Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45639:719TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
Vítů Václav
Blažek Jan
 
 
109-9-963210
2.Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
-10-838-72311
3.Zimák MichalVítů Václav-9-8114-92312
4.Kysilka MiroslavŠnajdr Antonín-8-98-3 1313
5.Kozel BohumilDohnal Jiří-9-7-9  0314
6.Bláha VlastimilBlažek Jan-814-7-4 1315
7.Kysilka MiroslavVítů Václav-986-4-62316
8.Kozel BohumilŠnajdr Antonín-69-8-9 1317
9.Bláha VlastimilDohnal Jiří-99-9993227
10.Zimák MichalBlažek Jan-7-3-5  0328
11.Kozel BohumilVítů Václav-5-6-8  0329
12.Bláha VlastimilŠnajdr Antonín9129  3039
13.Zimák MichalDohnal Jiří6-8-7-3 13310
14.Kysilka MiroslavBlažek Jan-7-10-5  03311
15.Bláha VlastimilVítů Václav657  30411
16.Zimák MichalŠnajdr Antonín8-11-88732511
17.Kysilka MiroslavDohnal Jiří8-910-10WO23512
18.Kozel BohumilBlažek Jan-9-6-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimák Michal13Vítů Václav31
Kysilka Miroslav04Šnajdr Antonín22
Kozel Bohumil04Dohnal Jiří31
Bláha Vlastimil31Blažek Jan40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem DVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54391:676SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Martin st.
Barták Karel
 
 
Černý Tomáš
Mládek Petr
 
 
-48-4-6 1301
2.Smetana Václav
Kmoníček Martin
 
 
Sander Miroslav
Kadlec Daniel
 
 
-4-7-12  0302
3.Kmoníček Martin st.Černý Tomáš-612-2-7 1303
4.Barták KarelKadlec Daniel-1-10-6  0304
5.Smetana VáclavSander Miroslav-6-4-2  0305
6.Kmoníček MartinMládek Petr-2-6-8  0306
7.Barták KarelČerný Tomáš-6-1-3  0307
8.Smetana VáclavKadlec Daniel-5-9-9  0308
9.Kmoníček MartinSander Miroslav-11-12-6  0309
10.Kmoníček Martin st.Mládek Petr-28-7-10 13010
11.Smetana VáclavČerný Tomáš5-3-3-6 13011
12.Kmoníček MartinKadlec Daniel-8-9-4  03012
13.Kmoníček Martin st.Sander Miroslav58-5-2-1423013
14.Barták KarelMládek Petr9-5-5-7 13014
15.Kmoníček MartinČerný Tomáš-6-1-6  03015
16.Kmoníček Martin st.Kadlec Daniel-412-3-6 13016
17.Barták KarelSander Miroslav-5-1-1  03017
18.Smetana VáclavMládek Petr-1-6-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Martin st.04Černý Tomáš40
Barták Karel04Kadlec Daniel40
Smetana Václav04Sander Miroslav40
Kmoníček Martin04Mládek Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:32708:635TJ Sokol Bořislav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barták Luboš
Kročák Milan
 
 
Voda Milan
Lipiner Petr
 
 
-6686 3110
2.Kadlček Lubomír
Dvořák Václav
 
 
Fiška Václav
Schmoranz Pavel
 
 
104-74 3120
3.Dvořák VáclavVoda Milan5-7-6-10 1321
4.Kadlček LubomírLipiner Petr47-6-5113231
5.Barták LubošFiška Václav-4-8-9  0332
6.Kročák MilanSchmoranz Pavel5-774 3142
7.Kadlček LubomírVoda Milan-5-7610103252
8.Barták LubošLipiner Petr67-8-6-72353
9.Kročák MilanFiška Václav-89-7663263
10.Dvořák VáclavSchmoranz Pavel34-76 3173
11.Barták LubošVoda Milan-5-108-9 1374
12.Kročák MilanLipiner Petr586  3084
13.Dvořák VáclavFiška Václav-101089 3194
14.Kadlček LubomírSchmoranz Pavel96-103 31104
15.Kročák MilanVoda Milan-8793 31114
16.Dvořák VáclavLipiner Petr-10-94-9 13115
17.Kadlček LubomírFiška Václav-89-7-9 13116
18.Barták LubošSchmoranz Pavel7-685 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Václav22Voda Milan22
Kadlček Lubomír31Lipiner Petr22
Barták Luboš13Fiška Václav22
Kročák Milan40Schmoranz Pavel04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Jonáš Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Jehlička Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Mrha Zdeněk
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Fürst Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Jiří
Kropáček Ladislav
 
 
Pich Jan
Brožová Alena
 
 
     1301
2.Vích Luděk
Vích Josef
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
     3111
3.Vích LuděkPich Jan     3121
4.Hrabánek JiříBrožová Alena     3231
5.Vích JosefBláha Petr     2332
6.Kropáček LadislavGlajc Martin     0333
7.Hrabánek JiříPich Jan     1334
8.Vích JosefBrožová Alena     3244
9.Kropáček LadislavBláha Petr     0345
10.Vích LuděkGlajc Martin     3055
11.Vích JosefPich Jan     3165
12.Kropáček LadislavBrožová Alena     0366
13.Vích LuděkBláha Petr     3076
14.Hrabánek JiříGlajc Martin     0377
15.Kropáček LadislavPich Jan     0378
16.Vích LuděkBrožová Alena     3088
17.Hrabánek JiříBláha Petr     2389
18.Vích JosefGlajc Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vích Luděk40Pich Jan22
Hrabánek Jiří13Brožová Alena13
Vích Josef31Bláha Petr31
Kropáček Ladislav04Glajc Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká Chomutov AVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36672:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota David
Kučera Lubomír
 
 
Kabourek Vladimír st.
Pecinka Václav
 
 
-889-4-52301
2.Tichý Jiří
Klíma Karel
 
 
Pechal Roman
Bartoš Filip
 
 
-5-6-4  0302
3.Kučera LubomírKabourek Vladimír st.-510-7-8 1303
4.Drahota DavidPecinka Václav562  3013
5.Tichý JiříBartoš Filip777  3023
6.Klíma KarelPechal Roman-5-8-11  0324
7.Drahota DavidKabourek Vladimír st.12-9105 3134
8.Tichý JiříPecinka Václav2106  3044
9.Klíma KarelBartoš Filip-2-138-7 1345
10.Kučera LubomírPechal Roman8-94-5103255
11.Tichý JiříKabourek Vladimír st.6-8-115-52356
12.Klíma KarelPecinka Václav-10-38-6 1357
13.Kučera LubomírBartoš Filip98-12-8-72358
14.Drahota DavidPechal Roman9-8-7-9 1359
15.Klíma KarelKabourek Vladimír st.1013-2-873269
16.Kučera LubomírPecinka Václav92-5-683279
17.Drahota DavidBartoš Filip-4-8813103289
18.Tichý JiříPechal Roman985  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Lubomír22Kabourek Vladimír st.22
Drahota David31Pecinka Václav13
Tichý Jiří31Bartoš Filip22
Klíma Karel13Pechal Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
Baňka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Libořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Piskáček Václav
 
 
Kopřiva Radek
Lukáš Martin
 
 
-445-9-62301
2.Hylský Zdeněk
Pech Martin st.
 
 
Kopřiva Aleš
Šmidílek Pavel
 
 
-9949 3111
3.Röber JakubKopřiva Radek9-9-6473221
4.Hylský ZdeněkLukáš Martin-887-5113231
5.Baňka JaroslavKopřiva Aleš-5-3-5  0332
6.Pech Martin st.Šmidílek Pavel-711107 3142
7.Hylský ZdeněkKopřiva Radek-9696 3152
8.Baňka JaroslavLukáš Martin-6-5-3  0353
9.Pech Martin st.Kopřiva Aleš-7-63763263
10.Röber JakubŠmidílek Pavel-8669 3173
11.Baňka JaroslavKopřiva Radek-6-14-6  0374
12.Pech Martin st.Lukáš Martin1169  3084
13.Röber JakubKopřiva Aleš6104  3094
14.Hylský ZdeněkŠmidílek Pavel6-8310 31104
15.Pech Martin st.Kopřiva Radek8-8-5-7 13105
16.Röber JakubLukáš Martin7107  30115
17.Hylský ZdeněkKopřiva Aleš     03116
18.Baňka JaroslavŠmidílek Pavel-6-8-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röber Jakub40Kopřiva Radek22
Hylský Zdeněk31Lukáš Martin13
Baňka Jaroslav04Kopřiva Aleš22
Pech Martin st.31Šmidílek Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy