Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Chalupa Radek
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34610:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Daniel
Černý Tomáš
 
 
Demeter Jan
Šnajdr Antonín
 
 
-55-5-9 1301
2.Mládek Petr
Čáp Stanislav
 
 
Blažek Jan
Frič Lukáš
 
 
12-6-7-9 1302
3.Čáp StanislavFrič Lukáš11-89-783212
4.Mládek PetrŠnajdr Antonín97-1-3-32313
5.Kadlec DanielBlažek Jan9-56-9103223
6.Černý TomášDemeter Jan968  3033
7.Mládek PetrFrič Lukáš-10-9-7  0334
8.Kadlec DanielŠnajdr Antonín875  3044
9.Černý TomášBlažek Jan64-97 3154
10.Čáp StanislavDemeter Jan4107  3064
11.Kadlec DanielFrič Lukáš-9-6-5  0365
12.Černý Tomᚊnajdr Antonín-995-7-52366
13.Čáp StanislavBlažek Jan-3-9-4  0367
14.Mládek PetrDemeter Jan-8910-683277
15.Černý TomášFrič Lukáš978  3087
16.Čáp StanislavŠnajdr Antonín-9-78-9 1388
17.Mládek PetrBlažek Jan-3-7-10  0389
18.Kadlec DanielDemeter Jan999  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Stanislav22Frič Lukáš22
Mládek Petr13Šnajdr Antonín31
Kadlec Daniel31Blažek Jan22
Černý Tomáš31Demeter Jan04
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39608:677SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Jan
Fencl Jakub
 
 
Klouček Luboš ml.
Voda Milan
 
 
-6-87-6 1301
2.Glajc Martin
Bláha Petr
 
 
Fiška Václav
Lipiner Petr
 
 
-839-663211
3.Glajc MartinKlouček Luboš ml.-7-7-7  0312
4.Fencl JakubLipiner Petr-8-9-9  0313
5.Bláha PetrVoda Milan-117-3-8 1314
6.Pich JanFiška Václav667  3024
7.Fencl JakubKlouček Luboš ml.-77-3-9 1325
8.Bláha PetrLipiner Petr12-68-693235
9.Pich JanVoda Milan-610812 3145
10.Glajc MartinFiška Václav8911  3055
11.Bláha PetrKlouček Luboš ml.-4-77863265
12.Pich JanLipiner Petr-1038-943275
13.Glajc MartinVoda Milan12-811-5-62376
14.Fencl JakubFiška Václav-9-4-6  0377
15.Pich JanKlouček Luboš ml.98-2-4-32378
16.Glajc MartinLipiner Petr-8-9-4  0379
17.Fencl JakubVoda Milan-6-5-4  03710
18.Bláha PetrFiška Václav978  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Martin13Klouček Luboš ml.31
Fencl Jakub04Lipiner Petr22
Bláha Petr31Voda Milan31
Pich Jan31Fiška Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libořice AVrchní
rozhodčí:
Šmidílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libořice 30, OÚ LibořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:34732:703KST Libořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
Petržilka Jiří
Zapletal Bohumil
 
 
6106  3010
2.Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
Petrlík Josef
Bartoš Filip
 
 
8-86-683220
3.Šmidílek PavelPetržilka Jiří-3-8-9  0321
4.Kopřiva AlešPetrlík Josef-8-869103231
5.Lukáš MartinBartoš Filip349  3041
6.Kopřiva RadekZapletal Bohumil-812-7-10 1342
7.Kopřiva AlešPetržilka Jiří1013-55 3152
8.Lukáš MartinPetrlík Josef-8893 3162
9.Kopřiva RadekBartoš Filip67-69 3172
10.Šmidílek PavelZapletal Bohumil-109-59-72373
11.Lukáš MartinPetržilka Jiří9-10-10-9 1374
12.Kopřiva RadekPetrlík Josef-49-9-8 1375
13.Šmidílek PavelBartoš Filip48-9-663285
14.Kopřiva AlešZapletal Bohumil-6789 3195
15.Kopřiva RadekPetržilka Jiří411-6-5532105
16.Šmidílek PavelPetrlík Josef-5-1298-823106
17.Kopřiva AlešBartoš Filip-9978 31116
18.Lukáš MartinZapletal Bohumil97-8-9-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmidílek Pavel13Petržilka Jiří22
Kopřiva Aleš40Petrlík Josef22
Lukáš Martin22Bartoš Filip04
Kopřiva Radek22Zapletal Bohumil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Röber Jakub
Piskáček Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hylský ZdeněkWO    3030
4.Pech Martin st.WO    3040
5.Röber JakubWO    3050
6.Piskáček VáclavWO    3060
7.Pech Martin st.WO    3070
8.Röber JakubWO    3080
9.Piskáček VáclavWO    3090
10.Hylský ZdeněkWO    30100
11.Röber JakubWO    30110
12.Piskáček VáclavWO    30120
13.Hylský ZdeněkWO    30130
14.Pech Martin st.WO    30140
15.Piskáček VáclavWO    30150
16.Hylský ZdeněkWO    30160
17.Pech Martin st.WO    30170
18.Röber JakubWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018
Soupeř se nedostavil



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Fürst Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:Jonáš Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Kormančík Zdeněk
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Mrha Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26664:568TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Josef
Hrabánek Jiří
 
 
Barták Luboš
Knížek Josef
 
 
-897-10-92301
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Kadlček Lubomír
Hissen Martin
 
 
1081  3011
3.Vích LuděkBarták Luboš-7-710623221
4.Hrabánek JiříKnížek Josef-1110-10-9 1322
5.Vích JosefKadlček Lubomír54-2-673232
6.Hanousek JosefHissen Martin-7-59-5 1333
7.Hrabánek JiříBarták Luboš-116-210-82334
8.Vích JosefKnížek Josef3610  3044
9.Hanousek JosefKadlček Lubomír8-9-129123254
10.Vích LuděkHissen Martin424  3064
11.Vích JosefBarták Luboš576  3074
12.Hanousek JosefKnížek Josef-4-5-11  0375
13.Vích LuděkKadlček Lubomír784  3085
14.Hrabánek JiříHissen Martin-8-7-9  0386
15.Hanousek JosefBarták Luboš795  3096
16.Vích LuděkKnížek Josef476  30106
17.Hrabánek JiříKadlček Lubomír18-5-7832116
18.Vích JosefHissen Martin368  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vích Luděk40Barták Luboš13
Hrabánek Jiří13Knížek Josef22
Vích Josef40Kadlček Lubomír04
Hanousek Josef22Hissen Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:45 TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
Loždinka Viktor
Kozel Bohumil
 
 
     3210
2.Kmoníček Martin
Běhounek Michal
 
 
Bláha Vlastimil
Zimák Michal
 
 
     0311
3.Kmoníček Martin st.Zimák Michal     0312
4.Barták KarelBláha Vlastimil     0313
5.Kmoníček MartinKozel Bohumil     0314
6.Běhounek MichalLoždinka Viktor     0315
7.Barták KarelZimák Michal     3225
8.Kmoníček MartinBláha Vlastimil     0326
9.Běhounek MichalKozel Bohumil     1327
10.Kmoníček Martin st.Loždinka Viktor     3037
11.Kmoníček MartinZimák Michal     0338
12.Běhounek MichalBláha Vlastimil     0339
13.Kmoníček Martin st.Kozel Bohumil     3149
14.Barták KarelLoždinka Viktor     3259
15.Běhounek MichalZimák Michal     13510
16.Kmoníček Martin st.Bláha Vlastimil     03511
17.Barták KarelKozel Bohumil     32611
18.Kmoníček MartinLoždinka Viktor     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Martin st.22Zimák Michal31
Barták Karel31Bláha Vlastimil40
Kmoníček Martin04Kozel Bohumil22
Běhounek Michal04Loždinka Viktor22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy