Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice BVrchní
rozhodčí:
Martinovský Vít
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TJ Smolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pechal Roman
Petrlík Josef
 
 
Barták Karel
Mečíř Ondřej
 
 
     3110
2.Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
Kmoníček Martin st.
Běhounek Michal
 
 
     3020
3.Petrlík JosefMečíř Ondřej     3030
4.Zapletal BohumilKmoníček Martin st.     3140
5.Pechal RomanBarták Karel     3050
6.Petržilka JiříBěhounek Michal     3060
7.Zapletal BohumilMečíř Ondřej     3070
8.Pechal RomanKmoníček Martin st.     3280
9.Petržilka JiříBarták Karel     3190
10.Petrlík JosefBěhounek Michal     30100
11.Pechal RomanMečíř Ondřej     30110
12.Petržilka JiříKmoníček Martin st.     30120
13.Petrlík JosefBarták Karel     30130
14.Zapletal BohumilBěhounek Michal     30140
15.Petržilka JiříMečíř Ondřej     30150
16.Petrlík JosefKmoníček Martin st.     32160
17.Zapletal BohumilBarták Karel     23161
18.Pechal RomanBěhounek Michal     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrlík Josef40Mečíř Ondřej04
Zapletal Bohumil31Kmoníček Martin st.04
Pechal Roman40Barták Karel13
Petržilka Jiří40Běhounek Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Kopřiva Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:Lukáš Martin
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36696:693TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Kysilka Miroslav
Bláha Vlastimil
 
 
-88-8-6 1301
2.Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
Zimák Michal
Horejsek Jakub
 
 
976  3011
3.Šmidílek PavelZimák Michal596  3021
4.Kopřiva AlešKysilka Miroslav-588-8-132322
5.Kopřiva RadekBláha Vlastimil-8-8-19  0323
6.Lukáš MartinHorejsek Jakub1189  3033
7.Kopřiva AlešZimák Michal6-74-673243
8.Kopřiva RadekKysilka Miroslav-74-55-92344
9.Lukáš MartinBláha Vlastimil-88-69-62345
10.Šmidílek PavelHorejsek Jakub-6-8-9  0346
11.Kopřiva RadekZimák Michal8-899 3156
12.Lukáš MartinKysilka Miroslav7-6-8-8 1357
13.Šmidílek PavelBláha Vlastimil-10-813-6 1358
14.Kopřiva AlešHorejsek Jakub579  3068
15.Lukáš MartinZimák Michal64-167 3178
16.Šmidílek PavelKysilka Miroslav-59-9993288
17.Kopřiva AlešBláha Vlastimil15-6-8-7 1389
18.Kopřiva RadekHorejsek Jakub-77-75-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmidílek Pavel22Zimák Michal04
Kopřiva Aleš22Kysilka Miroslav31
Kopřiva Radek13Bláha Vlastimil40
Lukáš Martin22Horejsek Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Šmíd Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39513:621TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Tichý Jiří
 
 
Brožová Alena
Fencl Jakub
 
 
8-5-6983210
2.Sojka Theodor
Klíma Karel
 
 
Bláha Petr
Pich Jan
 
 
-5-5-7  0311
3.Sojka TheodorBrožová Alena9-6-412-12312
4.Klíma KarelPich Jan11-7-11-6 1313
5.Tichý JiříBláha Petr-6-6-7  0314
6.Kučera LubomírFencl Jakub-8948 3124
7.Klíma KarelBrožová Alena-4-8-5  0325
8.Tichý JiříPich Jan-76-69-62326
9.Kučera LubomírBláha Petr2812  3036
10.Sojka TheodorFencl Jakub-3-6-2  0337
11.Tichý JiříBrožová Alena10105  3047
12.Kučera LubomírPich Jan787  3057
13.Sojka TheodorBláha Petr-6-4-6  0358
14.Klíma KarelFencl Jakub-7-6-6  0359
15.Kučera LubomírBrožová Alena565  3069
16.Sojka TheodorPich Jan-6-116-10 13610
17.Klíma KarelBláha Petr-7-7-4  03611
18.Tichý JiříFencl Jakub-12-5-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sojka Theodor04Brožová Alena22
Klíma Karel04Pich Jan31
Tichý Jiří13Bláha Petr31
Kučera Lubomír40Fencl Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Hylský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37602:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Röber Jakub
 
 
Fiška Václav
Lipiner Petr
 
 
9-11102 3110
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin ml.
 
 
Hejč Antonín st.
Voda Milan
 
 
-9-5-9  0311
3.Röber JakubFiška Václav9129  3021
4.Mikač JiříLipiner Petr10-5-77103231
5.Pech Martin ml.Voda Milan9-2-3-9 1332
6.Hylský ZdeněkHejč Antonín st.-94-117-62333
7.Mikač JiříFiška Václav-4109-913243
8.Pech Martin ml.Lipiner Petr-0-3-7  0344
9.Hylský ZdeněkVoda Milan85-8-313254
10.Röber JakubHejč Antonín st.97-810 3164
11.Piskáček VáclavFiška Václav-58-6-5 1365
12.Hylský ZdeněkLipiner Petr978  3075
13.Röber JakubVoda Milan-8-9-2  0376
14.Mikač JiříHejč Antonín st.-9-289-92377
15.Hylský ZdeněkFiška Václav753  3087
16.Röber JakubLipiner Petr7-7-7783297
17.Mikač JiříVoda Milan-7-7-1  0398
18.Piskáček VáclavHejč Antonín st.-8-5-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röber Jakub31Fiška Václav13
Mikač Jiří22Lipiner Petr13
Pech Martin ml.02Voda Milan31
Hylský Zdeněk31Hejč Antonín st.31
Piskáček Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Štajger Viliam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Barták Luboš
 
 
Mládek Petr
Sander Miroslav
 
 
     3010
2.Kadlček Lubomír
Štajger Viliam
 
 
Beran Jakub
Černý Tomáš
 
 
     1311
3.Štajger ViliamSander Miroslav     1312
4.Kadlček LubomírBeran Jakub     0313
5.Barták LubošMládek Petr     3023
6.Kročák MilanČerný Tomáš     3033
7.Kadlček LubomírSander Miroslav     0334
8.Barták LubošBeran Jakub     0335
9.Kročák MilanMládek Petr     3045
10.Štajger ViliamČerný Tomáš     0346
11.Barták LubošSander Miroslav     1347
12.Kročák MilanBeran Jakub     2348
13.Štajger ViliamMládek Petr     0349
14.Kadlček LubomírČerný Tomáš     03410
15.Kročák MilanSander Miroslav     30510
16.Štajger ViliamBeran Jakub     13511
17.Kadlček LubomírMládek Petr     32611
18.Barták LubošČerný Tomáš     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štajger Viliam04Sander Miroslav31
Kadlček Lubomír13Beran Jakub40
Barták Luboš13Mládek Petr13
Kročák Milan31Černý Tomáš31
Žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Mrha Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kropáček Ladislav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:29756:662TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Janečka Josef
 
 
Frič Lukáš
Ajdini Tereza
 
 
-817-793210
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Šnajdr Antonín
Dohnal Jiří
 
 
5-9910 3120
3.Vích LuděkŠnajdr Antonín756  3030
4.Hrabánek JiříDohnal Jiří8-119-1-32331
5.Janečka JosefFrič Lukáš-66-71193241
6.Vích JosefAjdini Tereza-10685 3151
7.Hrabánek JiříŠnajdr Antonín-898-6-102352
8.Janečka JosefDohnal Jiří-86-99-82353
9.Vích JosefFrič Lukáš-8-97763263
10.Vích LuděkAjdini Tereza635  3073
11.Janečka JosefŠnajdr Antonín-7478 3183
12.Vích JosefDohnal Jiří7-8-13-13 1384
13.Vích LuděkFrič Lukáš-9814-263294
14.Hrabánek JiříAjdini Tereza1041  30104
15.Vích JosefŠnajdr Antonín9-8132 31114
16.Vích LuděkDohnal Jiří1059  30124
17.Hrabánek JiříFrič Lukáš7-8-7-11 13125
18.Janečka JosefAjdini Tereza-6-575632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vích Luděk40Šnajdr Antonín13
Hrabánek Jiří13Dohnal Jiří31
Janečka Josef31Frič Lukáš13
Vích Josef31Ajdini Tereza04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy