Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Pecinka Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
Zimák Michal
Kozel Bohumil
 
 
     3110
2.Petrlík Josef
Pechal Roman
 
 
Kysilka Miroslav
Bláha Vlastimil
 
 
     2311
3.Petržilka JiříZimák Michal     3121
4.Pechal RomanKysilka Miroslav     1322
5.Zapletal BohumilBláha Vlastimil     3032
6.Petrlík JosefHorejsek Jakub     3142
7.Pechal RomanZimák Michal     1343
8.Zapletal BohumilKysilka Miroslav     1344
9.Petrlík JosefBláha Vlastimil     2345
10.Petržilka JiříHorejsek Jakub     3255
11.Zapletal BohumilZimák Michal     3265
12.Petrlík JosefKysilka Miroslav     0366
13.Petržilka JiříBláha Vlastimil     3176
14.Pechal RomanHorejsek Jakub     3086
15.Petrlík JosefZimák Michal     3296
16.Petržilka JiříKysilka Miroslav     31106
17.Pechal RomanBláha Vlastimil     03107
18.Zapletal BohumilHorejsek Jakub     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petržilka Jiří40Zimák Michal13
Pechal Roman13Kysilka Miroslav31
Zapletal Bohumil31Bláha Vlastimil22
Petrlík Josef22Horejsek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:Kopřiva Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:Lukáš Martin
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25714:573KST Libořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
-897-563210
2.Šmidílek Pavel
Kopřiva Aleš
 
 
Kmoníček Martin
Stolle Vít
 
 
3610  3020
3.Šmidílek PavelKmoníček Martin st.-9-105-7 1321
4.Kopřiva AlešBarták Karel-11346 3131
5.Kopřiva RadekStolle Vít6-467 3141
6.Lukáš MartinKmoníček Martin356  3051
7.Kopřiva AlešKmoníček Martin st.-145-88-62352
8.Kopřiva RadekBarták Karel12-6-12-9 1353
9.Lukáš MartinStolle Vít86-69 3163
10.Šmidílek PavelKmoníček Martin9-3-5543273
11.Kopřiva RadekKmoníček Martin st.4-8-55-82374
12.Lukáš MartinBarták Karel57-46 3184
13.Šmidílek PavelStolle Vít459  3094
14.Kopřiva AlešKmoníček Martin3-564 31104
15.Lukáš MartinKmoníček Martin st.974  30114
16.Šmidílek PavelBarták Karel-77-75732124
17.Kopřiva AlešStolle Vít847  30134
18.Kopřiva RadekKmoníček Martin5-65-9332144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidílek Pavel31Kmoníček Martin st.31
Kopřiva Aleš31Barták Karel13
Kopřiva Radek22Stolle Vít04
Lukáš Martin40Kmoníček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34605:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Sojka Theodor
 
 
Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
-6-9-5  0301
2.Drahota David
Malý Michal
 
 
Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
-868-9103211
3.Drahota DavidHejč Antonín st.-3-5-2  0312
4.Kučera LubomírLipiner Petr10-8-128-112313
5.Sojka TheodorVoda Milan7-598 3123
6.Malý MichalFiška Václav365  3033
7.Kučera LubomírHejč Antonín st.910-88 3143
8.Sojka TheodorLipiner Petr-10-4-16  0344
9.Malý MichalVoda Milan1055  3054
10.Drahota DavidFiška Václav-9-108-5 1355
11.Sojka TheodorHejč Antonín st.-3-11-3  0356
12.Malý MichalLipiner Petr478  3066
13.Drahota DavidVoda Milan-12-79373276
14.Kučera LubomírFiška Václav-8878 3186
15.Malý MichalHejč Antonín st.849  3096
16.Drahota DavidLipiner Petr-8-10-3  0397
17.Kučera LubomírVoda Milan8-9-7-6 1398
18.Sojka TheodorFiška Václav-119-1-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahota David13Hejč Antonín st.22
Kučera Lubomír22Lipiner Petr31
Sojka Theodor13Voda Milan13
Malý Michal40Fiška Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Hylský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31661:620Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
878  3010
2.Hylský Zdeněk
Piskáček Václav
 
 
Brožová Alena
Fencl Jakub
 
 
-3-725-92311
3.Röber JakubBláha Petr575  3021
4.Mikač JiříGlajc Martin-10108-8-82322
5.Piskáček VáclavBrožová Alena-4-4-7  0323
6.Hylský ZdeněkFencl Jakub3110  3033
7.Mikač JiříBláha Petr4-7-11-9 1334
8.Piskáček VáclavGlajc Martin-6-9-4  0335
9.Hylský ZdeněkBrožová Alena877  3045
10.Röber JakubFencl Jakub75-9-1073255
11.Piskáček VáclavBláha Petr9510  3065
12.Hylský ZdeněkGlajc Martin11-10-11583275
13.Röber JakubBrožová Alena1166  3085
14.Mikač JiříFencl Jakub-10-18-9  0386
15.Hylský ZdeněkBláha Petr15-877 3196
16.Röber JakubGlajc Martin-896-81332106
17.Mikač JiříBrožová Alena10-5-9-8 13107
18.Piskáček VáclavFencl Jakub-8-2-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röber Jakub40Bláha Petr13
Mikač Jiří04Glajc Martin22
Piskáček Václav13Brožová Alena22
Hylský Zdeněk40Fencl Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Slíva Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:Barták Luboš
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
     2301
2.Kadlček Lubomír
Roth Vilém
 
 
Blažek Jan
Ajdini Tereza
 
 
     3111
3.Roth VilémBlažek Jan     2312
4.Kadlček LubomírŠnajdr Antonín     1313
5.Barták LubošDohnal Jiří     1314
6.Kročák MilanAjdini Tereza     3024
7.Kadlček LubomírBlažek Jan     2325
8.Barták LubošŠnajdr Antonín     2326
9.Kročák MilanDohnal Jiří     3136
10.Roth VilémAjdini Tereza     3046
11.Barták LubošBlažek Jan     2347
12.Kročák MilanŠnajdr Antonín     3157
13.Roth VilémDohnal Jiří     3167
14.Kadlček LubomírAjdini Tereza     3077
15.Kročák MilanBlažek Jan     3187
16.Roth VilémŠnajdr Antonín     1388
17.Kadlček LubomírDohnal Jiří     2389
18.Barták LubošAjdini Tereza     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roth Vilém22Blažek Jan31
Kadlček Lubomír13Šnajdr Antonín31
Barták Luboš13Dohnal Jiří22
Kročák Milan40Ajdini Tereza04
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Jehlička Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kormančík Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Skrčený Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Hanousek Josef
 
 
Černý Tomáš
Kadlec Daniel
 
 
     0301
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Čáp Stanislav
Mládek Petr
 
 
     3111
3.Vích LuděkMládek Petr     3021
4.Hrabánek JiříKadlec Daniel     1322
5.Vích JosefČerný Tomáš     3032
6.Hanousek JosefČáp Stanislav     0333
7.Hrabánek JiříMládek Petr     0334
8.Vích JosefKadlec Daniel     1335
9.Hanousek JosefČerný Tomáš     1336
10.Vích LuděkČáp Stanislav     3246
11.Vích JosefMládek Petr     3156
12.Hanousek JosefKadlec Daniel     0357
13.Vích LuděkČerný Tomáš     3267
14.Hrabánek JiříČáp Stanislav     3077
15.Hanousek JosefMládek Petr     1378
16.Vích LuděkKadlec Daniel     2379
17.Hrabánek JiříČerný Tomáš     13710
18.Vích JosefSander Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vích Luděk31Mládek Petr22
Hrabánek Jiří13Kadlec Daniel40
Vích Josef31Černý Tomáš22
Hanousek Josef04Čáp Stanislav12
   Sander Miroslav01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy