-975-253210
2.Hofmann Martin st.
Městka Petr
 
 
Kotrba Luděk
Fürst Jan
 
 
9-91411 3120
3.Hofmann Martin ml.Fürst Jan853  3030
4.Nemazal ZdeněkMalý Michal-3-1-5  0331
5.Vykouk JaromírKotrba Luděk8-13-6-7 1332
6.Vaník Jiří ml.Dänner Michal-72-8-9 1333
7.Nemazal ZdeněkFürst Jan-8-4-6  0334
8.Městka PetrMalý Michal-39-4-9 1335
9.Vaník Jiří ml.Kotrba Luděk-79-9-10 1336
10.Hofmann Martin ml.Dänner Michal7810  3046
11.Městka PetrFürst Jan6-4-8-9 1347
12.Vaník Jiří ml.Malý Michal4-410-6-102348
13.Hofmann Martin ml.Kotrba Luděk-9-881093258
14.Nemazal ZdeněkDänner Michal-4-11-4  0359
15.Vaník Jiří ml.Fürst Jan5-5-9853269
16.Hofmann Martin ml.Malý Michal-81097 3179
17.Nemazal ZdeněkKotrba Luděk7-710-8-523710
18.Městka PetrDänner Michal8-8-85-723  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.40Fürst Jan22
Nemazal Zdeněk04Malý Michal31
Vykouk Jaromír01Kotrba Luděk31
Vaník Jiří ml.13Dänner Michal21
Městka Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Skokan Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Chrvala Radovan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Chuchel Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Skokan Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27608:563TTC Litoměřice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrvala Radovan
Skokan Viktor
 
 
Hampejs Vladislav
Kacálková Kristýna
 
 
-12897 3110
2.Chuchel Martin
Landa Josef
 
 
Grubr Vojtěch
Stárek Adam
 
 
-98-3-4 1311
3.Chuchel MartinKacálková Kristýna-4596 3121
4.Skokan ViktorGrubr Vojtěch914  3031
5.Landa JosefStárek Adam-6-4-6  0332
6.Chrvala RadovanHampejs Vladislav569  3042
7.Skokan ViktorKacálková Kristýna-311-9553252
8.Landa JosefGrubr Vojtěch-4-99-6 1353
9.Chrvala RadovanStárek Adam1146  3063
10.Chuchel MartinHampejs Vladislav-5-597-62364
11.Landa JosefKacálková Kristýna1110-9-6-82365
12.Chrvala RadovanGrubr Vojtěch695  3075
13.Chuchel MartinStárek Adam8-9-9-8 1376
14.Skokan ViktorHampejs Vladislav7-10-11-4 1377
15.Chrvala RadovanKacálková Kristýna6-654 3187
16.Chuchel MartinGrubr Vojtěch43-611 3197
17.Skokan ViktorStárek Adam747  30107
18.Landa JosefHampejs Vladislav-7-5-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chuchel Martin22Kacálková Kristýna13
Skokan Viktor31Grubr Vojtěch13
Landa Josef03Stárek Adam22
Chrvala Radovan40Hampejs Vladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Samek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Leska Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Suško Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33674:649TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Jiří
Kubovský Zdeněk
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-9-1-9  0301
2.Štěpnička Michal
Gono Milan
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
-9-99-4 1302
3.Kubovský ZdeněkPeterka Milan ml.-107-8-7 1303
4.Gono MilanSteif Richard14-798 3113
5.Štěpnička MichalSkopec Pavel6-6-7-9 1314
6.Vízner JiříStein Petr755  3024
7.Gono MilanPeterka Milan ml.-778-7-72325
8.Štěpnička MichalSteif Richard-89-8-7 1326
9.Vízner JiříSkopec Pavel6413  3036
10.Kubovský ZdeněkStein Petr-86410 3146
11.Štěpnička MichalPeterka Milan ml.-9-8-5  0347
12.Vízner JiříSteif Richard-8826 3157
13.Kubovský ZdeněkSkopec Pavel79-78 3167
14.Gono MilanStein Petr-51097 3177
15.Vízner JiříPeterka Milan ml.-810-7783287
16.Kubovský ZdeněkSteif Richard128-10-953297
17.Gono MilanSkopec Pavel8-6-36-92398
18.Štěpnička MichalStein Petr863  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubovský Zdeněk31Peterka Milan ml.31
Gono Milan22Steif Richard13
Štěpnička Michal13Skopec Pavel22
Vízner Jiří40Stein Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy