Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Vaniš Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22703:579TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frič Lukáš
Blažek Jan
 
 
Sander Miroslav
Mládek Petr
 
 
847  3010
2.Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Freimann Karel
Čáp Stanislav
 
 
-8-79983220
3.Frič LukášFreimann Karel5-7510 3130
4.Dohnal JiříSander Miroslav6-11-9-9 1331
5.Šnajdr AntonínMládek Petr-127-91093241
6.Blažek JanČáp Stanislav557  3051
7.Dohnal JiříFreimann Karel58-129 3161
8.Šnajdr AntonínSander Miroslav-10-11-7  0362
9.Blažek JanMládek Petr9811  3072
10.Frič LukášČáp Stanislav173  3082
11.Šnajdr AntonínFreimann Karel7-8916 3192
12.Blažek JanSander Miroslav9-852 31102
13.Frič LukášMládek Petr657  30112
14.Dohnal JiříČáp Stanislav-9-7910-423113
15.Blažek JanFreimann Karel764  30123
16.Frič LukášSander Miroslav77-89 31133
17.Dohnal JiříMládek Petr10-9-8-4 13134
18.Šnajdr AntonínČáp Stanislav8-753 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frič Lukáš40Freimann Karel04
Dohnal Jiří13Sander Miroslav22
Šnajdr Antonín31Mládek Petr13
Blažek Jan40Čáp Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Voda Milan
 
 
Pich Jan
Brožová Alena
 
 
     1301
2.Pospíšil Petr
Klouček Luboš ml.
 
 
Záruba David
Fencl Jakub
 
 
     3011
3.Schmoranz PavelPich Jan     0312
4.Klouček Luboš ml.Brožová Alena     3022
5.Lipiner PetrZáruba David     3232
6.Voda MilanFencl Jakub     3142
7.Klouček Luboš ml.Pich Jan     3052
8.Lipiner PetrBrožová Alena     3062
9.Voda MilanZáruba David     3172
10.Schmoranz PavelFencl Jakub     0373
11.Lipiner PetrPich Jan     2374
12.Voda MilanBrožová Alena     3184
13.Schmoranz PavelZáruba David     1385
14.Pospíšil PetrFencl Jakub     0386
15.Voda MilanPich Jan     3196
16.Schmoranz PavelBrožová Alena     32106
17.Pospíšil PetrZáruba David     13107
18.Lipiner PetrFencl Jakub     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schmoranz Pavel13Pich Jan22
Klouček Luboš ml.20Brožová Alena04
Lipiner Petr31Záruba David22
Voda Milan40Fencl Jakub22
Pospíšil Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Dlouhý Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:38 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zapletal Bohumil
Bartoš Filip
 
 
Šmidílek Pavel
Leska Vojtěch
 
 
     3210
2.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Kopřiva Aleš
Kopřiva Radek
 
 
     2311
3.Petrlík JosefKopřiva Radek     2312
4.Zapletal BohumilLeska Vojtěch     3222
5.Bartoš FilipKopřiva Aleš     3032
6.Pechal RomanŠmidílek Pavel     3242
7.Zapletal BohumilKopřiva Radek     0343
8.Bartoš FilipLeska Vojtěch     3153
9.Pechal RomanKopřiva Aleš     3263
10.Petrlík JosefŠmidílek Pavel     3173
11.Bartoš FilipKopřiva Radek     3283
12.Pechal RomanLeska Vojtěch     0384
13.Petrlík JosefKopřiva Aleš     3094
14.Zapletal BohumilŠmidílek Pavel     2395
15.Pechal RomanKopřiva Radek     2396
16.Petrlík JosefLeska Vojtěch     2397
17.Zapletal BohumilKopřiva Aleš     1398
18.Bartoš FilipŠmidílek Pavel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrlík Josef22Kopřiva Radek31
Zapletal Bohumil13Leska Vojtěch22
Bartoš Filip40Kopřiva Aleš13
Pechal Roman22Šmidílek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Šmíd Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:Kubík Martin
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Kalibán Evžen
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43646:698Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vlastimil
Strejcovský Antonín
 
 
Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
-68-8-8 1301
2.Kučera Lubomír
Sojka Theodor
 
 
Mikač Jiří
Röber Jakub
 
 
10-456 3111
3.Strejcovský AntonínHylský Zdeněk-7-8-9  0312
4.Novotný VlastimilRöber Jakub-7-48-8 1313
5.Sojka TheodorMikač Jiří-8-7-5  0314
6.Kučera LubomírPech Martin st.517-84 3124
7.Novotný VlastimilHylský Zdeněk-3-7-6  0325
8.Sojka TheodorRöber Jakub-97-4-3 1326
9.Kučera LubomírMikač Jiří6-76-1033236
10.Strejcovský AntonínPech Martin st.-13912-11-82337
11.Sojka TheodorHylský Zdeněk-12-7-8  0338
12.Kučera LubomírRöber Jakub-82-9-8 1339
13.Strejcovský AntonínMikač Jiří467  3049
14.Novotný VlastimilPech Martin st.-8-10-7  03410
15.Kučera LubomírHylský Zdeněk-79-87-823411
16.Strejcovský AntonínRöber Jakub-12499 31511
17.Novotný VlastimilMikač Jiří-4-288932611
18.Sojka TheodorPech Martin st.10-10-812-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejcovský Antonín22Hylský Zdeněk40
Novotný Vlastimil13Röber Jakub31
Sojka Theodor04Mikač Jiří13
Kučera Lubomír22Pech Martin st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Hissen Martin
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
     1301
2.Kadlček Lubomír
Krejčí Petr
 
 
Hanousek Josef
Hrabánek Jiří
 
 
     3011
3.Kadlček LubomírVích Luděk     0312
4.Krejčí PetrHanousek Josef     3122
5.Kročák MilanHrabánek Jiří     3032
6.Barták LubošVích Josef     2333
7.Krejčí PetrVích Luděk     0334
8.Kročák MilanKropáček Ladislav     3044
9.Barták LubošHrabánek Jiří     3254
10.Kadlček LubomírVích Josef     2355
11.Kročák MilanVích Luděk     2356
12.Barták LubošKropáček Ladislav     3066
13.Kadlček LubomírHrabánek Jiří     2367
14.Krejčí PetrVích Josef     0368
15.Barták LubošVích Luděk     0369
16.Kadlček LubomírKropáček Ladislav     3079
17.Krejčí PetrHrabánek Jiří     13710
18.Kročák MilanVích Josef     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Lubomír13Vích Luděk40
Krejčí Petr13Hanousek Josef01
Kročák Milan22Hrabánek Jiří22
Barták Luboš22Vích Josef40
   Kropáček Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:13644:475TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysilka Miroslav
Kotrba Petr
 
 
Kmoníček Martin st.
Kmoníček Martin
 
 
159-63 3110
2.Zimák Michal
Horejsek Jakub
 
 
Barták Radim
Smetana Václav
 
 
66-69 3120
3.Kysilka MiroslavKmoníček Martin st.53-35 3130
4.Kotrba PetrKmoníček Martin636  3040
5.Horejsek JakubBarták Radim566  3050
6.Zimák MichalSmetana Václav674  3060
7.Kotrba PetrKmoníček Martin st.565  3070
8.Horejsek JakubKmoníček Martin-9-89533280
9.Zimák MichalBarták Radim5153  3090
10.Kysilka MiroslavSmetana Václav777  30100
11.Horejsek JakubKmoníček Martin st.6-59-91032110
12.Zimák MichalKmoníček Martin258  30120
13.Kysilka MiroslavBarták Radim578  30130
14.Kotrba PetrSmetana Václav54-66 31140
15.Zimák MichalKmoníček Martin st.-885-7932150
16.Kysilka MiroslavKmoníček Martin1249  30160
17.Kotrba PetrBarták RadimWO    03161
18.Horejsek JakubSmetana Václav959  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kysilka Miroslav40Kmoníček Martin st.04
Kotrba Petr30Kmoníček Martin04
Horejsek Jakub40Barták Radim03
Zimák Michal40Smetana Václav04
WO01WO10
Kotrba nedohrál zápas pro nevolnost

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy